Κυριακή, 5 Μαΐου, 2024

Ήττα για τον Απόλλωνα Πάργας στην Ελευσίνα

Στην Ελευσίνα ταξίδεψε σήμερα ο Απόλλων Πάργας για να αντιμετωπίσει στις 15:00 στο Δημοτικό Στάδιο Κοσμάς Παπανικολάου τον Πανελευσινιακό στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής του 3ου Ομίλου της Γ Εθνικής.

Το τελευταίο σφύριγμα του διαιτητή βρήκε τους γηπεδούχους νικητές με τελικό σκορ 3-2.

Ως προς το αγωνιστικό κομμάτι, ο Πανελευσινιακός προηγήθηκε στο 19’ για το 1-0 με τον Miscu και οι γηπεδούχοι διπλασίασαν τα τέρματα τους στο 33’ με τον Μακρυγιάννη για το 2-0 του ημιχρόνου.

Στην επανάληψη, οι γηπεδούχοι πέτυχαν και τρίτο τέρμα στο 63’ με τον Miscu για το 3-0. Ο Απόλλων Πάργας μείωσε στο 87’ και στο 90’ με τον Σιδέρη για το τελικό 3-2.

Διαιτητής: ΜΟΣΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
Βοηθοί: ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΒΛΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ(Ανδρέας Σκέντζος):ΓΚΛΩΤΣΟΣ, ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ, ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ, MISKU, ΜΠΟΥΣΗΣ, ΚΡΗΤΙΚΟΣ, ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ, ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ, ΤΕΓΟΥΣΗΣ, ΚΟΤΣΩΝΗΣ, ΓΕΜΙΣΤΟΣ.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ(Λευτέρης Βέρμπης): ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΦΡΑΓΚΟΣ, ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ, ΠΑΚΟΣ, ΜΠΕΛΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ, ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ, ΝΤΟΚΟΣ.

Φώτο: facebook.com/PaneleusiniakosFC