Τελευταία νέα

Βόλεϋ

ΕΟΠΕ: Πρόγραμμα και διαιτητές (29-31/10)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των Εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 29-31 Οκτωβρίου.

Με το δεξί στην πρεμιέρα ο Φιλαθλητικός Πρέβεζας.

Νίκη για τον ΦΓΣ Πρέβεζας με 3-1 σετ στο παιχνίδι της πρεμιέρας του πρωταθλήματος της Α2 , το οποίο διεξήχθη χθες Σάββατο

ΕΟΠΕ: Πρόγραμμα και διαιτητές (22-24/10)

Ξεκινούν οι προπονήσεις της Ακαδημίας Πετοσφαίρισης Πρέβεζας για την νέα περίοδο...

Μετά από σχεδόν 2 χρόνια αδράνειας λόγω COVID-19 και σεβόμενοι τα υγειονομικά πρωτόκολλα  σας ανακοινώνουμε την έναρξη

Το πλήρες πρόγραμμα της Α2 Γυναικών 2021-22 – Στην ΄Β Ζώνη...

Το πλήρες πρόγραμμα της Α2 Γυναικών για την αγωνιστική περίοδο 2021-22, όπως προέκυψε από την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Πέμπτης στα γραφεία της Ε.Ο.ΠΕ..

Διάφορα Σπορ

Χάντμπολ: Τον Εθνικό Κοζάνης υποδέχεται η Αναγέννηση Άρτας- Το πρόγραμμα αγώνων...

Δείτε παρακάτω τους αγώνες χάντμπολ στα πρωταθλήματα  Handball Premier (5η αγωνιστική) και Α1 Γυναικών (3η αγωνιστική).

Α1 Χάντμπολ: Νίκη για την Αναγέννηση Άρτας με την υπογραφή της...

Η Αναγέννηση Άρτας επιβλήθηκε με 29-25 του Μεγάλου Αλέξανδρου Γιαννιτσών για τη δεύτερη αγωνιστική της Α1 χάντμπολ γυναικών.

Ρόλλερσκι: Δύο αργυρά μετάλλια η Χαραλαμπίδου και ένα χάλκινο η...

Τρία νέα μετάλλια πρόσθεσε στην συγκομιδή της η Ελληνική αποστολή του ρόλλερσκι, που συμμετείχε στους διεθνείς αγώνες (07-08.10) του Ζλάτιμπορ, στην Σερβία.

Αγώνες στην Ολλανδία για την χιονοσανίδα, προετοιμασία στην Σλοβενία για το...

Η Ελληνική αποστολή θα παραμείνει στην Ολλανδία για μια ακόμα εβδομάδα, λαμβάνοντας μέρος σε καμπ προετοιμασίας της Διεθνούς Ομοσπονδίας (FIS).

Την Τρίτη η 19η Πανελλήνια Λαμπαδηδρομία Εθελοντών Αιμοδοτών στην Άρτα.

Ο Σύλλογος Εθελοντών Αιμοδοτών Ν. Άρτας, ο Ελληνικός Ερυθρός Σταυρός-Περιφερειακό Τμήμα Άρτας και ο Σύλλογος Δρομέων Άρτας συμμετέχουν