ΕΟΚ: Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (9-10/3)
Α1 Γυναικών
Σάββατο 9/3
Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Ηρακλής Κατωτικίδης-Χατζηχαρίσης-Τοπαλίδης (Καραδήμας)
Κυριακή 10/3
Λευκάδας 14.00 Νίκη Λευκάδας-Εσπερίδες Καλλιθέας Ασημακάκη-Λογοθέτης-Λιαρομμάτης (Γκαρτζονίκας)
ΣΕΦ (αίθ. 5) 15.00 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ Κανελλόπουλος-Μπακετέα-Τσικριτσάκη (Κυρτάτας)
Α’ Μοσχάτου 14.00 Ελευθερία Μ.-Παναθηναϊκός Χριστοδουλάκης-Χρηστίδης Παύλ.-Ανδρεόπουλος (Ζερβούδης)
3ο Άνω Λιοσίων 13.00 Εύνικος-Αθηναϊκός Αντωνιάδης-Χρηστίδης Ηλ.-Γαραντζιώτης (Φλώρος)
Ρεπό: Πρωτέας Βούλας
National League...
ΕΟΚ: Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (2-3/3)
Α1 Γυναικών (17η αγωνιστική)
Σάββατο 2/3
ΠΑΟΚ 13.00 ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα Ξενικάκης-Ντούρας-Μπουγλός Π. (Παπαδόπουλος Ν.)
Κυριακή 3/3
Εσπέρου 12.30 Εσπερίδες Καλλιθέας-Ελευθερία Μοσχάτου Καλογριάς-Χριστοδουλάκης-Καψιώχας (Σταθούλης)
Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Β.-Νίκη Λευκάδας Μαρίγλη-Τσατταλιού-Τσικριτσάκη (Μωϋσιάδης)
Π. Γιαννακόπουλος 14.30 Παναθηναϊκός-Εύνικος Γαρινή-Λαζόγκα-Τσουρή (Ζερβούδης)
Δ. Καλτσάς 13.45 Αθηναϊκός-Ολυμπιακός...
ΕΟΚ: Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων
Α1 Γυναικών (16η αγωνιστική)
Κυριακή 25/2
3ο Άνω Λιοσίων 13.00 Εύνικος-Εσπερίδες Καλλιθέας Κονταράτος-Ουσταμπασίδης-Δελαγραμμάτικας (Ζώης)
Α’ Μοσχάτου 14.00 Ελευθερία Μ.-Πρωτέας Βούλας Ζιώγας-Κούλης Χαρ.-Κηπώσης (Ζαγκλής)
Λευκάδας 14.00 Νίκη Λευκάδας-Ηρακλής Τσακιράκη-Μακρόπουλος-Παπαδόπουλος Νικ. (Γκαρτζονίκας)
Δ. Καλτσάς 14.00 Αθηναϊκός-ΠΑΟΚ Μαρίγλη-Μπακετέα-Χαϊνά (Μοσκοβής)
ΣΕΦ (αίθ. 5) 15.00 Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός Τσιμπούρης-Τηγάνης-Τσάνταλη (Παυλόπουλος-Ηπιώτης)
National League 1
1ος...
Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (17-18/2)
Α1 Γυναικών (15η αγωνιστική)
Τετάρτη 21/2
Εσπέρου 17.00 Εσπερίδες-Ολυμπιακός Αργυρούδης-Σκουλαρίκης-Τσουρή (Σαμαρτζή)
Γ. Γεννηματάς 20.00 Πρωτέας Βούλας-Εύνικος Αναστασίου-Αντωνιάδης-Περδετζόγλου (Ζώης)
Ιβανώφειο 16.00 Ηρακλής-Ελευθερία Μοσχάτου Χατζημπαλίδης-Ντούρας-Γεωργούλης (Τοζακίδης)
Ιωαννίνων (Ν) 15.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Νίκη Λευκάδας Τσάνταλη-Αναστασιάδης Β.-Κλεπουσνιώτου (Τζαμάκου)
Πέμπτη 29/2
Π. Γιαννακόπουλος 18.30 Παναθηναϊκός-Αθηναϊκός Τζίμης-Πολάτογλου-Γεωργόπουλος (Καλαρέμας)
Ρεπό: ΠΑΟΚ
National League 1 (17-18/2)
1ος Όμιλος...
ΕΟΚ: Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (3-4/2)
Α1 Γυναικών
Σάββατο3/2
Δ. Καλτσάς 13.45 Αθηναϊκός-Εσπερίδες Καλλιθέας Σιδέρης-Μαυρέλης-Αναστασόπουλος Β. (Σαμαρτζή)
ΣΕΦ (αίθ. 5) 16.30 Ολυμπιακός-Πρωτέας Βούλας Φραγκούλη-Χρηστίδης Π.-Ναστούλης (Αλετράς)
3ο Άνω Λιοσίων 15.30 Εύνικος-Ηρακλής Τσακιράκη-Χαϊνά-Τσατταλιού (Ζερβούδης)
Μοσχάτου Α’ 14.00 Ελευθερία Μ.-ΠΑΣ Γιάννινα Μαρίγλη-Καμήτσος-Πλέγας (Φλώρος)
Π. Γιαννακόπουλος 14.30 Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ Μπακετέα-Κουκουλεκίδης...
ΕΟΚ 2023-24: Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία σε National League 1 και National League...
National League 1: Αποτελέσματα-Αγώνες – 1ος, 2ος Όμιλος (28/1)
Αποτελέσματα
1ος Όμιλος, 17η αγωνιστική
Σάββατο 27/1
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Δάφνη 79-104
Παγκράτι-Πανελευσινιακός 79-74
ΟΦΗ-ΕΦΑΟ Ζωγράφου 81-66
Έσπερος Καλλιθέας-ΑΣΑ Αναγέννηση 102-94
ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Πρωτέας Βούλας 52-75
Κυριακή 28/1
ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια-Αιγάλεω 72-61
Ρεπό: ΑΟ Π. Φαλήρου
2ος Όμιλος, 14η αγωνιστική
Σάββατο 27/1
Εθνικός Λιβαδειάς-Βίκος Ιωαννίνων...
ΕΟΚ: Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (27-28/1)
Α1 Γυναικών (13η αγωνιστική)
Σάββατο 27/1
Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Εύνικος Κατωτικίδης-Κοντογιάννης-Κώνης (Καραδήμας)
Κυριακή 28/1
Εσπέρου 12.30 Εσπερίδες Καλλιθέας-Παναθηναϊκός Φραγκούλη-Λεβεντάκος-Βελέντζας (Ζώης)
Γ. Γεννηματάς 15.00 Πρωτέας Βούλας-Αθηναϊκός Γαρίνη-Λαζόγκα-Τσουρή (Σαμαρτζή)
Ιβανώφειο 16.00 Ηρακλής-Ολυμπιακός Παζώλης-Θεοδωρίδης-Τοπαλίδης (Παπαδόπουλος Ν.)
Λευκάδας 14.00 Νίκη Λευκάδας-ΠΑΟΚ Ασημακάκη-Μακρόπουλος-Λιόνας (Γκαρτζονίκας)
Ρεπό: Ελευθερία Μοσχάτου
National League 1
1ος Όμιλος (17η...
ΕΟΚ: Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (20-21/1)
National League 1 (20-21/1)
1ος Όμιλος (16η αγωνιστική)
Σάββατο 20/1
ΚΓ Αλικαρνασσού 17.00 Αναγέννηση-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Καρακάσης-Ελ Ανύ-Λιόνας (Ναλετάκης Ιωάν.)
Στ. Βενέτης 17.00 Αιγάλεω-Παγκράτι Μπούκας-Χρηστίδης Παύλ.-Κούλης Κ. (Ντίνος)
Τάκης Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Κιουλάφας-Βελέντζας-Πολάτογλου (Δραμεσιώτης)
Μιχ. Μουρούτσος 17.00 Δάφνη-ΟΦΗ Ασλανίδης-Λογοθέτης-Καραμπιτσάκος (Μοσκοβής)
Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟΖ-Π. Φάληρο Ζιώγας-Αντωνιάδης-Ευφραιμίδης...
Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (13-14/1)
Διαιτητές – Κομισάριοι A1 Γυναικών (13-14/1, 12η αγωνιστική)
Σάββατο 13/1
ΠΑΟΚ 13.00 ΠΑΟΚ-Εσπερίδες Καλλιθέας Ευφραιμίδης Σ.-Χρυσάφης-Νέδογλου (Δροσόπουλος)
Κυριακή 14/1
Π. Γιαννακόπουλος 14.30 Παναθηναϊκός-Πρωτέας Β. Τσαχάκης-Χρηστίδης Ηλ.-Λαζόγκα (Μοσκοβής)
Δ. Καλτσάς 13.45 Αθηναϊκός-Ηρακλής Κανελλόπουλος-Λογοθέτης-Χατζημάρκος (Ζερβούδης)
ΣΕΦ (αίθ. 5) 15.00 Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα Τσακιράκη-Μαρίγλη-Λιαρομμάτης (Σαμαρτζή)
Α’ Μοσχάτου 14.00 Ελευθερία Μ.-Νίκη...
ΕΟΚ: Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (6-7/1)
Α1 Γυναικών (6-7/1)
Σάββατο 6/1
ΠΑΟΚ 11.30 ΠΑΟΚ-Ελευθερία Μοσχάτου Ταρενίδης-Κατωτικίδης-Ράπτης (Δροσόπουλος)
Κυριακή 7/1
Εσπέρου 17.30 Εσπερίδες Καλλιθέας-Πρωτέας Βούλας Στρέμπας-Χριστοδουλάκης-Ναστούλης (Ζερβούδης)
Π. Γιαννακόπουλος 14.30 Παναθηναϊκός-Ηρακλής Μαρίγλη-Μπακετέα-Χαϊνά (Καλαρέμας)
Δ. Καλτσάς 13.30 Αθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα Κουτσοδήμος-Μακρόπουλος-Μπαβέλας (Γολεγού)
3ο Άνω Λιοσίων 13.00 Εύνικος-Νίκη Λευκάδας Ασημακάκη-Τσουρή-Τσικριτσάκη (Σαμαρτζή)
Ρεπό: Ολυμπιακός
National League 1 (14η αγωνιστική,...