Κυριακή, 25 Φεβρουαρίου, 2024
spot_img
spot_img
Αρχική Μπάσκετ Α1 Γυναικών

Α1 Γυναικών

ΕΟΚ: Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων

Α1 Γυναικών (16η αγωνιστική) Κυριακή 25/2 3ο Άνω Λιοσίων 13.00 Εύνικος-Εσπερίδες Καλλιθέας Κονταράτος-Ουσταμπασίδης-Δελαγραμμάτικας (Ζώης) Α’ Μοσχάτου 14.00 Ελευθερία Μ.-Πρωτέας Βούλας Ζιώγας-Κούλης Χαρ.-Κηπώσης (Ζαγκλής) Λευκάδας 14.00 Νίκη Λευκάδας-Ηρακλής Τσακιράκη-Μακρόπουλος-Παπαδόπουλος Νικ. (Γκαρτζονίκας) Δ. Καλτσάς 14.00 Αθηναϊκός-ΠΑΟΚ Μαρίγλη-Μπακετέα-Χαϊνά (Μοσκοβής) ΣΕΦ (αίθ. 5) 15.00 Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός Τσιμπούρης-Τηγάνης-Τσάνταλη (Παυλόπουλος-Ηπιώτης) National League 1 1ος...

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (17-18/2)

Α1 Γυναικών (15η αγωνιστική) Τετάρτη 21/2 Εσπέρου 17.00 Εσπερίδες-Ολυμπιακός Αργυρούδης-Σκουλαρίκης-Τσουρή (Σαμαρτζή) Γ. Γεννηματάς 20.00 Πρωτέας Βούλας-Εύνικος Αναστασίου-Αντωνιάδης-Περδετζόγλου (Ζώης) Ιβανώφειο 16.00 Ηρακλής-Ελευθερία Μοσχάτου Χατζημπαλίδης-Ντούρας-Γεωργούλης (Τοζακίδης) Ιωαννίνων (Ν) 15.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Νίκη Λευκάδας Τσάνταλη-Αναστασιάδης Β.-Κλεπουσνιώτου (Τζαμάκου) Πέμπτη 29/2 Π. Γιαννακόπουλος 18.30 Παναθηναϊκός-Αθηναϊκός Τζίμης-Πολάτογλου-Γεωργόπουλος (Καλαρέμας) Ρεπό: ΠΑΟΚ National League 1 (17-18/2) 1ος Όμιλος...

ΕΟΚ: Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (3-4/2)

Α1 Γυναικών Σάββατο3/2 Δ. Καλτσάς 13.45 Αθηναϊκός-Εσπερίδες Καλλιθέας Σιδέρης-Μαυρέλης-Αναστασόπουλος Β. (Σαμαρτζή) ΣΕΦ (αίθ. 5) 16.30 Ολυμπιακός-Πρωτέας Βούλας Φραγκούλη-Χρηστίδης Π.-Ναστούλης (Αλετράς) 3ο Άνω Λιοσίων 15.30 Εύνικος-Ηρακλής Τσακιράκη-Χαϊνά-Τσατταλιού (Ζερβούδης) Μοσχάτου Α’ 14.00 Ελευθερία Μ.-ΠΑΣ Γιάννινα Μαρίγλη-Καμήτσος-Πλέγας (Φλώρος) Π. Γιαννακόπουλος 14.30 Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ Μπακετέα-Κουκουλεκίδης...

ΕΟΚ 2023-24: Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία σε Α1 και Α2 Γυναικών (27-28/01/24)

Α1 Γυναικών: 13η Αγωνιστική (28/1)- Αποτελέσματα Αποτελέσματα Εσπερίδες Καλλιθέας-Παναθηναϊκός 78-90 Νίκη Λευκάδας-ΠΑΟΚ 68-73 Πρωτέας Βούλας-Αθηναϊκός 79-51 Ηρακλής-Ολυμπιακός 45-91 Σάββατο 27/1 ΠΑΣ Γιάννινα – Εύνικος 83-66 Αναλυτικά τα παιχνίδια Εσπερίδες Καλλιθέας-Παναθηναϊκός 78-90 Διαιτητές: Φραγκούλη, Λεβεντάκος, Βελέντζας Δεκάλεπτα: 20-28, 37-49, 56-75, 78-90 Εσπερίδες Καλλ. (Σόφτσης): Χίλαρο 19(2), Χατζηβασιλείου 13(3), Μουρ 15, Πρίφτη 2,...

ΕΟΚ: Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (27-28/1)

Α1 Γυναικών (13η αγωνιστική) Σάββατο 27/1 Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Εύνικος Κατωτικίδης-Κοντογιάννης-Κώνης (Καραδήμας) Κυριακή 28/1 Εσπέρου 12.30 Εσπερίδες Καλλιθέας-Παναθηναϊκός Φραγκούλη-Λεβεντάκος-Βελέντζας (Ζώης) Γ. Γεννηματάς 15.00 Πρωτέας Βούλας-Αθηναϊκός Γαρίνη-Λαζόγκα-Τσουρή (Σαμαρτζή) Ιβανώφειο 16.00 Ηρακλής-Ολυμπιακός Παζώλης-Θεοδωρίδης-Τοπαλίδης (Παπαδόπουλος Ν.) Λευκάδας 14.00 Νίκη Λευκάδας-ΠΑΟΚ Ασημακάκη-Μακρόπουλος-Λιόνας (Γκαρτζονίκας) Ρεπό: Ελευθερία Μοσχάτου National League 1 1ος Όμιλος (17η...

ΕΟΚ: Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (20-21/1)

National League 1 (20-21/1) 1ος Όμιλος (16η αγωνιστική) Σάββατο 20/1 ΚΓ Αλικαρνασσού 17.00 Αναγέννηση-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Καρακάσης-Ελ Ανύ-Λιόνας (Ναλετάκης Ιωάν.) Στ. Βενέτης 17.00 Αιγάλεω-Παγκράτι Μπούκας-Χρηστίδης Παύλ.-Κούλης Κ. (Ντίνος) Τάκης Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Κιουλάφας-Βελέντζας-Πολάτογλου (Δραμεσιώτης) Μιχ. Μουρούτσος 17.00 Δάφνη-ΟΦΗ Ασλανίδης-Λογοθέτης-Καραμπιτσάκος (Μοσκοβής) Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟΖ-Π. Φάληρο Ζιώγας-Αντωνιάδης-Ευφραιμίδης...

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (13-14/1)

Διαιτητές – Κομισάριοι A1 Γυναικών (13-14/1, 12η αγωνιστική) Σάββατο 13/1 ΠΑΟΚ 13.00 ΠΑΟΚ-Εσπερίδες Καλλιθέας Ευφραιμίδης Σ.-Χρυσάφης-Νέδογλου (Δροσόπουλος) Κυριακή 14/1 Π. Γιαννακόπουλος 14.30 Παναθηναϊκός-Πρωτέας Β. Τσαχάκης-Χρηστίδης Ηλ.-Λαζόγκα (Μοσκοβής) Δ. Καλτσάς 13.45 Αθηναϊκός-Ηρακλής Κανελλόπουλος-Λογοθέτης-Χατζημάρκος (Ζερβούδης) ΣΕΦ (αίθ. 5) 15.00 Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα Τσακιράκη-Μαρίγλη-Λιαρομμάτης (Σαμαρτζή) Α’ Μοσχάτου 14.00 Ελευθερία Μ.-Νίκη...

ΕΟΚ: Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (6-7/1)

Α1 Γυναικών (6-7/1) Σάββατο 6/1 ΠΑΟΚ 11.30 ΠΑΟΚ-Ελευθερία Μοσχάτου Ταρενίδης-Κατωτικίδης-Ράπτης (Δροσόπουλος) Κυριακή 7/1 Εσπέρου 17.30 Εσπερίδες Καλλιθέας-Πρωτέας Βούλας Στρέμπας-Χριστοδουλάκης-Ναστούλης (Ζερβούδης) Π. Γιαννακόπουλος 14.30 Παναθηναϊκός-Ηρακλής Μαρίγλη-Μπακετέα-Χαϊνά (Καλαρέμας) Δ. Καλτσάς 13.30 Αθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα Κουτσοδήμος-Μακρόπουλος-Μπαβέλας (Γολεγού) 3ο Άνω Λιοσίων 13.00 Εύνικος-Νίκη Λευκάδας Ασημακάκη-Τσουρή-Τσικριτσάκη (Σαμαρτζή) Ρεπό: Ολυμπιακός National League 1 (14η αγωνιστική,...

ΕΟΚ: Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (23/12)

Διαιτητές – Κομισάριοι National League 1 (23/12) Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της National League 1 είναι οι εξής: 1ος Όμιλος (13η αγωνιστική) Σάββατο 23/12 Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια Σκανδαλάκης-Λιαρομμάτης-Παπαδόπουλος Νικ. (Λιμνιάτης) Εσπέρου 17.30 Έσπερος Καλλιθέας-Παγκράτι Κούλης Χαρ.-Γαρινή-Ψύχας (Δήμου) Αλικαρνασσού...

ΕΟΚ 2023-24: Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία σε Α1 και Α2 Γυναικών (9η Αγωνιστική)

Δείτε τα αποτελέσματα, την βαθμολογία και την επόμενη αγωνιστική στα πρωταθλήματα της Α1 και Α2 Γυναικών.