Κυριακή, 5 Μαΐου, 2024

Συνεχίζει το αήττητο σερί του ο Κεραυνός Θεσπρωτικού

Στο Δημοτικό Γήπεδο Θεσπρωτικού ”Κατερίνα Θάνου” αγωνίστηκαν σήμερα Κυριακή 17/12 Κεραυνός Θεσπρωτικού και Π.Σ Φιλιππιάδα 2004 στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής του Β Ομίλου της Β ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας, με τους γηπεδούχους να συνεχίζουν το αήττητο σερί τους και να παίρνουν τη νίκη με σκορ 3-2.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 8΄ με τον Φέκκα μετά από εκτέλεση φάουλ του Πάνου, με τον Νικολάου στο 23΄ και στο 30΄ να γράφει το 3-0 του ημιχρόνου.

Στην επανάληψη, οι φιλοξενούμενοι μείωσαν στο 73’ με τον Ραμάι σε 3-1, ενώ στο 85’ ο Μέτος έγραψε το τελικό 3-2.

Διαιτητής: ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.

Βοηθοί: ΛΥΤΡΑΣ Ν. – ΚΕΦΗΣ Γ.

Κεραυνός Θεσπρωτικού(Ντόβας –Φίντζος): ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΑΣΣΙΟΣ, ΤΣΙΟΤΣΙΟΣ, ΣΠΥΡΑΚΟΣ, ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ, ΠΑΦΙΛΑΣ, ΚΟΛΙΟΣ, ΧΑΙΔΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΦΕΚΚΑΣ.

Π.Σ Φιλιππιάδας(Ντούκας): ΜΠΑΤΙΛΑΣ, ΚΙΤΣΙΟΣ, ΖΗΚΟΣ, ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ, SHEHU, ΤΑΣΗΣ, RAMA, ΡΑΜΑΙ Ε., ΚΩΣΤΑΣ, ΡΑΜΑΙ Μ., ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ Θ.