Παρασκευή, 17 Μαΐου, 2024

Έμειναν στο ‘’Χ’’ Κεραυνός και Αγιά

Ισόπαλο τελείωσε το ματς της 3ης αγωνιστικής της Α ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας ανάμεσα σε Κεραυνό Θεσπρωτικού και Αετό Αγιάς.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν 0-1 στο 29’ με τον Ντόκο, με τον Μαργαρίτη στο 40’ για τους γηπεδούχους να βρίσκει δίχτυα για το 1-1, που ήταν και το σκορ του ημιχρόνου.

Στην επανάληψη η ομάδα του Μουστάκα πήρε πάλι προβάδισμα στο σκορ στο 77’ με εκπληκτικό σουτ του Φίλιου πίσω από την σέντρα για το 1-2. Στις καθυστερήσεις ο Τσιότσος λύτρωσε την ομάδα του και με σουτ έγραψε το τελικό 2-2.

Διαιτητής: ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ.

Βοηθοί: ΤΣΟΓΚΑΣ Α. – ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ Ν.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ(Κολιός): ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ, ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ, ΤΣΙΟΤΣΙΟΣ, ΝΤΑΦΛΟΣ, ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ, ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ, ΜΠΟΜΠΟΡΗ, ΤΣΑΜΟΣ, ΠΑΦΙΛΑΣ(69’ ΚΑΤΣΕΝΟΣ), ΠΑΝΟΥΣΗΣ, ΠΑΠΠΑΣ.

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ(Μουστάκας): ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΓΚΟΥΛΙΟΥΜΗΣ, ΦΙΛΙΟΣ Γ., ΓΚΟΓΚΟΣ, GOGA, ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗΣ, ΖΗΣΗΣ(46’ ΠΑΝΤΟΣ), ΤΖΙΜΑΣ, ΠΑΠΠΑΣ(78’ ΦΙΛΙΟΣ Π.), ΛΑΜΠΡΟΥ, ΝΤΟΚΟΣ.