Παρασκευή, 17 Μαΐου, 2024

Μοιράστηκαν βαθμούς Α.Ο. Ρία και Κεραυνός στο Παιδικό πρωτάθλημα (φώτο)

Διεξήχθη σήμερα Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2017 και ώρα 11:00π.μ. στο Δημοτικό Στάδιο του Αγίου Θωμά ο αγώνας της 5ης αγωνιστικής του Β ομίλου του Παιδικού πρωταθλήματος της ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας ανάμεσα στον γηπεδούχο Α.Ο. Ρία και τον φιλοξενούμενο Α.Π.Σ. Κεραυνό Θεσπρωτικού.

Στο αγωνιστικό κομμάτι και οι δυο ομάδες έψαχναν το γκολ μέσα από καλές φάσεις και καλές κόντρες αλλά με τον Κεραυνό να ανοίγει πρώτος το σκορ 0-1, σκορ του πρώτου ημιχρόνου. Ο ΑΟ Ρία στο δεύτερο ημίχρονο έφερε το παιχνίδι στα ίσια (1-1) όπου ήταν και το τελικό σκορ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΑΚΟΣ – ΝΤΟΜΑΡΗΣ

Α.Ο. ΡΙΑ (ΚΩΣΤΗΣ): ΣΟΡΟΝΤΙΛΑΣ, ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ, ΚΑΛΔΗΣ, ΜΕΞΗΣ, ΜΟΥΚΑΝΟΣ, ΧΗΤΟΣ, BEZATI, ΟΡΦΑΝΟΣ, ΚΩΣΤΗΣ, ΝΙΤΣΑΣ.

ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΖΩΓΑΣ, ΚΟΚΚΑΣ, ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ, ΜΠΑΚΑΣ, ΣΙΤΕ.

ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ (ΛΑΪΝΑΣ): ΜΑΛΕΣΚΟΣ, ΖΗΚΑΣ, ΜΕΜΑ, ΤΣΙΟΤΣΙΟΣ, ΠΑΠΑΛΙΑΣ, ΜΠΟΝΤΕΤΣΗΣ, ΚΑΤΣΕΝΟΣ, ΣΙΟΥΜΑΛΑΣ, ΒΑΣΣΙΟΣ, ΠΑΝΟΥΣΗΣ, ΓΟΥΛΑΣ.

ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΚΟΚΚΑΛΗΣ, ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ.