Τετάρτη, 1 Μαΐου, 2024

Πέρασε από την Θύελλα Σινώπης η Α.Ε Πρέβεζας

Με νίκη ολοκλήρωσε την 16η αγωνιστική της Α ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας η Α.Ε Πρέβεζας αφού επικράτησε σήμερα Κυριακή 5 Ιανουαρίου 2020 και ώρα 15:00 στο Δημοτικό Στάδιο ‘’Νεστορίδη’’ της Θύελλας Σινώπης με τελικό σκορ 1-3.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με τον Δημουλιά για το 0-1 του ημιχρόνου. Στην επανάληψη ο Τσουμελέκας με δυο προσωπικά του γκολ διαμόρφωσε το 0-3, με τον Βασιλειάδη να μειώνει για την Θύελλα για το τελικό 1-3.

Διαιτητής: ΦΙΤΣΑΣ Β.

Βοηθοί: ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. – ΝΑΣΤΟΣ Ζ.

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ(Παπαδόπουλος):ΣΠΥΡΑΚΟΣ Θ., ΣΚΑΜΝΕΛΟΣ, ΚΑΡΙΠΟΓΛΟΥ, ΣΠΥΡΑΚΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΛΕΖΟΣ, ΑΗΔΩΝΗΣ, ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ, ΣΑΛΜΑΣ Κ.(69’ ΣΑΛΜΑΣ Α.), ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ(69’ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ), ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ.

ΑΕ Πρέβεζας(Μπέκας): ΒΑΡΔΗΣ, ΤΑΣΣΗΣ, ΝΙΚΟΥ, ΤΣΟΥΤΣΗΣ(71’ ΚΩΣΤΗΣ), ΤΣΑΤΣΟΣ, ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ(90’ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ), ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑΣ, ΝΤΕΝΤΕΣ(75’ ΝΤΟΥΡΟΣ), ΝΤΟΜΑΤΑΣ(72’ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ), ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ, ΔΗΜΟΥΛΙΑΣ.