Κυριακή, 5 Μαΐου, 2024

Νίκη και διακοπές για τον Άγιο Βαρνάβα Λούρου

Με νίκη έκλεισε την 7η στροφή του Β Ομίλου της Β ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας ο Άγιος Βαρνάβας Λούρου που επικράτησε σήμερα Κυριακή 17/12 και ώρα 15:00 στο γήπεδο Λούρου του Αετού Αγιάς με σκορ 3-0.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με εύστοχο πέναλτι του Μπάκα για το 1-0 του ημιχρόνου.

Στην επανάληψη ο Τζόκας σκόραρε για το 2-0 και το τελικό 3-0 διαμορφώθηκε με αυτογκόλ των φιλοξενουμένων.

Διαιτητής: ΠΑΤΣΗΣ Ι.

Βοηθοί: ΠΑΠΠΑΣ Δ. –ΜΠΑΚΑΡΑ Δ.

ΑΓΙΟΣ ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΛΟΥΡΟΥ(Μπάκας): ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ, ΣΤΟΥΠΑΣ, ΓΙΩΤΗΣ, ΛΙΟΝΤΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΝΟΚΑ, ΤΣΟΥΜΑΝΙΔΗΣ, ΤΖΟΚΑΣ, ΜΠΛΙΚΟΥ, ΜΠΑΚΑΣ, ΖΑΚΑ.

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ(Πασχοδήμας): ΔΑΝΔΟΛΟΣ, ΓΕΡΑΛΕΞΗΣ, ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΠΑΣΧΟΔΗΜΑΣ, ΚΑΡΔΑΝΗΣ, ΒΟΥΡΕΚΑΣ, ΝΤΑΛΑΣ, ΝΤΙΤΟΡΑΣ, ΓΙΩΤΗΣ, ΠΑΠΠΑΣ, ΜΠΟΥΣΙΟΣ.