Τετάρτη, 1 Μαΐου, 2024

Έμειναν στο ‘’Χ’’  Πλαγιά και Παλιάμπελα

Ισόπαλο τελείωσε το σημερινό ματς της 10ης αγωνιστικής της Α ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας στο γήπεδο Πλαγιάς ανάμεσα στον γηπεδούχο ΑΟ Πλαγιάς και τον φιλοξενούμενο ΠΑΣ Παλιάμπελα.

Τα Παλιάμπελα προηγήθηκαν 0-1 μόλις στο 2’ με τον Κυριακίδη. Οι γηπεδούχοι απάντησαν στο 8’ με τον Φερεντίνο να ισοφαρίζει το ματς, ενώ στο 11’ ο Σταμουλάκης Σ. έδωσε προβάδισμα στην ομάδα του για το 2-1 του ημιχρόνου.

Στην επανάληψη, ο Τριάντος στο 78’ έγραψε το τελικό 2-2, χαρίζοντας στην ομάδα του το βαθμό της ισοπαλίας.

Διαιτητής :ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ.

Βοηθοί: ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. – ΠΑΠΠΑΣ Δ.

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ(Άρης Φερεντίνος): ΚΑΤΑΓΗΣ Γ, ΦΙΛΙΠΠΑΣ, ΚΟΚΟΛΗΣ, ΠΟΛΙΤΗΣ, ΜΑΧΑΛΙΩΤΗΣ, ΠΑΝΤΑΖΗΣ, ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ, ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ Γ., ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ Σ., ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ, ΚΑΤΑΓΗΣ Β.

ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ (Αλέξης Παπαβασίλης): ΠΑΤΣΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΓΙΩΡΓΟΣ, ΚΟΥΤΡΟΥΛΟΣ, ΝΤΑΛΑΣ, ΤΣΟΚΑΣ, ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ, ΜΠΟΥΖΙ, ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ, ΤΡΙΑΝΤΟΣ, ΣΑΒΒΑΣ.