Παρασκευή, 3 Μαΐου, 2024

7σφαιρος ο Ερμής Καναλίου κόντρα στα Παλιάμπελα

Με τρίποντο πέρασε την 20η στροφή του πρωταθλήματος της Α ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας ο Ερμής Καναλίου, που επικράτησε σήμερα στο Δημοτικό Στάδιο Ζαλόγγου ΄΄Κώστας Νεστορίδης΄΄ του ΠΑΣ Παλιάμπελα με 7-0.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 21΄ με γκολ του Δημουλιά σε 1-0, ενώ στο 29΄ ο Ράπτης με πλασέ έγραψε το 2-0, που ήταν και το σκορ του ημιχρόνου.

Στην επανάληψη, ο Τσάλα διαμόρφωσε το 3-0, λίγο αργότερα ο Τάτσης έγραψε το 4-0, ενώ ο Ράπτης με δυο προσωπικά τέρματα στη συνέχεια έκανε χατ τρικ και διαμόρφωσε το 6-0, ενώ το τελικό 7-0 έγραψε ο Νταλάρδας.

Διαιτητής: ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ.

Βοηθοί: ΚΩΤΣΗΣ Θ. -ΠΑΠΠΑΣ Δ.

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ:ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ, ΝΤΑΛΑΡΔΑΣ, ΜΠΡΟΥΒΑΣ, ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ, ΓΚΙΝΙ, ΓΟΥΛΑΣ, ΤΑΤΣΗΣ, ΔΗΜΟΥΛΙΑΣ, ΡΑΠΤΗΣ, ΣΑΚΚΑΣ, ΤΣΑΛΑ.

ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ:ΠΑΤΣΗΣ, ΝΤΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΚΟΥΤΡΟΥΛΟΣ, ΧΑΣΑΙ, ΓΟΥΡΟΥΝΑΣ, ΤΣΟΚΑΣ, ΝΤΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΖΑΧΟΣ, ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ, ΣΑΒΒΑΣ, ΚΑΠΟΤΗΣ.