Το πλήρες πρόγραμμα των ομίλων της Α’ και Β’ ζώνης του πρωταθλήματος της Α2 Γυναικών. Η πρεμιέρα του πρωταθλήματος θα είναι το διήμερο 31 Οκτωβρίου – 1 Νοεμβρίου.

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Α’ ΖΩΝΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Α.Σ.Π. Απόλλων
Α.Ε. Αμπελοκήπων
Ένωση Βύρωνα
Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης
Ε.Α. Πατρών
Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α’ ΦΑΣΗΣ

1η Αγωνιστική 30 Οκτωβρίου – 1 Νοεμβρίου 2020

Α.Σ.Π. Απόλλων – Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης
Α.Ε. Αμπελοκήπων – Ε.Α. Πατρών
Ένωση Βύρωνα – Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης
Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – ΡΕΠΟ

2η Αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020

Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Α.Σ.Π. Απόλλων
Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης – Α.Ε. Αμπελοκήπων
Ε.Α. Πατρών – Ένωση Βύρωνα
ΡΕΠΟ – Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης

3η Αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020

Α.Ε. Αμπελοκήπων – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Ένωση Βύρωνα – Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης
Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης – Ε.Α. Πατρών
Α.Σ.Π. Απόλλων – ΡΕΠΟ

4η Αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020

Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Ένωση Βύρωνα
Α.Σ.Π. Απόλλων – Α.Ε. Αμπελοκήπων
Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης – Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης
ΡΕΠΟ – Ε.Α. Πατρών

5η Αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020

Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Ένωση Βύρωνα – Α.Σ.Π. Απόλλων
Ε.Α. Πατρών – Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης
Α.Ε. Αμπελοκήπων – ΡΕΠΟ

6η Αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020

Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Ε.Α. Πατρών
Α.Σ.Π. Απόλλων – Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης
Α.Ε. Αμπελοκήπων – Ένωση Βύρωνα
ΡΕΠΟ – Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης

7η Αγωνιστική 12-12 Δεκεμβρίου 2020

Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Ε.Α. Πατρών – Α.Σ.Π. Απόλλων
Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης – Α.Ε. Αμπελοκήπων
Ένωση Βύρωνα – ΡΕΠΟ

8η Αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020

Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης – Α.Σ.Π. Απόλλων
Ε.Α. Πατρών – Α.Ε. Αμπελοκήπων
Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης – Ένωση Βύρωνα
ΡΕΠΟ – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων

9η Αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2021

Α.Σ.Π. Απόλλων – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Α.Ε. Αμπελοκήπων – Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης
Ένωση Βύρωνα – Ε.Α. Πατρών
Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης – ΡΕΠΟ

10η Αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2021

Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Α.Ε. Αμπελοκήπων
Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης – Ένωση Βύρωνα
Ε.Α. Πατρών – Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης
ΡΕΠΟ – Α.Σ.Π. Απόλλων

11η Αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2021

Ένωση Βύρωνα – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Α.Ε. Αμπελοκήπων – Α.Σ.Π. Απόλλων
Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης – Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης
Ε.Α. Πατρών – ΡΕΠΟ

12η Αγωνιστική 6-7 Φεβρουαρίου 2021

Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης
Α.Σ.Π. Απόλλων – Ένωση Βύρωνα
Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης – Ε.Α. Πατρών
ΡΕΠΟ – Α.Ε. Αμπελοκήπων

13η Αγωνιστική 13-14 Φεβρουαρίου 2021

Ε.Α. Πατρών – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης – Α.Σ.Π. Απόλλων
Ένωση Βύρωνα – Α.Ε. Αμπελοκήπων
Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης – ΡΕΠΟ

14η Αγωνιστική 20-21 Φεβρουαρίου 2021

Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης
Α.Σ.Π. Απόλλων – Ε.Α. Πατρών
Α.Ε. Αμπελοκήπων – Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης
ΡΕΠΟ – Ένωση Βύρωνα

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Α’ ΖΩΝΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
Γ.Σ.Κ. Ηρακλής
Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου
Π.Α.Κ. Χαλανδρίου
Α.Ε. Αγ. Παρασκευής
Γ.Ε. Ηρακλείου
Γ.Σ. Πετρούπολης

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α’ ΦΑΣΗΣ

1η Αγωνιστική 31 Οκτωβρίου – 1 Νοεμβρίου 2020

Γ.Σ.Κ. Ηρακλής – Γ.Ε. Ηρακλείου
Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου – Α.Ε. Αγ. Παρασκευής
ΡΕΠΟ – Π.Α.Κ. Χαλανδρίου
Ο.Φ.Α. Απολλώνιος – Γ.Σ. Πετρούπολης

2η Αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020

Ο.Φ.Α. Απολλώνιος – Γ.Σ.Κ. Ηρακλής
Γ.Ε. Ηρακλείου – Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου
Α.Ε. Αγ. Παρασκευής – ΡΕΠΟ
Γ.Σ. Πετρούπολης – Π.Α.Κ. Χαλανδρίου

3η Αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020

Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου – Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
ΡΕΠΟ – Γ.Ε. Ηρακλείου
Π.Α.Κ. Χαλανδρίου – Α.Ε. Αγ. Παρασκευής
Γ.Σ.Κ. Ηρακλής – Γ.Σ. Πετρούπολης

4η Αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020

Ο.Φ.Α. Απολλώνιος – ΡΕΠΟ
Γ.Σ.Κ. Ηρακλής – Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου
Γ.Ε. Ηρακλείου – Π.Α.Κ. Χαλανδρίου
Γ.Σ. Πετρούπολης – Α.Ε. Αγ. Παρασκευής

5η Αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020

Π.Α.Κ. Χαλανδρίου – Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
ΡΕΠΟ – Γ.Σ.Κ. Ηρακλής
Α.Ε. Αγ. Παρασκευής – Γ.Ε. Ηρακλείου
Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου – Γ.Σ. Πετρούπολης

6η Αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020

Ο.Φ.Α. Απολλώνιος – Α.Ε. Αγ. Παρασκευής
Γ.Σ.Κ. Ηρακλής – Π.Α.Κ. Χαλανδρίου
Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου – ΡΕΠΟ
Γ.Σ. Πετρούπολης – Γ.Ε. Ηρακλείου

7η Αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020

Γ.Ε. Ηρακλείου – Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
Α.Ε. Αγ. Παρασκευής – Γ.Σ.Κ. Ηρακλής
Π.Α.Κ. Χαλανδρίου – Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου
ΡΕΠΟ – Γ.Σ. Πετρούπολης

8η Αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020

Γ.Ε. Ηρακλείου – Γ.Σ.Κ. Ηρακλής
Α.Ε. Αγ. Παρασκευής – Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου
Π.Α.Κ. Χαλανδρίου – ΡΕΠΟ
Γ.Σ. Πετρούπολης – Ο.Φ.Α. Απολλώνιος

9η Αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2021

Γ.Σ.Κ. Ηρακλής- Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου – Γ.Ε. Ηρακλείου
ΡΕΠΟ – Α.Ε. Αγ. Παρασκευής
Π.Α.Κ. Χαλανδρίου – Γ.Σ. Πετρούπολης

10η Αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2021

Ο.Φ.Α. Απολλώνιος – Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου
Γ.Ε. Ηρακλείου – ΡΕΠΟ
Α.Ε. Αγ. Παρασκευής – Π.Α.Κ. Χαλανδρίου
Γ.Σ. Πετρούπολης – Γ.Σ.Κ. Ηρακλής

11η Αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2021

ΡΕΠΟ – Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου – Γ.Σ.Κ. Ηρακλής
Π.Α.Κ. Χαλανδρίου – Γ.Ε. Ηρακλείου
Α.Ε. Αγ. Παρασκευής – Γ.Σ. Πετρούπολης

12η Αγωνιστική 6-7 Φεβρουαρίου 2021

Ο.Φ.Α. Απολλώνιος – Π.Α.Κ. Χαλανδρίου
Γ.Σ.Κ. Ηρακλής – ΡΕΠΟ
Γ.Ε. Ηρακλείου – Α.Ε. Αγ. Παρασκευής
Γ.Σ. Πετρούπολης – Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου

13η Αγωνιστική 13-14 Φεβρουαρίου 2021

Α.Ε. Αγ. Παρασκευής – Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
Π.Α.Κ. Χαλανδρίου – Γ.Σ.Κ. Ηρακλής
ΡΕΠΟ – Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου
Γ.Ε. Ηρακλείου – Γ.Σ. Πετρούπολης

14η Αγωνιστική 20-21 Φεβρουαρίου 2021

Ο.Φ.Α. Απολλώνιος – Γ.Ε. Ηρακλείου
Γ.Σ.Κ. Ηρακλής – Α.Ε. Αγ. Παρασκευής
Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου – Π.Α.Κ. Χαλανδρίου
Γ.Σ. Πετρούπολης – ΡΕΠΟ

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Β’ ΖΩΝΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Α.Σ. Ελπίς
Γ.Σ.Γ. Νίκη
Α.Ο. Καβάλας
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Ε.Ο. Σταυρούπολης
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Α.Σ. Γαία Δράμας

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α’ ΦΑΣΗΣ

1η Αγωνιστική 24-25 Οκτωβρίου 2020

Α.Σ. Ελπίς – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Γ.Σ.Γ. Νίκη – Ε.Ο. Σταυρούπολης
Α.Ο. Καβάλας – Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας – Α.Σ. Γαία Δράμας

2η Αγωνιστική 31 Οκτωβρίου – 1 Νοεμβρίου 2020

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας – Α.Σ. Ελπίς
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Γ.Σ.Γ. Νίκη
Ε.Ο. Σταυρούπολης – Α.Ο. Καβάλας
Α.Σ. Γαία Δράμας – Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015

3η Αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020

Γ.Σ.Γ. Νίκη – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Α.Ο. Καβάλας – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 – Ε.Ο. Σταυρούπολης
Α.Σ. Ελπίς – Α.Σ. Γαία Δράμας

4η Αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας – Α.Ο. Καβάλας
Α.Σ. Ελπίς – Γ.Σ.Γ. Νίκη
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Α.Σ. Γαία Δράμας – Ε.Ο. Σταυρούπολης

5η Αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020

Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Α.Ο. Καβάλας – Α.Σ. Ελπίς
Ε.Ο. Σταυρούπολης – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Γ.Σ.Γ. Νίκη – Α.Σ. Γαία Δράμας

6η Αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας – Ε.Ο. Σταυρούπολης
Α.Σ. Ελπίς – Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Γ.Σ.Γ. Νίκη – A.Ο. Καβάλας
Α.Σ. Γαία Δράμας – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης

7η Αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020

Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Ε.Ο. Σταυρούπολης – Α.Σ. Ελπίς
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 – Γ.Σ.Γ. Νίκη
Α.Ο. Καβάλας – Α.Σ. Γαία Δράμας

8η Αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020

Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Α.Σ. Ελπίς
Ε.Ο. Σταυρούπολης – Γ.Σ.Γ. Νίκη
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 – Α.Ο. Καβάλας
Α.Σ. Γαία Δράμας – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας

9η Αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020

Α.Σ. Ελπίς – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Γ.Σ.Γ. Νίκη – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Α.Ο. Καβάλας – Ε.Ο. Σταυρούπολης
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 – Α.Σ. Γαία Δράμας

10η Αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2021

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας – Γ.Σ.Γ. Νίκη
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Α.Ο. Καβάλας
Ε.Ο. Σταυρούπολης – Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Α.Σ. Γαία Δράμας – Α.Σ. Ελπίς

11η Αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2021

Α.Ο. Καβάλας – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Γ.Σ.Γ. Νίκη – Α.Σ. Ελπίς
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Ε.Ο. Σταυρούπολης – Α.Σ. Γαία Δράμας

12η Αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2021

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας – Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Α.Σ. Ελπίς – Α.Ο. Καβάλας
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Ε.Ο. Σταυρούπολης
Α.Σ. Γαία Δράμας – Γ.Σ.Γ. Νίκη

13η Αγωνιστική 6-7 Φεβρουαρίου 2021

Ε.Ο. Σταυρούπολης – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 – Α.Σ. Ελπίς
Α.Ο. Καβάλας – Γ.Σ.Γ. Νίκη
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Α.Σ. Γαία Δράμας

14η Αγωνιστική 13-14 Φεβρουαρίου 2021

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Α.Σ. Ελπίς – Ε.Ο. Σταυρούπολης
Γ.Σ.Γ. Νίκη – Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Α.Σ. Γαία Δράμας – Α.Ο. Καβάλας

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Β’ ΖΩΝΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Α.Σ. Ασκληπιός
Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Α.Σ. Αργώ Βόλου
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Ε.Α. Λαρίσης
Α.Σ. Γιάννενα

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α’ ΦΑΣΗΣ

1η Αγωνιστική 24-25 Οκτωβρίου 2020

Π.Ο.Γ. Ηρακλής – Ε.Α. Λαρίσης
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας – Α.Σ. Αργώ Βόλου
Α.Σ. Ασκληπιός – Α.Σ. Γιάννενα

2η Αγωνιστική 31 Οκτωβρίου – 1 Νοεμβρίου 2020

Α.Σ. Ασκληπιός – Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Ε.Α. Λαρίσης – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά – Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Α.Σ. Γιάννενα – Α.Σ. Αργώ Βόλου

3η Αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020

Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – Α.Σ. Ασκληπιός
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας – Ε.Α. Λαρίσης
Α.Σ. Αργώ Βόλου – Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Π.Ο.Γ. Ηρακλής – Α.Σ. Γιάννενα

4η Αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020

Α.Σ. Ασκληπιός – Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Π.Ο.Γ. Ηρακλής – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Ε.Α. Λαρίσης – Α.Σ. Αργώ Βόλου
Α.Σ. Γιάννενα – Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά

5η Αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020

Α.Σ. Αργώ Βόλου – Α.Σ. Ασκληπιός
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας – Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά – Ε.Α. Λαρίσης
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – Α.Σ. Γιάννενα

6η Αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020

Α.Σ. Ασκληπιός – Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Π.Ο.Γ. Ηρακλής – Α.Σ. Αργώ Βόλου
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Α.Σ. Γιάννενα – Ε.Α. Λαρίσης

7η Αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020

Ε.Α. Λαρίσης – Α.Σ. Ασκληπιός
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά – Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Α.Σ. Αργώ Βόλου – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας – Α.Σ. Γιάννενα

8η Αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020

Ε.Α. Λαρίσης – Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Α.Σ. Αργώ Βόλου – Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Α.Σ. Γιάννενα – Α.Σ. Ασκληπιός

9η Αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020

Π.Ο.Γ. Ηρακλής – Α.Σ. Ασκληπιός
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – Ε.Α. Λαρίσης
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας – Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Α.Σ. Αργώ Βόλου – Α.Σ. Γιάννενα

10η Αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2021

Α.Σ. Ασκληπιός – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Ε.Α. Λαρίσης – Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά – Α.Σ. Αργώ Βόλου
Α.Σ. Γιάννενα – Π.Ο.Γ. Ηρακλής

11η Αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2021

Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας – Α.Σ. Ασκληπιός
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Α.Σ. Αργώ Βόλου – Ε.Α. Λαρίσης
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά – Α.Σ. Γιάννενα

12η Αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2021

Α.Σ. Ασκληπιός – Α.Σ. Αργώ Βόλου
Π.Ο.Γ. Ηρακλής – Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Ε.Α. Λαρίσης – Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Α.Σ. Γιάννενα – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός

13η Αγωνιστική 6-7 Φεβρουαρίου 2021

Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά – Α.Σ. Ασκληπιός
Α.Σ. Αργώ Βόλου – Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Ε.Α. Λαρίσης – Α.Σ. Γιάννενα

14η Αγωνιστική 13-14 Φεβρουαρίου 2021

Α.Σ. Ασκληπιός – Ε.Α. Λαρίσης
Π.Ο.Γ. Ηρακλής – Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – Α.Σ. Αργώ Βόλου
Α.Σ. Γιάννενα – Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.