Τα αποτελέσματα της Β’ Εθνικής Ανδρών, η κατάταξη στους τέσσερις ομίλους και η συνέχεια:

1ος Όμιλος (9η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου

Πανελευσινιακός-Αργοναύτης Ραφήνας 88-73
Εθνικός Πειραιά-Πεντέλη 70-66
Έσπερος Καλλιθέας-Ένωση Ιλίου 80-72
ΑΕ Ν. Κηφισιάς-ΝΕΟ Ληξουρίου 85-64
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΚΑΟ Κορίνθου 81-62
Παπάγου-ΑΠΑΣ «Τα Φανάρια» 78-90
Ρεπό : Αχαγιά 82

Οι αγώνες αναλυτικά:

Πανελευσινιακός-Αργοναύτης Τρ. 88-73

Διαιτητές: Καλογερόπουλος Φ.-Σιδέρης-Τζίμης

Δεκάλεπτα: 29-29, 46-47, 68-59, 88-73

Πανελευσινιακός (Βούλγαρης): Νίκου 12 (2), Κούτουλας 3 (1), Καράμπελας 4, Πουρης, Θεοδοσίου 13 (4), Κρσσάκης 4, Μουμπάρακ 17 (2), Λεκάκης 2, Παπαφλωράτος 15 (3), Ρεκουνιώτης 12, Μαυρομιχάλης 3, Δενδρινός 3 (1)

Αργοναύτης (Μπότης-Γιαννακόπουλος): Σγουρός 4, Κυριακόπουλος 2, Συγγούνας 9, Κόρμπος, Γεραμάνης 22 (1), Ντούσιας 7 (1), Ζακυνθινός 8, Κορομηλάς 4, Μητσάκης 2, Σβαρνάς 5 (1), Βασιλείου, Σταμέλος 10 (2)

Εθνικός-Πεντέλη 70-66

Διαιτητές: Ουσταμπασίδης-Σπυρόπουλος-Χρηστίδης Π.

Δεκάλεπτα: 6-14, 29-23, 46-48, 70-66

Εθνικός (Καράμπελας): Βαϊδάκης 12 92), Γεωργιάδης 23 (5), Μπασδέκης 4, Λιβανός, Καραφάντης, Βασιλακάκης, Καρυστινός 11 (1), Παπουτσής 5, Κασιούμης 14

Πεντέλη (Χαρτοματσίδης): Καρακατσάνης 2, Νάσσης-Ντάνιας 5 (1), Γιαννίκος 7 (1), Γραμματικός 2, Χρυσός 13 (2), Μεσίνι, Καστανιώτης 18 (2), Ψαρόπουλος 13 (1), Παπαπέτρου 6 (1)

Έσπερος-Ένωση Ιλίου 80-72

Διαιτητές: Παπαφωτίου-Γρίβα-Παπαδόπουλος Χ.

Δεκάλεπτα: 26-20, 40-34, 65-50, 80-72

ΠΟΚ Έσπερος (Ταυρόπουλος, Καραδήμας) : Αγγελόπουλος 21(2), Οικονόμου 7(1), Καράβολας 7(1), Αδαμόπουλος 7, Τσολάκης, Ολύμπιος 8(2), Καπρής 15(1), Χαρούνι 8, Τσακίρης, Μαγιντόμπε 7(1)

ΑΟ Ένωση Ιλίου (Πανούλιας-Αγγελόπουλος): Κοντούλης, Γεροκώστας 2, Πανουσόπουλος Θ. 3, Καλύβας, Σπυρόπουλος 32(4), Μπέλλας 3, Γκουντόπουλος, Γκαβανόπουλος 3(1), Τσιουμπρής 14(1), Πανουσόπουλος Κ. 3, Κοσμίδης 4, Δαρμής 8(1)

ΑΕ Ν. Κηφισιάς-ΝΕΟ Ληξουρίου 85-64

Διαιτητές: Ξυλάς-Καραμπιτσάκος-Αγγελής (Ορφανός)

Δεκάλεπτα: 22-14, 44-33, 65-48, 85-64

Α.Ε.Ν.Κ. (Λαδικός): Ιωάννου 3(1), Μοσχοβίτης 13(1), Μακρυγιάννης 9(3), Στεργίου 2, Χαρταβέλλας, Πετροδημόπουλος 12(1), Μανούσος 14, Χατζηνικόλας 25(2), Κουκάκης 2, Μιχαλάκης 2, Καρακώστας 2, Κασούρης 1

Ν.Ε.Ο.Λ. (Τζουγανάτος): Αντωνάτος 3(1), Χονδρογιάννης 7(1), Παππάς 8(1), Νιφόρας 7, Συνοδινός, Λσμπρόπουλος 5(1), Κασπίρης, Μαρούλης 2, Τρυφωνόπουλος 5, Βαβάτσικος 21(2), Ματσούκης 6(1).

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΚΑΟ Κορίνθου 81-62

Διαιτητές: Καρακάσης-Λογοθέτης-Ελ-Ανύ

Δεκάλεπτα: 23-10, 44-31, 64-43, 81-62

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (Καρατζάς): Καραμίντζος, Γιαννόπουλος 3 (1), Στεργιάκης 10, Δικαιόπουλος 2, Λίτσος, Μπίγγος 4, Καραλευθέρης 12 (1), Ζήρος, Καραχάλιος 13, Κοντός 21 (2), Γεωργοπαπαδάκος 16 (2)

ΚΑΟ Κορίνθου (Νικητόπουλος): Καπώνης 6, Μακρής, Πρεδάρης 4, Μακρής 21 (1), Αδαμόπουλος 3 (1), Κοντραφούρης 4, Ντορμπάρης, Φακοπουλίδης 10, Λάκοβ 8 (1), Δούκας 4, Τσιάκος, Κωνσταντίνου 2

Παπάγου-ΑΠΑΣ Νάξου «Τα Φανάρια» 78-90

Διαιτητές: Χαλαμπαλάκης-Χριστινάκης-Κατσαπρακάκης

Δεκάλεπτα : 17-26, 36-43, 62-73, 78-90
ΑΣ Παπάγου (Κουρής) : Παπαζήσης 2, Τσούτσος 11 (3), Τρίχας 5 (1), Κόης 15 (1), Βούζας 11 (3), Καρούζος 3, Μαράκης 8, Σολωμός 14, Σωφρονάς 9 (1), Δελίδης
ΑΠΑΣ «Τα Φανάρια» (Τσαουσίδης) : Μιλεντίγιεβιτς 24 (4), Πολίτης 11 (3), Ψαρόπουλος 9 (2), Μάκαρης 2, Προδρόμου 17 (2), Χάρος 3 (1), Σαρρής, Αναγνωστόπουλος 17, Κατσουλάκος 7 (1)

Η Βαθμολογία (σε 9 αγώνες)

1.ΑΠΑΣ «Τα Φανάρια» (6-3) 15
2.Έσπερος Καλλιθέας (6-3) 15
3.Παπάγου* (6-2) 14
4.ΝΕΟΛ* (5-3) 13
5.ΦΕΑ* (5-3) 13
6.Εθνικός Πειραιά (4-5) 13
7.Νέα Κηφισιά* (4-4) 12
8.Πανελευσινιακός* (4-4) 12
.9ΚΑΟ Κορίνθου (3-6) 12
10.Αργοναύτης Ραφήνας* (4-4) 12
11.Ένωση Ιλίου* (3-5) 11
12.Αχαγιά 82* (2-6) 10
13.Πεντέλη* (2-6) 10

Η επόμενη αγωνιστική (19/12)

Πεντέλη-Πανελευσινιακός

Ένωση Ιλίου-Εθνικός

Αργοναύτης Τρ.-ΑΕ Ν. Κηφισιάς

ΝΕΟ Ληξουρίου-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ

ΚΑΟ Κορίνθου-Παπάγου

ΑΠΑΣ Νάξου «Τα Φανάρια»-Αχαγια΄82

2ος Όμιλος (9η αγωνιστική)

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου

Τα αποτελέσματα

Πανιώνιος-ΑΕ Δούκας 72-81
Άρης Νίκαιας-Μανδραϊκός 56-73
ΟΦΗ-ΝΕ Μεγαρίδος 48-70
ΚΑΟ Μελισσίων-ΕΦΑΟ Ζωγράφου 69-75
ΑΟΚ Χανιά-Παλαιό Φάληρο 76-71
Ηλυσιακός-Αιγάλεω 81-78 (παρ.)
Πρωτέας Βούλας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου 77-65

Η κατάταξη (σε 9 αγώνες)

1.Αιγάλεω (8-1) 17

2.Μεγαρίδα (8-1) 17

3.ΕΦΑΟΖ (6-3) 15

4.Πρωτέας Βούλας (6-3) 15

5.Πανιώνιος (5-4) 14

6.Χανιά (5-4) 14

7.ΟΦΗ (4-5) 13

8.Μανδραϊκός (4-5) 13

9.Ηλυσιακός + (4-4) 12

10.Παλαιό Φάληρο (3-6) 12

11.Δούκας (3-6) 12

12.Μελίσσια (2-7) 11

13.Άρης Νίκαιας (2-7) 11

14.Κρόνος Αγίου Δημητρίου +(2-6) 10

+Έχουν ένα αγώνα λιγότερο

Οι αγώνες αναλυτικά:

Πανιώνιος-Δούκας 72-81

Διαιτητές: Καρακωνσταντόπουλος-Χρηστίδης Ηλ.-Αντωνιάδης

Δεκάλεπτα : 13-24, 29-30, 52-50, 72-81

Πανιώνιος ΓΣΣ ( Μπιτζάνης): Βαλιώτης, Μήτσιαλος 5, Κολσούζογλου 2, Λάζαρης 5(1), Μίχαλος 12(1), Μπελίτσης, Λιαράκος 7, Σκαρμούτσος, Κυρίτσης 30(1), Ρουμελιώτης 1, Λυκογιάννης, Σκουλούδης 10

ΑΣΕ Δούκα (Σορώτος): Γαρμπής 7(1) , Λάκκας 6, Ντιαλλο-Φασέγιας 8, Αναστασόπουλος , Μουλάς, Μιχαήλ 14(2), Κορκοντζέλος 10, Λαγός 27(1), Μαγουλάς, Σωτηράκης 7(1), Βασιλαντωνάκης, Ματζιώρης 2

Άρης Νίκαιας-Μανδραϊκός 56-73

Διαιτητές: Στρέμπας-Ορφανός Ιορ.-Γεράνιος

Δεκάλεπτα: 14-15, 30-29, 44-56, 56-73

Άρης (Παύλος): Τσιότριας 11, Γρηγορόπουλος 2, Πρίτσος 5, Κόλιας 14, Πεταλάς 11, Τσάτας 2, Καραβανάς, Βαρλάς

Μανδραϊκός (Σταθούλης): Σταματίου 2, Κοψιάς 27 (5), Αλεξανδρόπουλος 12 (2), Τσάμης, Θανάσαινας, Κωστόπουλος 9 (3), Λιούνης 5, Δομπρογιάννης 12, Κουνάνταρος, Τσιπίδης 6

ΟΦΗ-ΝΕ Μεγαρίδος 48-70

Διαιτητές: Κατραχούρας-Τηγάνης-Κουκουλεκίδης Β.

Δεκάλεπτα: 14-18, 21-38, 37-51, 48-70

ΟΦΗ (Ράλλης-Καρλάφτης): Λιανός 4, Μποχωρίδης 14(1), Μητρόπαπας 9(1), Κοκοσάλης, Τσερκιτζόγλου, Μηλαθιανάκης, Καμπάκας 3, Αγαπιάδης 7(1), Πρωτογεράκης 5, Λιουδάκης, Καψάλης 1, Θεοδωρίδης 3(1), Πάλλης 2

ΝΕ Μεγαρίδος (Μάνταλος-Υφαντής): Παλαιοχωρίδης 11 (1), Γκάτζιας 9(2), Γκόντγουιν 1, Αγγελόπουλος 22(2), Γερομιχαλός 10, Μπέμπης 6 (2), Νικολακόπουλος 3, Τζάιδας, Καλλινικίδης 2, Χάσα, Γκουαλτιέρι 3 (1), Εζόμο 4

ΚΑΟ Μελισσίων-ΕΦΑΟ Ζωγράφου

Διαιτητές: Κονταράτος-Κούλης Χ.-Χριστοδουλάκης

Δεκάλεπτα: 18-25, 22-11, 17-20, 12-19
Μελίσσια (Δάγλας – Κωνσταντόπουλος): Πρόφκα 2, Στεργίου 12 (4), Οικονομόπουλος 12, Δοξάκης 21 (3), Σεργιένκο 13, Μπακέας, Μαλτέζος 9, Δουρουντούς
ΕΦΑΟΖ (Μάνος – Ζωηρού): Μαυροειδάκος 7 (1), Βάρσος 25 (3), Μαγκουνής 24 (1), Κριζέας 4 (1), Καλαϊτζάκης 3, Μέξης 2, Σταύρου-Λειβαδίτης, Ανδρεόπουλος 10, Χατζής

ΑΟΚ Χανιά-Π. Φάληρο 76-71

Διαιτητές: Μαλαμάς-Σκανδαλάκης-Χατζημάρκος

Δεκάλεπτα: 23-14, 33-32, 58-54, 76-71

ΑΟΚ Χανιά (Κεσαπίδης): Χουχούμης 17 (1), Στογιάνοβιτς 12 (2), Ψάρας 11 (2), Καραϊσκος 7, Σανδραμάνης 3, Νέσσης 4, Κουρέπης 4, Τσιρογιάννης 8, Παπαδάκης 10

Π. Φάληρο (Γούναρης): Λυτόπουλος 13 (1), Σκόρδος 9, Αγγελόπουλος 14, Σταθόπουλος 3, Βλασσόπουλος 2, Καλιανιώτης 16, Μπολάτογλου 6, Χαρούνις 8, Ανδρέάτος

Ηλυσιακός-Αιγάλεω 81-78 (παρ.)

Διαιτητές: Καραβίτης-Αποστολίδης Β.-Ναστούλης

Δεκάλεπτα: 16-12, 12-15, 19-23, 21-18 (κ.α.), 13-10

Ηλυσιακός (Δημητρόπουλος-Καυκής): Γραμματίκας 10 (3), Μπάζιος, Φώτσης 13, Μπινιάκου, Καλδής 13 (1), Παπαδής 4, Βούρτσης 14 (4), Ιορδάνογλου 14 (4), Ύμερι, Κεφάλας 9 (3), Στασινόπουλος 4

Αιγάλεω (Ζαβός): Βλάχος, Κουμπούρας 16 (2), Παπαδόπουλος, Ντακούλιας 9 (1), Λουκάς 4, Παπανδρέου 17 (2), Καννάς 2, Καρασταμάτης 13 (3), Μαχαίρας 10, Παπαδολιάς 2, Ψημίτης 4

Πρωτέας Β.-Κρόνος Αγ. Δημητρίου 77-65

Διαιτητές: Ραχιώτης-Λαζόγκα-Αυγερινός

Δεκάλεπτα: 12-24, 37-38, 61-50, 77-65

Πρωτέας (Τερζής-Σουλιώτης): Δενδρινός 13 (3), Κουζούκας, Τσακναρίδης 4 (1), Κυρίλης 14 (2), Καλαμπογιας, Ματσάγγος, Συγκούνας 9 (1), Σκορδάς 8, Μόρφης 2, Καραμαλέγκος 10 (2), Γάργαλης 17 (5), Βισνιέφσκι

Κρόνος (Δεγάιτας-Καλούδης): Γκάτσο 18 (3), Νάτσος 3 (1), Ξιούρας 2, Δέδες 20 (4), Παναγής, Χρήστου, Πιτούλης 8, Σουγλέρης, Βαρσαμούλης 4, Τσάβας 10

Η επόμενη αγωνιστική (19/12)

Μανδραϊκός-Δούκας

ΝΕ Μεγαρίδος-Άρης Νίκαιας

ΟΦΗ-ΚΑΟ Μελισσίων

Πανιώνιος-ΑΟΚ Χανιά

Π. Φάληρο-Ηλυσιακός

Αιγάλεω-Πρωτέας Βούλας

Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου

3ος Όμιλος (9η αγωνιστική)

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου

Τα αποτελέσματα

Ίκαροι Τρ.-ΣΚ Ιωάννινα 91-81

Αίολος Τρ.-Νίκη Βόλου 60-48

Έσπερος Λαμίας-Ολυμπιακός Βόλου 75-69

Πρωτέας Γρεβενών-Δόξα Λευκάδας 58-62

ΑΓΣ Ιωαννίνων-Ερμής Σχηματαρίου 87-96

Μελίκη-Αναγέννηση Καρδίτσας 64-73

Οι αγώνες αναλυτικά:

Ίκαροι Τρικάλων-ΣΚ Ιωάννινα 91-81

Διαιτητές: Θεοδώρου-Χατζηχαρίσης-Χατζηκώστας

Δεκάλεπτα: 32-22, 49-43, 66-61, 91-81

Ίκαροι Τρικάλων: (Γιασσάρης): Τσιαβές 20(2), Κοϊτσάνος, Χλωρός, Παπαχρήστος 14(1), Κατσαρές 5(1), Παρδακάς 9(1), Μπουργανός 6(2), Τριανταφύλλου 23(5), Σπυράκος, Αμβράζης 8(1).

ΣΚ Ιωάννινα: (Παπαδόπουλος): Βρασταμινός, Ρούζιος, Μαγκλάρας, Μουρατίδης 19(2), Σωτηρίου, Σπηλιόπουλος 19(4), Σφυγγάρης, Κωνσταντινίδης 11, Τσατάλας 14, Ξιούρας 18(2), Σταμίρης 3
Β’ ΕΘΝΙΚΗ 2021-2022 / ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ (ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΛΛΙΑΡΑΣ/EUROKINISSI)

Αίολος Τρικάλων Γόμφοι-Νίκη Βόλου 60-48

Διαιτητές: Τσιρτσιμάλης, Ντόγκας, Σαρακελίδης

Δεκάλεπτα: 18-10, 25-21, 44-25, 60-48

Αίολος Τρικάλων Γόμφοι (Φόρος): Ζώρζος, Κολότσιος, Τσιγγενόπουλος 2, Μόσιαλος 2, Χατζής 2, Ιωάννου 6 (1), Ψύρρας 20 (3), Θέος 20 (2), Δέσπος 8.

Νίκη Βόλου (Μαύρος): Σαριμπαλίδης 3 (1), Βερτζάγιας 6, Ζησόπουλος 11 (1), Κουτίνας 14 (1), Λόλας 12, Ξενιτίδης, Καλλές 2, Δελεντζές

ΑΓΣ Ιωαννίνων-Ερμής Σχηματαρίου 87-96

Διαιτητές: Λόρτος, Τσιαπλής, Τσάνταλης.

Δεκάλεπτα: 19-28, 40-51, 62-74, 87-96.

ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης-Καννής): Νικολόπουλος 31 (5), Γυφτάκης 4, Μπαζάκας, Καννής 20 (4), Αντωνίου, Βαγγέλης 1, Ιωαννίδης, Μάντζιος 15, Μητρόπουλος, Ψάλτου 16.

Ερμής Σχηματαρίου (Οικονόμου): Μπόρσης, Κυριακόπουλος 16 (3), Ανδρέου, Δουρούκης 4, Ζαρμακούπης 23 (1), Χατζηγιαννάκης 3 (1), Καλημέρης 15, Χάλιος, Καρακωνσταντάκης 8 (1), Δημητριάδης 24 (3), Μπακέας 3 (1), Ζορμπάνος.

Πρωτέας Γρεβενών-Δόξα Λευκάδας 58-62

Διαιτητές: Γερακίνης-Καρακώστας-Ξέρας

Δεκάλεπτα: 9-19, 23-34, 36-45, 58-62

Πρωτέας (Χασιώτης): Τζιουβάρας 3(1), Κλωνάρας 5(1), Παλάσκας 7(1), Παπαδόπουλος 8, Σιπιτάνος 18(1), Κωνσταντίνου 12(4), Μπόζιαρης 5(1), Μαλλιούρας.

Δόξα Λευκάδας (Ζαφειρούδης): Σταματέλος, Αργυρός 6(2), Κοντούδης 22(1), Κατοπώδης, Βαγενάς 8(1), Μούτσα, Ζαγκόπουλος 6(2), Κουρτίδης 18(3), Λαζάρου.

Έσπερος Λαμίας-Ολυμπιακός Βόλου 75-69

Διαιτητές: Τσαχάκης, Κάρολος, Τευτίκης

Δεκάλεπτα 15-13, 35-30, 57-46, 75-69

Έσπερος (Σοφογιάννης): Λάππας 13(2), Τσεσμετζίδης 4, Στεφάνου (2), Ρουμελιώτης 13(3), Ευθυμίου 2, Φύκας 5(1), Πάππος, Τεπετίδης 10(1), Παπαργυρόπουλος 18(1), Μπακόλιας, Ρίκος, Αργύρης

Ολυμπιακός Βόλου (Βλιώρας): Γκοντόπουλος 20(3), Ιατρόγλου 1, Αναγνωστόπουλος 9 (3), Καραμήτσος 11, Ευαγγελινός 3(1), Σιμάκης 20(2), Παρασκευάς 5, Γιαννίκης, Σταθούρος, Αγκρής

ΓΑΣ Μελίκης – Αναγέννηση Καρδίτσας 69-73

Διαιτητές: Παπαθανασιου, Κολοκυθάς, Παπαθανασίου

Δεκάλεπτα: 12-17, 28-41, 46-64, 69-73

ΓΑΣ Μελίκης (Ασλανίδης): Τζιοβάρας 14(2), Μωϋσίδης Θ. 17(2), Ματράκας, Ντόβας 4, Εσερπόγλου, Ντόβας Κ., Μανούσος 11, Ρογγότης 4, Κυριακού 3(1), Πεϊμανίδης 2, Αλευρίδης 9, Γατόπουλος

Αναγέννηση Καρδίτσας (Κρομμύδας): Κακαβάς, Ψυχογιός 3(1), Πανταζης 2, Γεωργατζάς 12, Αρκούδας 8, Σαββογλου, Αργύρης 12(1), Πυργιώτης, Καλλιάρας 18(1), Οικονόμου 18

Η κατάταξη

1.Ερμής Σχηματαρίου 17

2.Ίκαροι Τρικάλων 15

3.Αίολος Τρικάλων Γόμφοι 15

4.Έσπερος Λαμίας 14

5.Δόξα Λευκάδας 13

6.Νίκη Βόλου 13

7.ΣΚ Ιωάννινα 12

8.Αναγέννηση Καρδίτσας 12

9.ΑΓΣ Ιωαννίνων 11

10.Πρωτέας Γρεβενών 11

11.Ολυμπιακός Βόλου 10

12.Τιτάνες Παλαμά 10

13.Μελίκη 9

*Τιτάνες Παλαμά, Δόξα Λευκάδας, Πρωτέας Γρεβενών, ΓΑΣ Μελίκης, ΑΓΣ Ιωαννίνων, Ικαροι Τρικάλων, Αίολος Τρικάλων-Γόμφοι, Εσπερος Λαμίας και Ολυμπιακός Βόλου έκαναν το ρεπό τους.

Η επόμενη αγωνιστική (10η, 19/12)

Νίκη Βόλου-Ίκαροι Τρικάλων

Ολυμπιακός Βόλους-Αίολος Τρικάλων Γόμφοι

Έσπερος Λαμίας-Πρωτέας Γρεβενών

ΣΚ Ιωάννινα-ΑΓΣ Ιωαννίνων

Ερμής Σχηματαρίου-Μελίκη

Τιτάνες Παλαμά-Δόξα Λευκάδας

4ος Όμιλος (10η αγωνιστική)

Κυριακή 12 Δεκεβρίου

Μαχητές Πειραματικού-Λεύκιππος Ξ. 54-51

ΜΕΝΤ-Κομοτηνή 62-65

Αρετσού-Αίας Ευόσμου 69-91

Μακεδονικός-Γέφυρα 66-65

Πολύγυρος-Πανσερραϊκός 67-52

ΚΑΟ Χαλκιδικής-Ευκαρπία 59-63

Οι αγώνες αναλυτικά:

Μαχητές Πειραματικό Πεύκων-Λεύκιππος Ξάνθης 54-51
Διαιτητές: Ελευθεριάδης-Τζιοπάνος Γ.-Ζαχαριάδης
Δεκάλεπτα: 15-9, 30-26, 38-36, 54-51
Μαχητές Πειραματικό Πεύκων (Χατζούλης): Γεωργίου 11(2), Παπασάββογλου Αν. 2, Πετράκης, Νώτης 19, Κουτσοκώστας 2, Παπασάββογλου Αρ 6(2), Βαϊντερλής 4, Κόνσουλας 8
Λεύκιππος (Πέρκος): Μαραβέγιας 3(1), Παλλάκης 2, Μακαρατζής, Περρής 16(3), Μαυρογιάννης 15(1), Μητζαρίδης, Μανάκας 8, Βοϊβατόπουλος 2, Χρήστου 5(1)

ΜΕΝΤ-Κομοτηνή 62-65
Διαιτητές: Κατωτικίδης, Παπανικολάου, Νέδογλου
Δεκάλεπτα: 10-13, 30-25, 46-51, 62-65
ΜΕΝΤ (Τζιβάνης-Γιοβάννης): Κάσουρας 1, Κατσαμούρης 13, Μιχαηλίδης 24(2), Πασχαλίδης 4, Στόλης 9, Τοπουζίδης 8(2), Ζειμπέκης 3(1), Ψευτογκάς
ΓΑΣ Κομοτηνής (Φωτεινάκης): Ζεκιριέ 13(2), Μπορντίδης, Γκιουζελίδης 6, Κάλτσος, Κουτσοβασίλης 3(1), Ναλμπάντης 18, Παπανδρεόπουλος 10, Μαλανδρής 15(3), Χαλίλ

ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς-Αίας Ευόσμου 69-91

Διαιτητές: Κοϊμτζόγλου-Αγραφιώτης Γρ.-Βασιλόπουλος

Δεκάλεπτα: 14-22, 34-47, 46-69, 69-91

Αρετσού (Πετρόπουλος): Φλιώνης 3(1), Βαρύτης 21(5), Παπαδόπουλος 15(2), Καπώνης 6, Φουρκιώτης 6(2), Παπανικολάου 4, Βάννης 10(1), Ντίαθ 4

Αίας Ευόσμου (Κωστόπουλος): Μπαρτζόπουλος 15(3), Αναστασόπουλος, Γαλανίδης 18(2), Μάρουσιτς 14(1), Παναγιώτου, Κιγμέτογλου 15(1), Κάτζος 4, Καλαμπάκας 11(2), Κοτσάνος 14

Πολύγυρος-Πανσερραϊκός 67-52
Διαιτητές: Πράττος, Δέλλας, Τσαρδούλιας
Δεκάλεπτα: 14-16, 34-26, 54-37, 67-52
Πολύγυρος (Τσούρμας): Λεπτοκαρίδης 10 (2), Πιπιλιάρης 5(1), Χαλάτσης 8(1), Βαφειάδης, Κουτουξίδης 24(2), Ντινάκης, Καρασίμος 5, Μπόδογλου, Καντάρκος 15(1), Κατιρτζίδης, Ζήσης, Τσοπουρίδης.
Πανσερραϊκός (Μασλαρινός): Στεφανίδης 13(1), Ντίνος 3(1), Δατσιάδης 7(1), Γεωργιανός 12, Δημητρακάς, Κεραμάρης, Γκούτζιας 4, Ασημάκης 5, Γουνάς, Μπίλιος 8(1).

Μακεδονικός- Κ.Σ Γέφυρας: 66-65
Δεκάλεπτα: 14-17, 26-37, 45-56, 66-65
Διαιτητές: Πουρσανίδης Κ.- Λουλουδιάδης- Αναστασιάδης
Μακεδονικός(Ντολόπουλος): Δημητριάδης 7, Αμπαράς 31(7), Ρόπουτης 2, Γκύζης 5(1), Αζίζης 8, Φωτιάδης, Κομμάτας, Φλιάτης Ι. 8(2), Περγούλης , Φλιάτης Γ. 2, Γεωργάκης 2, Εμμανουηλίδης
Κ.Σ Γέφυρας (Καραπιπερίδης): Κελεσίδης 8(2), Μπρόζος 7, Μπάρμπας , Σαββίδης , Παπαδόπουλος 4, Ανδρέου, Χατζηκυριακίδης 4, Μπένας 29(5), Καλαϊτζίδης 8(2), Καλογιαννίδης 5

ΚΑΟ Χαλκιδικής-ΠΣ Ευκαρπίας 59-63

Διαιτητές: Εκίζογλου-Χατζημπαλίδης-Λαδάς

Δεκάλεπτα: 12-16, 26-28, 40-42, 59-63

ΚΑΟΧ (Παναγιωτόπουλος): Ράντονιτς 3(1), Φιλοξενίδης 12(2), Σερέτης 1, Γκατζιούρας 17(1), Τύπος 4, Ντούνη 6, Δεληγεώργης 16(2)

Ευκαρπία (Νίκου): Βογιατζής, Τουλούπης 9(1), Φόρογλου, Μελαδιανός 2, Βρεττάς 3, Χολέβας 14(1), Πλεξίδας 10(1), Γκαβέζος 12, Βουρτζούμης 3(1), Κρίτσικας, Βάσκος 7(1), Χαρτόπουλος 3.

Η κατάταξη

1.Αίας Ευόσμου 17

2.Μακεδονικός 16

3.Ερμής Λαγκαδά 16

4.Μαχητές Πειραματικό 14

5.Λεύκιππος Ξάνθης 14

6.Γέφυρα 13

7.Πανσερραϊκός 13

8.ΧΑΝΘ 13

9.Ευκαρπία 13

10.Πολύγυρος 12

11.Κομοτηνή 12

12.Αρετσού Καλαμαριάς 10

13.ΚΑΟ Χαλκιδικής 10

14.ΜΕΝΤ 9

*Αίας Ευόσμου, Μακεδονικός, Ερμής Λαγκαδά, Λεύκιππος, Πανσερραϊκός, Πολύγυρος και ΚΑΟΧ έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο, ενώ Μαχητές, Γέφυρα, ΧΑΝΘ, ΠΣ Ευκαρπίας, ΜΕΝΤ και Αρετσού δύο.

Η επόμενη αγωνιστική (11η, 19/12)

Λεύκιππος Ξάνθης-ΜΕΝΤ

Γέφυρα-Αρετσού Καλαμαριάς

Πανσερραϊκός-Μακεδονικός

Ευκαρπία-Πολύγυρος

Αίας Ευόσμου-Μαχητές Πειραματικό

Ερμής Λαγκαδά-ΧΑΝΘ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.