Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και οι αγώνες της Β’ Εθνικής Ανδρών:

1ος Όμιλος (21η αγωνιστική)

Αποτελέσματα – Πρόγραμμα

Σάββατο 26 Μαρτίου

Εθνικός-Αργοναύτης Ραφήνας 76-63

Έσπερος Καλλιθέας-Πεντέλη 105-74

Κυριακή 27 Μαρτίου

Πανελευσινιακός-ΝΕΟ Ληξουρίου 92-82

ΑΕ Ν. Κηφισιάς-ΚΑΟ Κορίνθου 67-58

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Φανάρια Νάξου 105-93 (89-89 κ.α.)

Παπάγου-Αχαγιά 82 77-63

Οι αγώνες αναλυτικά:

Εθνικός-Αργοναύτης Τριγλίας 76-63

Διαιτητές: Καλδίρης-Δελαγραμμάτικας-Κούλης Κ.

Δεκάλεπτα: 16-20, 31-34, 60-45, 76-63

Εθνικός (Χούμπαυλης): Ραπτόπουλος, Γεωργιάδης 6(1), Μπασδέκης 7(1), Λιβανός 8, Καραφαντής 3(1), Σιδέρης, Καρυστινός 24 (6), Καραδημητρίου, Παπουτσής 7(1), Ρεμπάμπης, Βασιλόπουλος 21 (3), Κασιούμης

Αργοναύτης Ραφήνας (Γιαννακόπουλος): Σγουρός, Λίτσος 17(4), Συγγούνας 2, Γεραμάνης 9, Ντούσιας 5(1), Ζακυνθινός 9(1), Κορομηλάς 4, Μανταλβάνος 5, Μητσάκης, Σβάρνας, Μπαλαμπάνης 4(1), Σταμέλος 8(2)

Έσπερος Καλλιθέας-Πεντέλη 105-74

Διαιτητές: Μπούκας, Μαυρέλης, Χρηστίδης

Δεκάλεπτα: 24-18, 58-35, 84-56, 105-74

Έσπερος Κ. (Ταυρόπουλος): Κολιός 5 (1), Χατζησημιάδης, Οικονόμου 10, Καράβολας 12 (1), Αδαμόπουλος 17 (1), Γκαγκαλούδης 25 (7/12 τρ.), Τοντούα 2, Τσολάκης 11 (1), Ολύμπιος, Κάπρης 21 (1), Χαρούνι 2

Πεντέλη (Χαρτοματσίδης): Μεσίνι, Νάσσης 13 (1), Γιαννίκος 12 (1), Γραμματικός 3 (1), Χρυσός 13 (1), Κωνσταντινάκος 5 (1), Καραβανάς 6, Σταυριανόπουλος 8, Ψαριανός 5 (1), Παπαπέτρου 6 (2), Τουρτουρόπουλος, Γεροντογιάννης 3 (1)

A.E.N. Kηφισιάς-KAO Κορίνθου 67-58

Διαιτητές: Φασόλης, Ασλανίδης, Ξυδάς

Δεκάλεπτα: 14-16, 19-13, 11-16, 23-13

Α.Ε.Ν.Κ. (Λαδικός): Ιωάννου, Μοσχοβίτης 4, Μακρυγιάννης 12(4), Πετροδημόπουλος 18(2), Μανούσος 6, Χατζηνικόλας 14(1), Κουκάκης 9, Μιχαλάκης 2, Καρακώστας 2

Κ.Α.Ο. Κορίνθου (Νικητόπουλος): Καπώνης, Μακρής Γ., Πρεδάρης 3(1), Μακρής Δ. 11, Κοντραφούρης 8, Λιακόπουλος 17(1), Φακοπουλίδης 8, Δούκας 8, Τσιάκος 2, Κωνσταντίνου 1, Αδαμόπουλος

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Φανάρια Νάξου 105-93

Διαιτητές : Δαρλαμήτσος, Μακρόπουλος, Λογοθέτης

Δεκάλεπτα : 21-20.42-49,62-66,87-87 (κ.α.), 105-93

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (Καρατζάς): Καραμίντζος, Γιαννόπουλος, Στεργιάκης 31(4), Ζήρος 10(2), Λϊτσος 14(3), Κοντός 2, Μπίγγος 3(1), Καραχάλιος 24(2), Καραλευθέρης 17(3), Γεωργοπαπαδάκος 5(1)

Φανάρια Νάξου (Τσαουσίδης): Μιλεντίγιεβιτς 32(4), Πολίτης 3(1), Ψαρόπουλος 11(1), Παπάδης 2, Μάκαρης 2, Προδρόμου 22(2), Χάρος , Αναγνωστόπουλος 18, Κατσουλάκος 3(1), Βουτυρόπουλος

Παπάγου-Αχαγιά 82 77-63 (παρ.)

Διαιτητές: Φάκαρος-Χατζημάρκος-Αγγελής

Δεκάλεπτα: 21-13, 39-33, 55-49, 70-57 (κ.α.), 77-63

Παπάγου (Κουρής): Παπαζήσης 3 (1), Τσούτσος 6 (1), Τρίχας, Κόης 5, Βούζας 3 (1), Καρούζος 21 (5), Μαράκης 20, Σολωμός, Παυλίδης, Σωφρονάς 9, Κώτσης, Δελλίδης 10 (2)

Αχαγιά 82 (Λιόνας): Καφέζας 17 (2), Νεόφυτος 7 (1), Κοντόγιωργας, Καλογιάννης 3, Σέρμπος, Φραντζής 5 (1), Τάρναρης, Δαβάνης 7, Λυμπέρης 13 (3), Οικονομόπουλος Αγγ. 5 (1), Οικονομόπουλος Α. 6

Η βαθμολογία

(σε 20 αγώνες)

1.Παπάγου* (16-3) 35

2.ΦΕΑ* (15-4) 34

3.Έσπερος Καλλιθέας (14-6) 34

4.ΑΠΑΣ «Τα Φανάρια» (13-7) 33

5.Πανελευσινιακός* (10-9) 29

6.Νέα Κηφισιά* (9-10) 28

7.ΝΕΟΛ* + (9-9) 27

8.Αργοναύτης Ραφήνας * (8-11) 27

9.Ένωση Ιλίου* (8-11) 27

10.Αχαγιά 82 (7-13) 27

11.ΚΑΟ Κορίνθου + (7-12) 26

12.Εθνικός Πειραιά ++ (6-12) 24

13.Πεντέλη* (2-17) 21

*Έχουν κάνει το ρεπό τους

+’Εχουν ένα παιχνίδι λιγότερο

Η επόμενη αγωνιστική (3/4)

Αργοναύτης Τρ.-Πανελευσινιακός

Πεντέλη-Εθνικός

Ένωση Ιλίου-Έσπερος

ΝΕΟ Ληξουρίου-ΑΕ Ν. Κηφισιάς

ΚΑΟ Κορίνθου-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ

Φανάρια Νάξου-Παπάγου

2ος Όμιλος (21η αγωνιστική)

Αποτελέσματα – Πρόγραμμα

Σάββατο 26 Μαρτίου

ΟΦΗ-Μανδραϊκός 73-62

ΑΟΚ Χανιά-Αιγάλεω 107-77

Κυριακή 27 Μαρτίου

Δούκας-Παλαιό Φάληρο ΑΝΑΒΟΛΗ

Άρης Νίκαιας-Πανιώνιος 81-78

ΚΑΟ Μελισσίων-ΝΕ Μεγαρίδος 61-73

Ηλυσιακός-Κρόνος Αγ. Δημητρίου 76-57

Πρωτέας Βούλας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου 88-83

Οι αγώνες αναλυτικά:

ΑΟΚ Χανιά-Αιγάλεω 107-77

Διαιτητές: Χαλαμπαλάκης-Ζιώγας-Κονταράτος

Δεκάλεπτα: 27-14, 52-30, 78-46, 107-77

ΑΟΚ Χανιά (Ανδρέας Κεσαπίδης): Χουχούμης 28 (5),Βαζούκης 7 (2), Στογιάνοβιτς 9 (2), Ψαράς 11 (2), Καραϊσκος 2, Σανδραμάνης 3 (1),  Ρομπολάκης, Νέσσης 12, Κουρέπης 16, Κοκκινάκης, Παπαδάκης 15 (3)

Αιγάλεω (Ζαβός): Μόρφος 2, Κουμπούρας 13, Παπαδόπουλος 1, Ντακούλιας 15 (1), Καννάς 2, Καρασταμάτης 8 (2), Μαχαίρας 6, Ετζιάκα 6, Ψημίτης 10 (1), Παπαδολιάς 9, Βλάχος 5 (1)

ΟΦΗ-Μανδραϊκός 73-62

Διαιτητές: Χριστινάκης-Τσαχάκης-Γεράνιος

Δεκάλεπτα: 18-21, 37-34 / 51-50, 73-62

ΟΦΗ (Ράλλης – Καρλάφτης Μ): Μποχωρίδης 10 (3), Μητρόπαπας 4, Καρλάφτης 3 (1), Λιανός 27 (2), Μηλαθιανάκης, Μαρτίνα, Αγαπιάδης 8, Πρωτογεράκης 15, Καψάλης, Θεοδωρίδης 2, Καμπάκας, Πάλλης 4

Μανδραϊκός (Κωνσταντώνης): Σπυρίδωνος, Σταματίου 9 (1), Κοψιάς 15, Αλεξανδρόπουλος 2, Τσάμης, Θανάσαινας, Κωστόπουλος 8 (2), Νουρτσελάρι 3 (1), Λιούνης 11 (1), Δομπρογιάννης 2, Κουμάνταρος 2, Τσιπίδης

Άρης Νίκαιας-Πανιώνιος 82-78 (71-71 κ.α.)

Διαιτητές: Αργυρούδης, Αντωνιάδης, Κοτσίρης

Δεκάλεπτα: 12-22, 16-19, 22-22, 21-9 (κ.α.), 11-7

Άρης (Μωϋσιάδης-Ντακοβάνος): Τσιότρας 17 (2), Δαχρετζής 4, Μπουρίτης, Πρίτσος 31 (6), Κόλλιας 16, Πεταλάς 7 (1), Τσάτας 2, Καραβανάς 5 (1), Μανουσάκης

Πανιώνιος (Παντελάκης-Μαρούδης): Λάζαρης 22 (4), Λιαράκος 4 (1), Μπελίτσης 4, Βασιλακάκης 4, Μπένος 12, Κυρίτσης 13, Ρουμελιώτης 18 (4), Λυκογιάννης 1, Σκουλούδης

KAO Mελισσίων-ΝΕ Μεγαρίδος 61-73

Διαιτητές: Ορφανός, Σιδέρης, Λαζόγκα
Δεκάλεπτα: 18-21, 16-20, 9-24, 18-8
Μελίσσια  (Δάγλας – Κωνσταντόπουλος): Προφκα 8, Στεργίου Μ 17 (2), Πανέρης, Στεργίου Δ 7 (2), Κοντός Ι 2, Κοντός Γ 4, Μπακέας 7 (1), Βαλιώτης 7, Πολιτόπουλος, Μαλτέζος 1, Πελέκης, Δοξάκης 7
Μεγαρίδα (Μάνταλος – Υφαντής): Παλαιοχωρίτης  13 (2), Γκάτζιας  6, Γκόντουιν, Αγγελόπουλος 8, Γερομιχαλός 17 (2), Νικολακόπουλος 8 (1), Τσάιδας 5, Καλλινικίδης 11, Χάσα, Κανελλόπουλος 3 (1), Εζόμο  2

Ηλυσιακός-Κρόνος Αγίου Δημητρίου 76-57

Διαιτητές :Σπυρόπουλος-Ουσταμπασίδης-Χρηστίδης Π.

Δεκάλεπτα : 17-16, 37-28, 61-38, 76-57

Ηλυσιακός (Καυκής – Λιτόπουλος) : Γραμματικάς 9 (3), Καραστάθης, Φώτσης 14 (3), Μπινιάκου 3 (1), Μακρής, Βούρτσης 5 (1), Ιορδάνογλου 3 (1), Ύμερι 5, Κεφάλας 5 (1), Στασινόπουλος 18, Κοσσάρας 4

Κρόνος Αγίου Δημητρίου (Κατσούνης) : Γκάτζο 4, Δήμος 5 (1), Νάτσης 5 (1), Ξιούρας 3 (1), Δέδες 7 (1), Παναγής, Ανδρακάκος 2, Πιτούλης 6, Μαράντης 7 (1), Βαρσαμούλης 2, Τσάβος 14

Πρωτέας Βούλας-ΕΦΑΟΖ 88-83

Διαιτητές: Παπαφωτίου-Αναστασίου-Ναστούλης

Δεκάλεπτα: 20-15  27-16 26-27 15-25

Πρωτέας Βούλας (Τερζής-Σουλιώτης): Σκόρδας 18 (1), Κυρίλης 16 (1), Γάργαλης 9, Δενδρινός 24 (3), Καραμαλέγκος 8 (1), Βισνιέφσκι 9, Ματσάγγος 3 (1), Μόρφης 1, Βλάχος

ΕΦΑΟΖ (Μάνος-Ζωηρού): Μαγκουνής 28, Βάρσος 23 (5), Μέξης 4, Καλαϊτζάκης 8, Μπιλάλης 7 (1), Κριζέας 4, Ανδρεόπουλος 6 (1), Χατζής 3 (1), Σταύρου, Λειβαδίτης

Η βαθμολογία

(σε 21 αγώνες)

1.Μεγαρίδα (18-3) 39

2.Αιγάλεω + (16-4) 36

3.ΕΦΑΟΖ  + (14-6) 34

4.Πρωτέας Βούλας + (14-6) 34

5.Χανιά + (13-7) 33

6.Ηλυσιακός (9-12) 30

7.Παλαιό Φάληρο + (10-10) 30

8.Δούκας + (9-11) 29

9.Πανιώνιος ++ (8-11) 27

10.ΟΦΗ ++ (8-11) 26

11.Κρόνος Αγίου Δημητρίου (5-16) 26

12.Άρης Νίκαιας ++ (6-13) 25

13.Μελίσσια + (4-16) 24

14.Μανδραϊκός +++ (5-13) 23

+Έχουν αγώνα λιγότερο 

Η επόμενη αγωνιστική (3/4)

Δούκας-Πανιώνιος

Μανδραϊκός-Άρης Νίκαιας

ΝΕ Μεγαρίδος-ΟΦΗ

ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΚΑΟ Μελισσίων

Π. Φάληρο-ΑΟΚ Χανιά

Αιγάλεω-Ηλυσιακός

Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Πρωτέας Βούλας

3ος Όμιλος (23η Αγωνιστική)

Αποτελέσματα – Πρόγραμμα

Σάββατο 26 Μαρτίου

Αίολος Τρικάλων-ΣΚ Ιωαννίνων 91-70

Έσπερος Λαμίας – Νίκη Βόλου 82-71

Κυριακή 27 Μαρτίου

Ίκαροι Τρικάλων-Ερμής Σχηματαρίου 78-76

Πρωτέας Γρεβενών – Ολυμπιακός Βόλου 64-57

ΑΓΣ Ιωαννίνων – Αναγέννηση Καρδίτσας 83-67

Μελίκη – Τιτάνες Παλαμά 63-65 (59-59 κ.α.)

Οι αγώνες αναλυτικά:

Αίολος Τρικάλων Γόμφοι-ΣΚ Ιωάννινα 91-70

Διαιτητές: Θεοδώρου-Ταρενίδης Κ.-Χρυσάφης

Δεκάλεπτα: 26-20, 50-40, 69-48, 91-70

Αίολος (Φόρος): Παππάς 22(4), Ευαγγελακόπουλος, Κολότσιος 18(4), Μοσχόπουλος, Ιωάννου, Τσακάρας, Ψύρρας 13(3), Θέος 23(1), Δέσπος 9, Τσιγγενόπουλος 6.

ΣΚ Ιωαννίνων (Παπαδόπουλος): Βρασταμινός 3(1), Χατζηαγοράκης 3(1), Σωτηρίου 8 (2), Καραμπίνης 2, Κωνσταντινίδης 4, Πάντσιος 17(3), Σφουγγάρης, Σπηλιόπουλος 2, Μπαρζώκας 14

Έσπερος Λαμίας-Νίκη Βόλου: 82-71

Διαιτητές: Παζώλης,  Καρακώστας,  Γεωργούλης.

Δεκάλεπτα: 23-18, 42-32, 62-50, 82-71.

Έσπερος Λαμίας (Τσουκανέλης): Ρούζιος 9(3), Λάππας 15(1), Τσεσμετζίδης 11(3), Φύκας 19(4), Πάππος 10(1), Μπακόλιας,  Τεπετίδης 2, Νέστορας, Παπαργυρόπουλος 11(1),  Μαγγελάκης,  Αργύρης 5(1), Παπασπύρος.

Νίκη Βόλου (Μαύρος-Κοσμάτος) : Νίκολης 3, Μπουρδάνος 2, Ζησόπουλος,  Κουτίνας  19(4), Μπουσκολίτης,  Δελετζές,  Καλλές 9, Σαριμπαλίδης 12(3), Σπανόπουλος 2, Λόλας 18, Σούλης, Ξενιτίδης  6

Ίκαροι Τρικάλων-Ερμής Σχηματαρίου 78-76
Διαιτητές: Ελευθεριάδης, Κατωτικίδης, Παπαγεωργίου.
Δεκάλεπτα: 25-21, 33-39, 54-59, 78-76
Ίκαροι Τρικάλων (Γιασσάρης): Τσιαβές 15(3), Φρύδας, Μπουρδανός 5(1), Παπαχρήστος 17(1), Κατσαρές, Παρδακάς 14(2), Τριανταφύλλου 11(2), Σπυράκος, Νταλός, Αμβράζης 6, Τσάκαλος, Κάδρας 10.
Ερμής Σχηματαρίου (Οικονόμου): Κυριακόπουλος 5(1), Καρακατσάνης 10(3), Γκιγκάουρι, Ζαρμακούπης 9(1), Χατζηγιαννάκης, Καλημέρης 2, Βεσκούκης 18(1), Καρακωνσταντάκης 6, Χαλιός, Δημητριάδης 26(2), Μπακέας, Ζορμπάνος

Πρωτέας Γρεβενών-Ολυμπιακός Βόλου 64-57
Διαιτητές: Ταρενίδης, Λουλουδιάδης, Καρακώστας
Δεκάλεπτα: 17-12, 29-24,46-33, 64-57
Πρωτέας (Χασιώτης): Τζιουωβάρας 5(1), Γρίψιος 14(1), Κλωνάρας 14(1), Παλάσκας 2, Παπαδόπουλος 10, Κωνσταντίνου 3(1), Μπόζιαρης 8(2), Μαλιούρας 4, Κυρατζής 4.
Ολυμπιακός Βόλου (Βλιώρας): Γκοντόπουλος 6, Μουρατίδης 12(2), Αναγνωστόπουλος 12(3), Καραμήτσος, Ίλτσογλου 8(1), Σταθούρος, Σιμάκης 6, Παρασκευάς 9, Γουάμπα 4.

ΑΓΣ Ιωαννίνων-Αναγέννηση Καρδίτσας 83-67
Διαιτητές: Τσιρτσιμάλης-Πράττος-Σελεβός
Δεκάλεπτα: 27-10, 48-29, 66-48, 83-67
AΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης-Καννής): Νικολόπουλος 35(9), Γυφτάκης, Καννής 9(1), Βαγγέλης 2, Ιωαννίδης 13(3), Μάντζιος 9, Παππάς, Γκατζέλης, Μυλωνής, Μητρόπουλος 2, Ψάλτου 13.
Αναγέννηση Καρδίτσας (Κρομμύδας): Πυργιώτης, Ψυχογιός 11(2), Πανταζής 7, Γεωργαντζάς 3, Αρκούδας 6, Ντίνας, Χαλιμπούρδας, Αργύρης 15(3), Αντωνίου 13(1), Καλλιάρας 12.

Μελίκη – Τιτάνες Παλαμά 63-65
Διαιτητές: Μαραμής, Γιανούλης, Μπούγλος
Δεκάλεπτα: 17-22, 30-30, 47-51, 59-59, 63-65
Μελίκη (Ασλανίδης): Μόρας 10, Μωυσίδης 12(3), Τζιοβάρας 16(3), Καρκανιας, Κυριακού 3(1), Ιωάννου 2, Πεϊμανίδης 7, Ρογγότης, Εσερπογλου, Αμανατίδης 1, Αλευρίδης 12, Ντόβας
Τιτάνες Παλαμά (Πανάρας): Τσούμας 15(2), Μάνος 3(1), Σφακιανός 2, Ξένος 3(1), Τσοϋμας 10(1), Φαλιάκης 5(1), Μανδαλάκης 26(1), Κρεμμύδας, Αρχοντούλης 1, Βλάχος

Η βαθμολογία

1.Ερμής Σχηματαρίου 36 17-2
2.Αίολος Τρικάλων Γόμφοι 35 16-3
3.’Ικαροι Τρικάλων 33 14-5
4.ΑΓΣ Ιωαννίνων 32 13-6
5.Δόξα Λευκάδας 31 12-7
6.Νίκη Βόλου 29 9-11
7.Εσπερος Λαμίας 28 11-6
8.Πρωτέας Γρεβενών 28 9-10
9.Αναγέννηση Καρδίτσας 26 6-14
10.Τιτάνες Παλαμά 25 5-15
11.ΣΚ Ιωάννινα 24 5-14
12.Ολυμπιακός Βόλου 24 5-14
13.ΓΑΣ Μελίκης 21 2-17

  • Με βάση τα 19 παιχνίδια, η Νίκη Βόλου έχει ένα περισσότερο, Ερμής Σχηματαρίου, Ικαροι Τρικάλων, ΑΓΣ Ιωαννίνων, Πρωτέας Γρεβενών, Ολυμπιακός Βόλου και Μελίκη ένα λιγότερο, ενώ ο Εσπερος Λαμίας δύο.

Η επόμενη αγωνιστική (3/4)

Ιωάννινα ΣΚ-Ίκαροι Τρικάλων

Νίκη Βόλου-Αίολος Τρικάλων

Ολυμπιακός Βόλου-Έσπερος ΓΣ Λαμίας

Δόξα Λευκάδας-Πρωτέας Γρεβενών

Ερμής Σχηματαρίου-ΑΓΣ Ιωαννίνων

Αναγέννηση Καρδίτσς-Μελίκη

4ος Όμιλος (22η αγωνιστική)

Αποτελέσματα – Πρόγραμμα

Σάββατο 26 Μαρτίου

Πολύγυρος-Λεύκιππος Ξάνθης 54-79

Κυριακή 27 Μαρτίου

Μακεδονικός – Κομοτηνή 71-64

ΑΟ Αρετσού-Ερμής Λαγκαδά 71-65

Μαχητές Πεύκων-ΧΑΝΘ 55-50

ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Αίας Ευόσμου 33-124

Ευκαρπία-Γέφυρα 84-87

Οι αγώνες αναλυτικά:

Πολύγυρος – Λεύκιππος Ξάνθης 54-79

Διαιτητές: Εφραιμίδης, Ντόγκας, Χατζηχαρίσης

Δεκάλεπτα: 9-26, 26-49, 43-64, 54-79

Πολύγυρος (Τσούρμας): Πιπιλιάρης 5, Χαλάτσης 10(2), Βαφειάδης 4, Κουτουξίδης 13(1), Ντινάκης 2, Καρασίμος, Μπόλδογλου 13(3), Καντάρκος 5, Κατιρτζίδης 2

Λεύκιππος Ξάνθης (Δώδος): Μαυρογιάννης 12 (1), Μανάκας 21, Χρήστου 26(6), Μηντζαρίδης 5(1), Κατσαμούρης 2, Βοιβατόπουλος 11(1), Τσίλογλου, Μαραβέγιας, Παλλάκης, Μακαρτζής, Παπαδήμας, Δεληγιάννης 2

Μακεδονικός-ΓΑΣ Κομοτηνή 71-64
Διαιτητές: Ξενικάκης ,Λυγούρας, Καντερές
Δεκάλεπτα: 9-12, 29-30, 46-51, 71-64
Μακεδονικός (Ντολόπουλος): Δημητριάδης 13 , Ρόπουτης 10(2), Βαρδής, Γκύζης 5(1), Αζίζης 15(2) , Στόλης 2, Φλιάτης Ι. 5(1), Φλιάτης Γ. 15, Γεωργάκης 6.
Κομοτηνή (Φωτεινάκης): Καρκατσέλης 5(1), Μπορμπίδης 1, Ζεκεριέ 7(1), Περρής 7, Κάλτσος 11(1), Γκιουζελίδης 2, Κουτσοβασίλης 8(2), Ναλμπάντης 11(1), Παπανδρεόπουλος, Μαλανδρής 6, Χαλίλ 4.

Μαχητές Πειραματικό Πεύκων-ΧΑΝΘ 55-50
Διαιτητές: Κοϊμτζόγλου-Σαρακενίδης-Βασιλόπουλος.
Δεκάλεπτα: 13-5, 25-24, 40-36, 55-50
Μαχητές Πειραματικό Πεύκων (Χατζούλης): Γεωργίου 11(1), Ματενίδης, Παπασάββογλου, Πετράκης 4, Νότης 23, Καραγιώργος 2, Κουτσοκώστας 8, Βαϊντερλής, Μπάδης 2, Κόνσουλας 5.
ΧΑΝΘ (Κεραμεύς-Κοκκινόπουλος): Μαργαριτόπουλος 1, Απαζίδης 3(1), Αλτίνης 3(1), Κυλαντωνίδης 15(1), Ζιάκκας 12(3), Συμεωνίδης, Δημητρίου 2, Ρουκουνάκης, Ιωαννίδης 4, Τσιριλάκης 2, Χιτικούδης, Ιωάννου 6

ΚΑΟ Χαλκιδικής-Αίας Ευόσμου 33-124
Διαιτητές: Κολοκυθάς, Τσαρδούλιας, Ηλιόπουλος
Δεκάλεπτα: 14-40, 20-71, 31-97, 33-124
ΚΑΟΧ (Παναγιωτόπουλος): Παναγιωτόπουλος 5, Λάσκαρης 9(2), Σερέτης 1, Μαντζίνος, Σακοράφας, Πούλος 2, Τύπος 6(1), Χατζής 2, Σταμπουλής, Νταραντάνας 8.
Αίας (Κωστόπουλος): Μπαλτζόπουλος 15(3), Αναστασόπουλος 11(1), Γαλανίδης 23(6), Παναγιώτου, Κιγμέτογλου 15(1), Κάντζος 16(4), Καλαμπάκας 8, Παπαδόπουλος 21(3), Ρουστένης 2, Δεληγιώργης 2, Κοτσάνος 11.

Π.Σ Ευκαρπίας – Κ.Σ. Γέφυρας 84-87
Διαιτητές: Μπακάλης, Παπαθανασίου, Αγραφιώτης Γρ.
Δεκάλεπτα: 13-14, 31-32, 53-59, 84-87
Π.Σ. Ευκαρπίας (Νίκου): Βογιατζής 3(1), Τουλούπης 2, Φόρογλου 21(4), Μελαδιανός, Βρεττάς 12(1), Χολέβας 19(2), Κράσσι, Παραλίκης, Βουρτζούμης 10(3), Κρίτσικας 2, Μπάδιας, Χαρτόπουλος 15(3)
Κ.Σ. Γέφυρας (Χατζηκυριακίδης): Κελεσίδης 4, Μπρόζος 27(7), Σαββίδης 8(2), Παπαδόπουλος 2, Ανδρέου , Χατζηκυριακίδης 20(4), Μπενας 13, Καλαϊτζίδης 6(2), Καλογιαννίδης 7(1), Σαμανδαράς

ΑΟ Αρετσού-Ερμής Λαγκαδά 71-65

Διαιτητές: Πουρσανίδης Κ.-Τζιοπάνος Γ.-Τσάνταλη

Δεκάλεπτα: 20-21, 34-35, 53-50, 71-65

ΑΟ Αρετσού (Πετρόπουλος): Φλιώνης 3(1), Βαρύτης 7(1), Παπασάββογλου 2, Καπόνης 3, Φουρκιώτης, Κυφωνίδης 25(2), Παπανικολάου, Παπαδόπουλος, Βάνης 7(1), Ντίαθ 20, Μαυροχωρίδης 4

Ερμής Λαγκαδά (Κυρούδης): Μήνου 5(1), Μητρόπουλος 9(2), Πλιούκας 14(3), Χρυσόπουλος 17(3), Πεχλιβανίδης 9(1), Γκέλιος 5(1), Ταουσάνης 4, Λογοθέτης 2

Η βαθμολογία

1.Αίας Ευόσμου 35 16-3
2.Μακεδονικός 34 15-4
3.ΚΣ Γέφυρας 34 15-4
4.Ερμής Λαγκαδά 33 13-7
5.Λεύκιππος Ξάνθης 33 13-7
6.Μαχητές Πειραματικό Πεύκων 32 14-4
7.ΠΣ Ευκαρπίας 30 11-8
8.ΑΟ Πολυγύρου 29 9-11
9.Πανσερραϊκός 27 8-11
10.ΧΑΝΘ 28 8-12
11.ΓΑΣ Κομοτηνή 23 3-17
12.ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς 23 5-13
13.ΜΕΝΤ 21 3-15
14.ΚΑΟ Χαλκιδικής 20 1-18

Η επόμενη αγωνιστική (3/4)

Λεύκιππος Ξ.-Μακεδονικός

Κομοτηνή-Αρετσού Καλαμαριάς

Ερμής Λαγκαδά-Μαχητές Πειραματικό

ΧΑΝΘ-ΜΕΝΤ

Αίας Ευόσμου-Πολύγυρος

Γέφυρα-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87

Πανσερραϊκός-Ευκαρπία

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.