1ος Όμιλος (12η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα
Έσπερος Καλλιθέας-Πανελευσινιακός 81-66
Ένωση Ιλίου-ΑΕ Ν. Κηφισιάς (Αναβολή)
Πεντέλη-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 65-75 (58-58 κ.αγ)
Αργοναύτης Ραφήνας-Παπάγου 66-73
ΝΕΟ Ληξουρίου-Αχαγιά 82 73-79
ΚΑΟ Κορίνθου-ΑΠΑΣ “Τα Φανάρια” 73-65
Ρεπό : Εθνικός Πειραιά

Οι αγώνες αναλυτικά:

Έσπερος –Πανελευσινιακός 81-66

Διαιτητές: Αποστολίδης Β.-Φασόλης-Λεβεντάκος

Δεκάλεπτα : 21-11, 41-35, 59-53, 81-66

ΠΟΚ Έσπερος (Ταυρόπουλος-Καραδήμας): Κολιός, Αγγελόπουλος 12(1), Τόντουα, Οικονομίδης, Τσολάκης 9(3), Ολύμπιος 18(4), Καπρής 6, Χαρούνι 16, Τσακίρης, Μαγιντόμπε 20(3)

Πανελευσινιακός (Γερογιάννης-Βούλγαρης): Νίκου 6, Κούτουλας 4, Καράμπελας, Κρασάκης 8, Μουμπάρακ 23(2), Λεκάκης, Παπαφλωράτος 8(2), Ρεκουνιώτης 15, Δενδρινός 2

Πεντέλη-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 65-75

Διαιτητές: Μηλαπίδης, Χρηστίδης, Παπαδόπουλος

Δεκάλεπτα: 18-14, 33-29, 54-51, 65-75

Πεντέλη (Κιτσούλης): Καρακατσάνης 12 (3), Γιαννίκος 16 (1), Γραμματικός 5 (1), Χρυσός 4, Μεσίνι, Ψαρόπουλος 22 (2), Παπαπέτρου 7 (2), Γεροντογιάννης

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (Καρατζάς): Γιαννόπουλος, Στεργιάκης 19 (2), Λίτσιος 3, Κοντός 4, Μπίγκος 2, Καραχάλιος 8, Καραλευθέρης 23 (5), Γεωργοπαπαδάκος 14 (2)

Αργοναύτης– Α.Σ. Παπάγου 65-75

Διαιτητές: Καραβίτης-Χρηστίδης Π.-Κοτσίρης
Δεκάλεπτα 16-10, 29-27, 40-50, 58-58 (κ.α.), 65-75
Αργοναύτης (Γιαννακόπουλος, Μπότης): Σγούρος 15(2), Ντούσιας 6 (1), Συγγούνας, Ζακυνθινός 10 (1), Λίτσος 4, Μανταλβάνος 6, Σβάρνας 2, Σταμέλος 2, Μητσάκης, Γεραμάνης 18, Κορομηλιάς 2, Κυριακόπουλος
Α.Σ. Παπάγου (Κουρής, Κωνσταντής): Παπαζήσης 7 (2), τρίχας 1, Τσούτσος 12 (3), Κόης 19 (2), Βούζας 2, Καρούζος 19 (3), Μαράκης 2, Σολωμός 6, Κώτση, Σοφρωνάς 7 (1), Δελίδης 2, κασαπίδης

ΝΕΟΛ-Αχαγιά 82 75-79

Διαιτητές: Τσακαλογιάννης-Λογοθέτης-Ελ Ανύ

Δεκάλεπτα: 15-20, 40-39 (ημ.), 47-54, 75-79
ΝΕΟΛ (Τζουγανάτος): Παππάς 15 (4), Αντωνάτος 11 (3), Λαμπρόπουλος 4 (1), Χονδρογιάννης 7 (1), Βαβάτσικος 10 (2), Νιφόρας 4, Κασπίρης 24 (7), Ματσούκης, Τρυφωνόπουλος, Μαρούλης
Αχαγιά ΄82 (Λιόνας): Καφέζας 15, Δαβάνης 12 (1), Φραντζής 23 (4), Σέρμπος 2, Τάρναρης 5 (1), Καλογιάννης 8 (2), Δ. Λυμπέρης 5 (1), Οικονομόπουλος 9 (1)

ΚΑΟ Κορίνθου – ΑΠΑΣ «Τα Φανάρια» 73-65
Διαιτητές: Θεοδωρόπουλος, Ραχιώτης, Ναστούλης
Δεκάλεπτα: 19-26, 42-36, 61-55,73-65
ΚΑΟ Κορίνθου (Νικητόπουλος) : Καπώνης 22(4), Γ.Μακρής 2 , Πρεδάρης 4, Δ.Μακρής 13(1), Φακοπουλίδης 14(1), Δούκας 4, Κωνσταντίνου 5(1), Αδαμόπουλος 9(1).
ΑΠΑΣ «Τα Φανάρια» (Τσαουσίδης): Μιλεντίγιεβιτς 6, Πολίτης, Ψαρόπουλος 9(1), Μάκαρης, Προδρόμου 29(1), Αναγνωστόπουλος 16, Κατσουλάκος 5(1), Σαρρής

Η κατάταξη

(σε 12 αγώνες)

1.Παπάγου* (9-2) 21
2.Έσπερος Καλλιθέας* (8-3) 19
3.ΦΕΑ* (8-3) 19
4.ΑΠΑΣ «Τα Φανάρια»* (7-4) 18
5.Πανελευσινιακός* (6-5) 17
6.ΚΑΟ Κορίνθου (5-7) 17
7.ΝΕΟΛ* (5-6) 16
8.Αργοναύτης Ραφήνας* (5-6) 16
9.Εθνικός Πειραιά* (4-7) 15
10.Νέα Κηφισιά* + (5-5) 15
11.Αχαγιά 82* (3-8) 14
12.Ένωση Ιλίου* + (4-6) 14
13.Πεντέλη* (2-9) 13

*Έχουν κάνει το ρεπό τους
+Έχουν παιχνίδι λιγότερο

Η επόμενη αγωνιστική (30/1)

Πανελευσινιακός-Εθνικός

ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Έσπερος

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Ένωση Ιλίου

Παπάγου-Πεντέλη

Αχαγιά 82-Αργοναύτης Τρίγλιας

ΑΠΣ Νάξου Τα Φανάρια-ΝΕΟ Ληξουρίου

2ος Όμιλος (12η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα
ΟΦΗ-Δούκας (Αναβολή)
Άρης Νικαίας-ΚΑΟ Μελισσίων 70-63
ΝΕ Μεγαρίδος-ΑΟΚ Χανιά 86-65
Μανδραϊκός-Ηλυσιακός 68-70
Πανιώνιος-Πρωτέας Βούλας (Αναβολή)
Π. Φάληρο-ΕΦΑΟ Ζωγράφου 65-52
Αιγάλεω-Κρόνος Αγ. Δημητρίου 84-74

Οι αγώνες αναλυτικά:

Άρης Νίκαιας-ΚΑΟ Μελισσίων 70-63

Διαιτητές: Αργυρούδης-Τσάτσης-Μαυρέλης

Δεκάλεπτα: 15-17, 37-33, 54-49, 70-63

Άρης Νίκαιας (Μωϋσιάδης,Ντακοβάνος): Τσιότρας 6, Τσατάς 4(1), Γαλίτης 2,Πεταλάς 26, Πρίτσος 16(2), Κάππης 6, Κόλλιας 8, Παπαδάκης,Καραβάνας 2

Μελίσσια (Δάγλας): Οικονομόπουλος12(3), Μαλτέζος 14, Σεργιένκο 3, Πρόφκα 6, Δοξάκης 16(4), Στεργίου 12(3), Δουρουντούς

Μανδραϊκός-Ηλυσιακός 68-70

Διαιτητές: Ζιώγας-Καρακωνσταντόπουλος-Μαρτινάκος
Δεκάλεπτα: 19-18, 39-33, 53-53, 68-70
Μανδραϊκός (Σταθούλης): Σταματίου 2, Κοψιάς 3, Αλεξανδρόπουλος 9 (1), Θανάσαινας, Κωστόπουλος 8 (2), Λιούνης 16, Δομπρογιάννης 24 (2), Κουμάνταρος, Τσιπίδης 6.
Ηλυσιακός (Δημητρόπουλος): Ιορδάνογλου 16, Γραμμάτικας 5 (1), Φώτσης 13 (2), Μπινιάκου, Καλδής 11 (1), Βούρτσης, Ύμερι 8, Κεφάλας 7 (2), Στασινόπουλος 10, Παπάδης

Π. Φάληρο–ΕΦΑΟ Ζωγράφου 65-52

Διαιτητές: Ουσταμπασίδης-Καλογριάς-Κιουλάφας
Δεκάλεπτα: 8-16, 33-30, 44-41, 65-52

Π. Φάληρο (Γούναρης, Καμαριώτης): Λυτόπουλος 3, Σκόρδος 4, Αγγελόπουλος 15 (1), Σταθόπουλος 2, Βλασσόπουλος 6 (2), Καλιανιώτης 15, Μπολάτογλου 14 (3), Χαρούνι 6

ΕΦΑΟ Ζωγράφου (Μάνος-Ζωηρού): Μαυροειδάκος 4, Μπιλάλης 10 (1), Βάρσος 8, Μαγκουνής 9 (1), Κριζέας 2, Καλαϊτζάκης 10 (2), Ροζακέας, Μέξης 8, Σταύρου, Ανδρεόπουλος, Χατζής 1

Αιγάλεω – Κρόνος Αγ. Δημητρίου 84-74

Διαιτητές: Τσαχάκης-Μπούκας-Γρίβα

Δεκάλεπτα: 15-27, 48-43, 74-66, 84-74

Αιγάλεω (Μυλωνάς): Ντακούλιας 24 (4), Κουμπούρας 6, Παπαδόπουλος 10 (2), Καρασταμάτης 16 (4), Μαχαίρας 5, Ψημίτης 13 (1), Παπαδολιάς 4, Βλάχος 6

Κρόνος Αγ. Δημητρίου (Κατσούνης): Γκάτσο 10(2), Δήμου 17(1), Νάτσος 3(1), Ξιούρας 12(4), Τσαβός 6, Πιτούλης 13(1), Δρίβας 7, Βαρσαμούλης 6

Η κατάταξη

(σε 12 αγώνες)

1.Αιγάλεω (11-1) 23
2.Μεγαρίδα (11-1) 23
3.Ηλυσιακός (7-5) 19
4.ΕΦΑΟΖ (7-5) 19
5.Χανιά + (6-5) 17
6.Μανδραϊκός (5-7) 17
7.Πανιώνιος ++ (6-4) 16
8.Πρωτέας Βούλας ++ (6-4) 16
9.Παλαιό Φάληρο + (4-7) 15
10.Δούκας + (3-8) 14
11.ΟΦΗ +++ (4-5) 13
12.Άρης Νίκαιας + (3-8) 14
13.Μελίσσια + (3-8) 14
14.Κρόνος Αγίου Δημητρίου (2-10) 14

+Έχουν αγώνα λιγότερο

Η επόμενη αγωνιστική (30/1)

Δούκας-Άρης Νίκαιας

ΚΑΟ Μελισσίων-Αιγάλεω

ΑΟΚ Χανιά-ΟΦΗ

Ηλυσιακός-ΝΕ Μεγαρίδος

Πρωτέας Βούλας-Μανδραϊκός

ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Πανιώνιος

Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Π. Φάληρο

3ος Όμιλος

Τα αποτελέσματα

Εσπερος Λαμίας-Ικαροι Τρικάλων 77-68

Αίολος Τρικάλων Γόμφοι-Πρωτέας Γρεβενών77-58

Ολυμπιακός Βόλου-ΑΓΣ Ιωαννίνων 71-73

Νίκη Βόλου-ΓΑΣ Μελίκης 77-40

Ερμής Σχηματαρίου-Δόξα Λευκάδας 74-73

Αναγέννηση Καρδίτσας-Τιτάνες Παλαμά 74-60

Οι αγώνες αναλυτικά:

Έσπερος Λαμίας-Ίκαροι Τρικάλων 77-68

Διαιτητές: Ευφραιμίδης, Ταρενίδης, Δημάδης

Δεκάλεπτα: 23-14,36-37,63-55,77-68

Έσπερος Λαμίας: Λάππας 10(2), Τσεσμετζίδης 9(2), Φύκας 13(1), Πάππος 17(3), Τεπετίδης 18(3), Παπαργυρόπουλος 10, Ευθυμίου, Αργύρης, Μπακόλιας

Ίκαροι Τρικάλων: Τσιαβές 6(1), Παπαχρήστος 18(1), Κατσαρές 5(1), Μπαρδάκας 10(1), Τριαντάφυλλου 15 (2), Αμβράζης 14(1), Μπουγάνος, Σπυράκος

Αίολος Τρικάλων Γόμφοι-Πρωτέας Γρεβενών 77-58

Διαιτητές: Λουλουδιάδης-Τζιοπάνος Γ.-Χατζηκώστας

Δεκάλεπτα: 18-10, 37-28, 60-41, 77-58

Αίολος Τρικάλων Γόμφοι (Φόρος): Ζώρζος 8 (1), Ευαγγελακόπουλος 2, Κολότσιος 11 (1), Τσιγγενόπουλος 8, Μόσιαλος 14 (1), Παππάς 3 (1), Τσιακάρας, Ζιάκας, Ψύρρας 12 (2), Θέος 9, Δέσπος 4, Ιωάννου 6 (2)

Πρωτέας Γρεβένων (Χασιώτης): Τζιουβάρας 3 (1),Γρίψιος 8, Κλωναράς 4, Παλάσκας, Παπαδόπουλος 13, Καραγιάννης 1, Σιπητάνος 6, Κωνσταντίνου 17 (5), Μαλιούρας 6, Κυρατζής

Νίκη Βόλου-ΓΑΣ Μελίκης 77-40

Διαιτητές: Ξέρας-Καρακώστας-Παπανικολάου Γ.

Δεκάλεπτα: 23-11, 50-18, 61-29, 77-40

Νίκη Βόλου (Μαύρος): Νίκολης 5(1), Βερτζάγιας 6, Σιάνος 3(1), Σαρημπαλίδης 7(1), Ζησόπουλος 1, Κουτίνας 10, Σπανόπουλος 15, Μπουσκολίτης 3, Δελεντζές 2, Λόλας 8, Καλλές 10, Ξενιτίδης 7(1).

Μελίκη (Ασλανίδης): Μπάρζου, Μωυσίδης 9, Τζιοβάρας 10(1), Ντόρας 3(1), Κυριάκου, Γατόπουλος, Ντόβας, Ρογκότης 11, Πειμανίδης 3(1), Αμανατίδης 2, Αλευρίδης 2

Ερμής Σχηματαρίου-Δόξα Λευκάδας 74-73

Διαιτητές: Γερακίνης-Παζώλης-Μπουγλός Π.

Δεκάλεπτα: 17-22, 32-42, 44-57, 74-73

Ερμής Σχηματαρίου (Οικονόμου-Γιαννακόπουλος): Μερδίτης, Κυριακόπουλος 14 (3), Δουρούκης 5 (1), Ζαρμακούπης 9, Χατζηγιαννάκης, Μπόρσης, Καλημέρης 12, Χάλιος, Καρακωνσταντάκης 14, Δημητριάδης 8, Μπακέας 12 (4), Ζορμπάνος.

Δόξα Λευκάδας (Ζαφειρούδης-Βαφειάς): Σταματέλος, Αργυρός, Κοντούδης 16 (2), Κατοπώδης 3 (1), Βαγενάς 14 (4), Καφφές, Μάλφας, Κουρτίδης 25, Τζακόπουλος 11 (2), Καραγιαννίδης 4, Λαζάρου

Αναγέννηση Καρδίτσας-Τιτάνες Παλαμά 74-60

Διαιτητές: Μαραμής-Γεωργούλης-Γιαννούλης

Δεκάλεπτα: 18-15, 28-39, 53-54, 74-60

Αναγέννηση Καρδίτσας (Κρομμύδας): Ψυχογιός 4, Πανταζής 6, Γεωργαντζάς 16(3), Αρκούδας 7, Πυργιώτης, Κακκαβάς, Κρεμμύδας 13(3), Αργύρης, Αντωνίου 13(3), Καλλιάρας 11(1), Παπαστολόπουλος, Οικονόμου 4

Τιτάνες Παλαμά (Πανάρας): Τσούμας Γ. 17(2), Μάνος, Τσούμας, Σίλας 9(2), Καραδήμας 6, Σφακιανός 5(1), Ξένος, Φαλιάκης Σωτ., Μανδαλάκης 16(3), Μούμογλου 3(1), Αρχοντούλης 2, Βλάχος 2

Η κατάταξη

(σε 12 αγώνες)

1.Ερμής Σχηματαρίου (10-1) 21
2.Αίολος Τρικάλων Γόμφοι (10-1) 21
3.Ικαροι Τρικάλων (9-2) 20
4.Εσπερος Λαμίας (8-3) 19
5.Δόξα Λευκάδας (7-4) 18
6.ΑΓΣ Ιωαννίνων (6-5) 17
7.Νίκη Βόλου* (5-7) 17
8.Πρωτέας Γρεβενών (4-7) 15
9.Αναγέννηση Καρδίτσας (4-7) 15
10.ΣΚ Ιωάννινα (3-8) 14
11.Ολυμπιακός Βόλου (2-9) 13
12.Τιτάνες Παλαμά (2-9) 13
13.ΓΑΣ Μελίκης (2-9) 13

Η Νίκη Βόλου δεν έκανε το ρεπό της.

Η επόμενη αγωνιστική (30/1)

Ίκαροι Τρικάλων-Αίολος Τρικάλων

Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών-Αναγέννηση Καρδίτσας

ΑΓΣ Ιωαννίνων-Έσπερος ΓΣ Λαμίας

Μελίκη-Ολυμπιακός Βόλου

Δόξα Λευκάδας-Ιωάννινα ΣΚ

Τιτάνες Παλαμά-Ερμής Σχηματαρίου

4ος Όμιλος

Τα αποτελέσματα

Λεύκιππος Ξάνθης-ΧΑΝΘ 76-48

ΠΣ Ευκαρπίας-ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς 85-84

ΓΑΣ Κομοτηνή-Ερμής Λαγκαδά 58-61

ΚΑΟ Χαλκιδικής-Μακεδονικός 53-92

ΚΣ Γέφυρας-ΜΕΝΤ 75-62

Πανσερραϊκός-Μαχητές Πειραματικό Πεύκων 70-57

Οι αγώνες αναλυτικά:

Λεύκιππος Ξάνθης-ΧΑΝΘ 76-48

Διαιτητές: Ντούρας, Ζαχαριάδης, Νέδογλου

Δεκάλεπτα: 23-10, 42-19, 63-34, 76-48

Λεύκιππος Ξάνθης (Πέρκος): Μαραβέγιας 6(2), Παλλάκης 9, Μακαρατζής 5, Περρής 2, Τσιλόγλου, Μαυρογιάννης 7, Παϊτάρης, Χρήστου 15(3), Μηντζαρίδης 7, Μανάκας 19, Παπαδήμας, Βοϊβατόπουλος 6.

ΧΑΝΘ (Κεραμεύς): Χιτικούδης 4, Μαργαριτόπουλος 2, Απαζίδης 10, Αλτίνης 2, Κυλαντωνίδης 7(2), Ιωάννου 5, Συμεωνίδης 9, Δημητρίου, Ρουκουνάκης 1, Ιωαννίδης 5, Τσιριλάκης 1, Σαρρής 2

ΠΣ Ευκαρπίας-ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς 85-84

Διαιτητές: Θεοδώρου, Σελεβός, Βασιλόπουλος

Δεκάλεπτα: 19-22, 42-51, 73-67, 85-84

ΠΣ Ευκαρπίας (Νίκου): Βογιατζής, Τουλούπης 7(1), Φόρογλου 3(1), Μελαδιανός 3(1), Βρεττάς 11, Χολέβας 23(2), Γκαβέζος 19(4), Πλεξίδας 2, Ζαφειρούδης 2, Βουρτζούμης 6(2), Βάσκος 6(2), Χαρτόπουλος 2.

Αρετσού (Πετρόπουλος): Φλιώνης, Βαρίτης 2, Καπώνης 9(3), Φουρκιώτης, Κυφωνίδης 31(3), Παπανικολάου, Βάνης 15(2), Παπαδόπουλος 19(2), Ντίαθ 8.

ΓΑΣ Κομοτηνή-Ερμής Λαγκαδά 58-61

Διαιτητές: Ελευθεριάδης, Εκίζογλου, Λαδάς

Δεκάλεπτα: 14-12, 32-22, 42-43, 58-61

ΓΑΣ Κομοτηνής (Φωτεινάκης): Μπορμπίδης 5(1), Κιατίπ, Ζικιριέ 3(1), Γκιουζελίδης 10, Κουτσοβασίλης, Ναλμπάντης, Παπανδρεόπουλος 25(3), Κάλτσος 6, Μαλανδρής 7(1), Χαλίλ 2.

Ερμής Λαγκαδά (Κυρούδης): Μήνου 11(2), Μπακάλης, Μητρόπουλος, Πλιούκας 4(1), Χρυσόπουλος 23(4), Πεχλιβανίδης, Γκέλιος, Καμαριώτης 11(2), Ταουσάνης, Λογοθέτης 12

ΚΑΟ Χαλκιδικής-Μακεδονικός 53-92

Διαιτητές: Ταρενίδης, Χατζημπαλίδης, Χρυσάφης

Δεκάλεπτα: 8-15, 20-43, 35-74, 53-92

ΚΑΟΧ (Άριστος): Παναγιωτόπουλος 5(1), Λάσκαρης 7(1), Σερέτης 4, Φιλοξενίδης 9, Σαββίδης 2, Ματζίνος 6, Πούλος 6, Τύπος 4, Ντούνι 4, Ελευθερούδης 2, Βουτσάς 2, Ταραντάνας 2.

Μακεδονικός (Ντολόπουλος): Αμπαράς 13(3), Ρόπουτης 8(1), Βαρδής 11(3), Γκύζης 17(3), Λεονταρίδης 5(1), Κομμάτας 1, Φλιάτης Ι. 7(2), Πέργουλης 5, Φλιάτης Γ. 12(1), Γεωργάκης 6, Πτωχίδης 7(1)

Κ.Σ Γέφυρας-Μ.Ε.Ν.Τ 75-62

Διαιτητές: Παπαθανασίου-Τσαρδούλιας-Καντερές

Δεκάλεπτα: 24-11,40-27, 61-46, 75-62

Κ.Σ Γέφυρας (Χατζηκυριακίδης): Κελεσίδης 3(1), Μπρόζος 19(2), Λουκάς, Σαββίδης, Παπαδόπουλος 3(1), Ευσταθιάδης, Χατζηκυριακίδης 17(2), Στράτος, Μπένας 13, Καλαϊτζίδης 3(1), Καλογιαννίδης 8, Σαμανδαράς 5(1)

Μ.Ε.Ν.Τ. (Ποργιόπουλος): Ζεϊμπέκης, Ψευτογκάς 13(3), Ζωγράφος, Μιχαηλίδης 4, Κατσαμούρης 10(1), Τριανταφύλλου, Τοπουζίδης 18(2), Στόλης 8, Κάσουρας, Ντεμιρσά, Καλιόνας

Πανσερραϊκός-Μαχητές Πειραματικό Πεύκων 70-57

Διαιτητές: Παπαγερίδης, Ντόγκας, Χατζηχαρίσης

Δεκάλεπτα: 20-11, 31-37, 49-50, 70-57

Πανσερραϊκός (Μασλαρινός): Στεφανίδης 9, Ντίνος 10, Δατσιάδης, Γεωργιανός 2, Χριστοδούλου 18, Δημητρακάς, Μπούτσιας, Ασημάκης 18(1), Χαρίτογλου 6(2), Γούνας, Μπίλιος 8(2).

Μαχητές (Χατζούλης): Γεωργίου 9(3), Βαιντερλής, Ματενίδης 4, Παπασάβογλου 3(1), Πετράκης 16(4), Νότης 18, Καραγιώργος, Κόκκινος, Μισαηλίδης, Κουτσοκώστας 1, Κούζουλας 6(1), Μπάδης

Η κατάταξη

(σε 12 αγώνες)

1.Μακεδονικός* (10-2) 22

2.ΚΣ Γέφυρας* (9-3) 21

3.Αίας Ευόσμου (9-2) 20

4.Ερμής Λαγκαδά (9-2) 20

5.Λεύκιππος Ξάνθης (7-4) 18

6.Μαχητές Πειραματικό Πεύκων (7-4) 18

7.ΠΣ Ευκαρπίας (7-4) 18

8.ΧΑΝΘ (6-5) 17

9.Πανσερραϊκός* (4-8) 16

10.ΑΟ Πολυγύρου (4-7) 15

11.ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς (3-8) 14

12.ΓΑΣ Κομοτηνής* (2-10) 14

12.ΜΕΝΤ (1-10) 12

14.ΚΑΟ Χαλκιδικής (1-10) 12

Μακεδονικός, ΚΣ Γέφυρας, Πανσερραϊκός και ΓΑΣ Κομοτηνή έχουν ένα παιχνίδι περισσότερο.

Η επόμενη αγωνιστική (30/1)

Ερμής Λαγκαδά-Λεύκιππος Ξάνθης

ΧΑΝΘ-Αίας Ευόσμου

ΜΕΝΤ-Πανσερραϊκός

Μαχητές Πειραματικό-Ευκαρπία

Αρετσού Καλαμαριά-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87

Μακεδονικός-Πολύγυρος

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.