Τα αποτελέσματα και οι αγώνες των σημερινών αναμετρήσεων της Β’ Εθνικής Ανδρών:

1ος Όμιλος (10η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα

Πεντέλη-Πανελευσινιακός 69-75

Ένωση Ιλίου-Εθνικός 79-70

Αργοναύτης Τρ.-ΑΕ Ν. Κηφισιάς 81-77

ΝΕΟ Ληξουρίου-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 70-87

ΚΑΟ Κορίνθου-Παπάγου 73-77

ΑΠΑΣ Νάξου «Τα Φανάρια»-Αχαγια΄82 73-63

Οι αγώνες αναλυτικά:

Πεντέλη-Πανελευσινιακός 69-75

Διαιτητές: Παπαφωτίου-Γρίβα-Καρακωνσταντόπουλος

Δεκάλεπτα: 14-19, 34-32, 54-50, 69-75

Πεντέλη (Κιτσούλης): Καρακατσάνης 4 (1), Νάσσης-Ντανιας, Γιαννίκος 8, Γραμματικός 5 (1), Χρυσός 17 (4), Τσιτσιγιάννης, Σταυριανόπουλος, Ψαρόπουλος 25 (4), Παπαπέτρου 10 (2)

Πανελευσινιακός (Γερογιάννης): Νίκου 4, Κούτουλας 2, Καράμπελας 3, Θεοδοσίου 11 (3), Κρασάκης 2, Μουμπάρακ 25 (5), Λεκάκης 11 (3), Παπαφλωράτος 15 (2), Ρεκουνιώτης, Κατσανεβάκης 2

Ένωση Ιλίου-Εθνικός 79-70

Διαιτητές: Καραβίτης-Φασόλης-Γεράνιος

Δεκάλεπτα: 15-16, 34-34, 55-54, 79-70

Ένωση Ιλίου (Πανούλιας – Αγγελόπουλος): Τσιουμπρής 4, Γεροκώστας 11 (1), Πανουσόπουλος Θ. 1, Μπέλλας 15 (3), Πανουσόπουλος Κ. 6(1), Σπυρόπουλος 25(4), Φουντάς 7(1), Δαρμής 10(2), Περπαλάϊ, Καλύβας, Γκουντόπουλος, Κοσμίδης

Εθνικός (Καράμπελας – Καρβούνης): Κασιούμης 13, Παπουτσής 13(1), Μπασδέκης 15(2), Βασιλακάκης 6, Βαϊδάκης 3, Γεωργιάδης 17(2), Καρυστινός 3(1), Λιβανός, Καραφαντής, Κατσαμπάνης, Καραδημητρίου, Ραπτόπουλος

Αργοναύτης Τριγλίας- ΑΕ Ν. Κηφισιάς 81-77

Διαιτητές: Στρέμπας-Αποστολίδης Β.-Μαρτινάκος

Δεκάλεπτα: 18-11, 38-31, 58-53, 81-77

Αργοναύτης Τρίγλιας (Γιαννακόπουλος): Σγουρός 10(1), Συγγούνας 9, Γεραμάνης 4, Ζακυνθινός 19, Κορομηλιάς, Μανταλβάνος 15(1), Μητσάκης 7(1), Σβάρνας 7(1), Σταμέλλος 10(2)
Α.Ε.Ν.Κ.(Λαδικός): Ιωάννου 9, Μοσχοβίτης 20(2), Μακρυγιάννης 3(1), Στεργίου, Χαρταβέλλας, Πετροδημόπουλος 18(3), Μανούσος 17, Κουκάκης 4, Μιχαλάκης 4, Καρακώστας 2

ΝΕΟΛ – ΦΕΑ Ν.Φ./Ν.Χ. 70-87

Διαιτητές: Λιότσιος, Κανελλόπουλος, Μακρόπουλος

Δεκάλεπτα: 11-32, 29-51, 44-68, 70-87

ΝΕΟΛ (Τζουγανάτος): Παππάς 28 (4), Αντωνάτος 10 (1), Χονδρογιάννης 2, Νιφόρας 10, Συνοδινός 3 (1), Χοτζάι 2, Κασπίρης 2, Μαρούλης 2, Τρυφωνόπουλος 4, Βαβάτσικος 2, Ματσούκης 5 (1), Λαμπρόπουλος

ΦΕΑ Ν.Φ./Ν.Χ. (Καρατζάς): Γιαννόπουλος 3 (1), Δικαιόπουλος, Στεργιάκης 29 (2), Ζήρος 5 (1), Λίτσος 3 (1), Κοντός 15 (1), Μπίγγος 2, Καραχάλιος 10, Καραλευθέρης 17 (3), Γεωργοπαπαδάκος 3 (1)

ΚΑΟ Κορίνθου-Παπάγου 73-77

Διαιτητές: Δαρλαμήτσος-Τσακιράκη-Λάμπος

Δεκάλεπτα: 19-15, 45-27, 59-43, 67-67 (κ.α.), 73 – 77

ΚΑΟ Κορίνθου (Νικητόπουλος): Καπώνης 22(4), Γ.Μακρής, Πρεδάρης 4, Δ.Μακρής 16(3), Κοντραφούρης 2, Φακοπουλίδης 2, Δούκας, Κωνσταντίνου 3(1), Αδαμόπουλος 13(3), Λάκοβ 11(3)

ΑΣ Παπάγου (Κουρής): Παπαζήσης 6(1), Τσούτσος, Τρίχας, Κόης 4, Βούζας 5 (1), Καρούζος 29(3), Μαράκης 18, Σολωμός 11, Σωφρονάς, Δελίδης 4

ΑΠΑΣ Νάξου «Τα Φανάρια»-Αχαγιά 82 73-63

Διαιτητές: Τσάτσης-Ορφανός Ιορ.-Λαζόγκα

Δεκάλεπτα: 18-12, 27-26, 52-46, 73-63
ΑΠΑΣ τα Φανάρια (Τσαουσίδης): Μιλεντίγιεβιτς 8, Πολίτης 11 (3), Ψαρόπουλος 12, Προδρόμου 24 (4), Χάρος 3 (1), Αναγνωστόπουλος 7, Κατσουλάκος 3, Σαρρής 2, Βουτυρόπουλος 3 (1), Σεϊντίνι, Δόγκλης, Λιανόπουλος
Αχαγιά ’82 (Λιόνας): Λυμπέρης 7 (1), Οικονομόπουλος 4, Καλογιάννης 1, Δαβάνης 6, Καφέζας 23 (1), Κατσόγιαννης, Φραντζής 13 (2), Τάρναρης 6, Μπαρδάκης 3 (1), Κωτσαδάμ

Η βαθμολογία

(σε 10 αγώνες)

1.ΑΠΑΣ «Τα Φανάρια» (7-3) 17

2.Παπάγου* (7-2) 16

3.Έσπερος Καλλιθέας* (6-3) 15

4.ΦΕΑ* (6-3) 15

5.ΝΕΟΛ* (5-4) 14

6.Αργοναύτης Ραφήνας* (5-4) 14

7.Πανελευσινιακός* (5-4) 14

8.Εθνικός Πειραιά (4-6) 14

9.Νέα Κηφισιά* (4-5) 13

10.Ένωση Ιλίου* (4-5) 13

11.ΚΑΟ Κορίνθου (3-7) 13

12.Αχαγιά 82* (2-7) 11

13.Πεντέλη* (2-7) 11

*Έχουν κάνει το ρεπό τους

Η επόμενη αγωνιστική (22/12)

Πανελευσινιακός-Ένωση Ιλίου

Εθνικός-Έσπερος

ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Πεντέλη

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Αργοναύτης Τρ.

Παπάγου-ΝΕΟ Ληξουρίου

Αχαγιά 82-ΚΑΟ Κορίνθου

2ος Όμιλος (10η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα

Μανδραϊκός-Δούκας 70-55

ΝΕ Μεγαρίδος-Άρης Νίκαιας 82-73

ΟΦΗ-ΚΑΟ Μελισσίων ΑΝΑΒΟΛΗ

Πανιώνιος-ΑΟΚ Χανιά ΑΝΑΒΟΛΗ

Π. Φάληρο-Ηλυσιακός 64-66

Αιγάλεω-Πρωτέας Βούλας 78-76

Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου 82-97

Οι αγώνες αναλυτικά

Μανδραϊκός-Δούκας 70-55

Διαιτητές: Τσαχάκης-Κονταράτος-Σιδέρης

Δεκάλεπτα: 17-14, 38-31, 55-46, 70-55

Μανδραϊκός (Σταθούλης): Πανόπουλος, Σταματίου 2, Κοψιάς 21 (1), Αλεξανδρόπουλος 19 (2), Τσάμης, Θανάσαινας, Κωστόπουλος 3 (1), Λιούνης 16 (1), Δομπρογιάννης 7, Κουμάνταρος, Τσιπίδης 2

Δούκας (Σορώτος): Αναστασόπουλος, Μουλάς 3, Μιχαήλ 10 (1), Κορκοντζέλος 6, Λαγός 2, Μαγουλάς, Σωτηράκης 8 (1), Μαντζιώρης 11, Λακκάς 8, Ντιαλό 7

ΝΕ Μεγαρίδος-Άρης Νίκαιας 82-73

Διαιτητές: Ουσταμπασίδης-Χριστοδουλάκης-Λεβεντάκος

Δεκάλεπτα: 23-17, 25-16, 18-25, 16-15

ΝΕΜ (Μάνταλος, Υφαντής): Παλαιοχωρίτης 10(2) Γκάτζιας 9(1) Γκόντγουιν 2 Αγγελόπουλος 21(1) Γερομιχαλός 13(1) Μπέμπης 2 Νικολακόπουλος 5(1) Τζάιδας 4 Καλλινικίδης 6 Χάσα 2 Γκουαλτιέρι Εζόμο 8

Άρης Νικαίας (Μωυσιάδης): Τσιότρας 15(1) Γρηγορόπουλος Πρίτσος 28(5) Κόλλιας 8 Τάτσης Πεταλάς 6 Τσατάς 12(3) Κάππης 1 Καραβανάς 3(1) Βάρλας

Π. Φάληρο-Ηλυσιακός 64-66

Διαιτητές: Καλογερόπουλος Φ.-Κούλης Χ.-Παπαδόπουλος Χ.

Δεκάλεπτα: 11-16, 26-40, 43-53, 64-66

Π. Φάληρο (Γούναρης, Καμαριώτης): Λυτόπουλος 4, Σκόρδος 7 (1), Αγγελόπουλος 12 (1), Λιουδάκης, Σταθόπουλος 4, Βλασσόπουλος, Καλιανιώτης 10, Μπολάτογλου 21 (4), Χαρούνι 6, Ανδρεάτος

Ηλυσιακός (Καυκής, Λιτόπουλος): Ιορδάνογλου 2, Γραμματίκας 13 (3), Φώτσης 4, Καλδής 10, Μπάζιος 5, Βούρτσης 5, Ύμερι 6, Κεφάλας 3 (1), Στασινόπουλος 14, Παπάδης 4.

Αιγάλεω-Πρωτέας Βούλας 78-76

Διαιτητές: Σκαλτσής-Τζίμης-Κούλης Κ.

Δεκάλεπτα: 22-16, 38-35, 57-51, 78-76

Αιγάλεω (Ζαβός): Ψημίτης 22(6), Κουμπούρας 11 (1), Παπαδόπουλος 2, Μαχαίρας 22, Παπαδολιάς, Ντακούλιας 12(2), Καρασταμάτης 9(3), Λούκας, Βλάχος

Πρωτέας Βούλας (Τερζής): Κυριλής 24(4), Τσακναρίδης, Καραμαλέγκος 9(2), Μόρφης 11(1), Ματσάγγος 5, Σιγκούνας 10(1), Σκόρδας, Γάργαλης 7(1), Βισνιέφσκι.

Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου 82-97

Διαιτητές: Ζιώγας-Σπυρόπουλος-Χρηστίδης Ηλ.

Δεκάλεπτα: 18-24, 37-53, 54-77, 82-97

Κρόνος Αγ. Δημητρίου (Καλούδης): Γκάτσος 6(1) Νάτσος 4(1) Ξιουρας15(3) Παναγής – Δήμου 5(1) Χρήστου 4 Πιτουλης 7 Αποστολάκης Βαρσαμουλης 16 Δέδες 16(3) Βαρνάβας Τσάβος 9

ΕΦΑΟ Ζωγράφου (Μάνος-Ζωηρού: Μαυροειδακος 19(4) Μπικάκης Βάρσος 8(2) Μαγκουνης 32(4) Κριζεας 6 Καλαϊτζάκης 5(1) Μέξης 14 Σταύρου 2 Ανδρεόπουλος 6 Χατζής 2 Βασιλάκης 3(1)

Η βαθμολογία

(σε 10 αγώνες)

1.Αιγάλεω (9-1) 19
2.Μεγαρίδα (9-1) 19
3.ΕΦΑΟΖ (7-3) 17
4.Πρωτέας Βούλας (6-4) 16
5.Ηλυσιακός (6-4) 16
6.Μανδραϊκός (5-5) 15
7.Πανιώνιος + (5-4) 14
8.Χανιά + (5-4) 14
9.Παλαιό Φάληρο (3-7) 13
10.ΟΦΗ + (4-5) 13
11.Δούκας (3-7) 13
12.Κρόνος Αγίου Δημητρίου (2-8) 12
13.Άρης Νίκαιας (2-8) 12
14.Μελίσσια + (2-7) 11

+Έχουν αγώνα λιγότερο

Η επόμενη αγωνιστική (22/12)

Δούκας-ΝΕ Μεγαρίδος

Άρης Ν.-ΟΦΗ

ΚΑΟ Μελισσίων-Κρόνος Αγ. Δημητρίου

ΑΟΚ Χανιά-Μανδραϊκός

Ηλυσιακός-Πανιώνιος

Πρωτέας Β.-Π. Φάληρο

ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αιγάλεω

3ος Όμιλος (10η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα

Νίκη Βόλου-Ίκαροι Τρικάλων 62-64

Ολυμπιακός Βόλου-Αίολος Τρικάλων Γόμφοι 64-70

Έσπερος Λαμίας-Πρωτέας Γρεβενών 73-65

ΣΚ Ιωάννινα-ΑΓΣ Ιωαννίνων 67-72

Ερμής Σχηματαρίου-Μελίκη 80-41

Τιτάνες Παλαμά-Δόξα Λευκάδας 57-64

Οι αγώνες αναλυτικά:

Νίκη Βόλου-Ίκαροι Τρικάλων 62-64

Διαιτητές: Λουλουδιάδης-Αγραφιώτης Γρ.-Βασιλόπουλος

Δεκάλεπτα: 17-15, 33-34, 52-52, 62-64

Νίκη Βόλου (Μαύρος): Σαριμπαλίδης 1, Βερτζάγιας 19, Μπουσκολίτης 3(1), Ζησόπουλος 3(1), Λόλας 12, Ξενιτίδης 14(3), Καλλές 6, Σκουφέζης 3(1), Σπανόπουλος 1

Ίκαροι Τρικάλων (Γιασσάρης): Τσιαβές 7(2), Παπαχρήστος 18(2), Κατσαρές 6(2), Παρδακάς 9(1), Τριανταφύλλου 11(1), Αμβράζης 13(2), Κοϊτσάνος, Μπουργάνος, Σπυράκος

Ολυμπιακός Βόλου-Αίολος Τρικάλων

Διαιτητές: Τσιαπλής-Καρακώστας-Παπανικολάου Γ.

Δεκάλεπτα: 16-12, 30-31, 41-55, 64-70

Ολυμπιακός Βόλου (Βλιώρας): Γκοντόπουλος 19(3), Ίλτσογλου 18(3), Αναγνωστόπουλος 3(1), Ιατρόγλου, Ευαγγελινός 2, Σιμάκης 9(1), Παρασκευάς 9, Γιαννίκης, Σταθούρος 4(1), Αγκρής

Αίολος Τρικάλων Γόμφοι (Φόρος): Κολότσιος 7(1), Τσιγγενόπουλος 4, Μόσιαλος 3, Χατζής 6, Ιωάννου 13(3), Τσιακάρας, Ψύρρας 12(4), Θέος 17(2), Δέσπος 8.

Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Πρωτέας Γρεβενών 73-65

Διαιτητές: Μαραμής-Κατωτικίδης-Γεωργούλης

Δεκάλεπτα: 20-14, 41-30, 64-49, 73-65

Έσπερος Λαμίας (Σοφογιάννης): Λάππας 9(1), Τσεσμετζίδης 13(3), Ρουμελιώτης 6(2), Φύκας 15(1), Πάππος 14(2), Τεπετίδης 7(1), Παπαργυρόπουλος 9, Στεφάνου, Ευθυμίου, Μπακόλιας, Αργύρης, Ρίκος

Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Γριψιος 17(1), Κλοναρας 12, Παλάσκας 4, Καραγιαννίδης 2, Σιπιτάνος 9, Κωνσταντίνου 11(3), Μπαζιώρης 2, Μαλιούρας 8, Ασλανίδης, Κυράτσης, Παπαδόπουλος.

Ιωάννινα ΣΚ-ΑΓΣ Ιωαννίνων 67-72

Διαιτητές: Πράττος-Παπαθανασίου Κ.-Λυγούρας

Δεκάλεπτα: 20-13, 38-32, 67-72

ΣΚ Ιωαννίνων (Παπαδόπουλος): Mουρατίδης 23(2), Τσατάλας 15(1), Ξιούρας 8(2), Ρούζιος 8(2), Σταμίρης 6, Σπηλιόπουλος 6(1), Καραμπίνης 2

ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης-Καννής): Γυφτάκης 11, Νικολόπουλος 11(1), Καννής 12, Αντωνίου 3, Βαγγέλης 4, Ιωαννίδης, Μάντζιος 8, Ψάλτου 23

Ερμής Σχ.-Μελίκη 80-41

Διαιτητές: Μπούκας-Χαϊνά-Καραμπιτσάκος

Δεκάλεπτα: 28-8, 36-20, 67-30, 80-41

Ερμής Σχηματαρίου (Οικονόμου): Κυριακόπουλος 8 (2), Ανδρέου 4, Δουρούκης, Ζαρμακούπης 13, Χατζηγιαννάκης 8 (1), Καλημέρης 11, Χάλιος 4, Καρακωνσταντάκης, Δημητριάδης 15, Μπακέας 8 (2), Ζορμπάνος 3 (1), Μπόρσης 6.

ΓΑΣ Μελίκης (Ασλανίδης): Τζιοβάρας 11, Κυριάκου 2, Γατόπουλος, Μωυσίδης 7 (1), Ντόβας, Ρογγόσης 6, Μπόγιας, Αλευρίδης 15 (1), Ματράκας, Ντόβας, Εσέρπογλου, Πεϊνανίδας.

Τιτάνες-Δόξα Λευκάδας 57-64

Διαιτητές: Κοϊμτζόγλου-Δέλλας-Τσάνταλη

Δεκάλεπτα: 9-10, 27-23, 40-36, 57-64

Τιτάνες Παλαμά (Χαντζιάρας): Τσούμας Γ. 2, Μάνος, Τσουμας Σ. 11(2), Καραδήμας 10(1), Ξένος, Σφακιανός, Φαλιάκης, Μανδαλάκης 30(3), Μούμογλου, Αρχοντούλης, Βλάχος 4

Δόξα Λευκάδας (Ζαφειρούδης): Σταματέλος 8, Αργυρός 5(1), Κοντούδης 17, Κατοπώδης 5(1), Βαγενάς 13(1), Μούτσα, Καφφες, Μαλφας, ΤΖακόπουλος , Κουρτίδης 16(1), Καραγιαννίδης, Λαζάρου.

Η βαθμολογία

1.Ερμής Σχηματαρίου (9-1) 19
2.Ίκαροι Τρικάλων* (8-1) 17
3.Αίολος Γόμφων* (8-1) 17
4.Έσπερος Λαμίας* (7-2) 16
5.Δόξα Λευκάδας* (6-3) 15
6.Νίκη Βόλου (4-6) 14
7.ΑΓΣ Ιωαννίνων* (4-5) 13
8.ΣΚ Ιωάννινα (3-7) 13
9.Αναγέννηση Καρδίτσας* (3-6) 12
10.Πρωτέας Γρεβενών* (3-6) 12
11.Ολυμπιακός Βόλου* (2-7) 11
12.ΓΑΣ Μελίκης* (1-9) 11
13.Τιτάνες Παλαμά* (2-7) 11

*Έχουν κάνει το ρεπό τους

Η επόμενη αγωνιστική (22/12)

Ίκαροι Τρικάλων-Ολυμπιακός Βόλου

Αίολος Τρικάλων-Έσπερος ΓΣ Λαμίας

Πρωτέας Γρεβενών-Τιτάνες Παλαμά

ΑΓΣ Ιωαννίνων-Νίκη Βόλου

Μελίκη-Ιωάννινα ΣΚ

Δόξα Λευκάδας-Αναγέννηση Καρδίτσας

4ος Όμιλος (11η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα

Λεύκιππος Ξάνθης-ΜΕΝΤ 79-52

Γέφυρα-Αρετσού Καλαμαριάς 78-70

Πανσερραϊκός-Μακεδονικός 65-73

Ευκαρπία-Πολύγυρος 69-63

Αίας Ευόσμου-Μαχητές Πειραματικό 78-81

Ερμής Λαγκαδά-ΧΑΝΘ 63-48

Οι αγώνες αναλυτικά

Λεύκιππος Ξ.-ΜΕΝΤ 79-52

Διαιτητές: Ευφραιμίδης-Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης

Δεκάλεπτα: 23-12, 51-32, 79-52, 95-80

Λεύκιππος (Πέρκος): Παλλάκης 13(3), Περρής 8(2), Μαυρογιάννης 22(3), Παϊτάρης, Μανάκας 15(2), Παπαδήμας 3(1), Βοϊβατόπουλος 12(1), Χρήστου 22(5)

ΜΕΝΤ (Τζιβάνης-Γιοβάννης): Κάσουρας 1, Κατσαμούρης 9(1), Μιχαηλίδης 25, Τριανταφύλλου, Πασχαλίδης 2, Στόλης 8, Τοπουζίδης 15(2), Ντεμιρσά, Ψευτογκάς 14(4), Ζωγράφος 3

Ερμής Λ.-ΧΑΝΘ 63-48

Διαιτητές: Θεοδώρου-Τζιοπάνος Γ.-Ηλιόπουλος

Δεκάλεπτα: 24-12, 30-29, 47-39, 63-48

Ερμής Λαγκαδά (Κυρούδης): Μήνου 9(1), Μητρόπουλος 4, Πλιούκας 10(2), Χρυσόπουλος 10(1), Πεχλιβανίδης 3(1), Γκέλιος 9(1), Καμαριώτης 10, Ταουσάνης, Λογοθέτης 6, Μπακάλης 2

ΧΑΝΘ (Κεραμέας): Μαργαριτόπουλος, Απαζίδης 7(1), Κυλαντωνίδης 5(1), Ζιάκκας 4, Συμεωνίδης 2, Δημητρίου 2, Αλτίνης 8(1), Ιωαννίδης 9, Τσιριλάκης 11, Ιωάννου

Αίας Ευ.-Μαχητές Πειραματικού 78-81

Διαιτητές: Μπακάλης-Σαρακενίδης-Καντερές

Δεκάλεπτα: 29-23, 47-34, 63-53, 78-81

Αίας Ευόσμου (Κωστόπουλος): Μπαλτζόπουλος 4, Αναστασόπουλος, Γαλανίδης 3(1), Μάρουσιτς 22(5), Κάτζος 7(1), Καλαμπάκας 17(3), Κοτσάνος 25

Μαχητές Πειραματικό Πεύκων (Χατζουλης): Γεωργίου 14(4), Παπασάβογλου Αν 13(1), Πετράκης 32(5), Νώτης 12, Κουτσοκώστας 1, Παπασάβογλου Αρ., Ντίτσιος, Βαϊντερλής, Κόκκινος, Κόνσουλας 4, Μπάδης 6(2)

Γέφυρα-Αρετσού Καλαμαριάς 78-70

Διαιτητές: Λόρτος-Τσαρδούλιας-Κολοκυθάς

Δεκάλεπτα: 18-23, 41-39, 63-49, 78-70

Γέφυρα (Καραπιπερίδης): Κελεσίδης 2, Μπρόζος 15(1),Μπάρμπας,Σαββίδης 11(2),Παπαδόπουλος 7(1), Ευσταθιάδης, Χατζηκυριακίδης 20(3),Στράτος, Μπένας 15(1), Καλαϊτζίδης 6(1), Καλογιαννίδης 2

Α.Ο Αρετσού (Πετρόπουλος): Φλιώνης, Βαρίτης 10(2), Βούκα, Παπαδόπουλος 18(4), Καπώνης 2, Φουρκιώτης,Κυφωνίδης 11, Παπανικολάου, Βάνης 13(1), Σαμαράς, Ντίαθ 14, Μαυρίδης

Πανσερραϊκός-Μακεδονικός 65-73

Διαιτητές: Ελευθεριάδης Πλ.-Εκίζογλου-Λαδάς

Δεκάλεπτα: 13-23, 20-13, 13-20, 19-17

Μακεδονικός (Μαυροκεφαλίδης): Ρόμπουτης 5(1), Γκύζης 18(4), Αζίζης 9(2), Φωτιάδης, Κομμάτας, Φλιάτης Ι. 5(1), Φλιάτης Γ. 8(1), Γεωργάκης 10, Αμπαράς 18(3)

Πανσερραϊκός (Μασλαρινός): Στεφανίδης 15(2), Ντίνος 8(1), Δατσιάδης 5(1), Γεωργιανός 5(1), Δημητρακάς 9, Κεραμάρης 2, Γκούτζιας 6, Ασημάκης 12(1), Μπίλιος

Ευκαρπία-Πολύγυρος 69-63

Διαιτητές: Αγραφιώτης Ι.-Ντόγκας-Χατζηχαρίσης

Δεκάλεπτα: 17-11, 31-26, 48-46, 57-57 (κ.α.), 69-63
Ευκαρπία (Νίκου): Βογιατζής, Τουλούπης 14(1), Φόρογλου 3(1), Μελαδιανός, Βρεττάς 15, Χολέβας 12(1), Πλεξίδας 10(2), Γκαβέζος 1, Βουρτζούμης, Κρίτσικας 2, Βάσκος 8(1), Χαρτόπουλος 4

Πολύγυρος (Τσούρμας): Λεπτοκαρίδης 14(1), Πιπιλιάρης 12(1), Χαλάτσης 7, Βαφειάδης 3(1), Κουτουξίδης 18(2), Καρασίμος, Μπόδογλου 6, Καντάρκος

Η βαθμολογία

(σε 11 αγώνες)

1.Αίας Εύσομου* (8-2) 18
2.Μακεδονικός* (8-2) 18
3.Ερμής Λαγκαδά* (8-2) 18
4.ΚΣ Γέφυρας* (7-3) 17
5.Μαχητές Πευκών* (7-2) 16
6.Λεύκιππος Ξάνθης* (6-4) 16
7.ΠΣ Ευκαρπίας* (6-3) 15
8.ΧΑΝΘ* (5-4) 14
9.Πολύγυρος* (3-7) 13
10.Πανσερραϊκός* (3-7) 13
11.Κομοτηνή* (2-8) 12
12.Αρετσού Καλαμαριάς* (2-7) 11
13.ΚΑΟ Χαλκιδικής* (1-8) 10
14.ΜΕΝΤ* (1-8) 10

*Έχουν κάνει το ρεπό τους

Η επόμενη αγωνιστική (22/12)

ΧΑΝΘ-Κομοτηνή

ΜΕΝΤ-Αίας Ευόσμου

Μαχητές Πειραματικού-Γέφυρα

Αρετσού Καλαμαριάς-Πανσερραϊκός

Μακεδονικός-Ευκαρπία

Πολύγυρος-Ευρώπη 87

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.