Β’ Εθνική Ανδρών: Αποτελέσματα, αγώνες, βαθμολογίες (25/10)

0

1ος Όμιλος (3η αγωνιστική)

Eθνικός και Έσπερος συνέχισαν την αήττητη πορεία τους στον 1ο όμιλο της Β’ Εθνικής, ενώ ο τρίτος της παρέας θα προέκυπτε από τον νικητή του αγώνα ΦΕΑ – Πανελευσινιακός που αναβλήθηκε.

Αποτελέσματα
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Αχαγιά 82 (ΑΝΑΒΟΛΗ – 4/11, 17.00)
Ένωση Ιλίου-ΚΑΟ Κορίνθου (ΑΝΑΒΟΛΗ -11/11, 17.00)
Εθνικός Πειραιά-Αργοναύτης Τριγλίας 88-76
Έσπερος Καλλιθέας-Παπάγου 97-63
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Πανελευσινιακός (ΑΝΑΒΟΛΗ – 11/11, 17.00)
Ιωνικός ΝΦ-ΝΕΟ Ληξουρίου 58-75
ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Πεντέλη 105-109 (90-90 κ.αγ)

Οι αγώνες αναλυτικά
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΠΑΓΟΥ 97-63
Διαιτητές: Ζακεστίδης-Μηλαπίδης-Κοτσίρης
Δεκάλεπτα: 33-27, 55-45, 79-53, 97-63
Έσπερος Καλλιθέας (Ταυρόπουλος) : Μαγιντόμπε 16 (2), Αγγελόπουλος 6, Καψαμπέλης, Ταταράκης 2, Μπασδέκης 30 (6), Ορφανουδάκης, Καπρής 8 (2), Κωτσόπουλος, Κλ.Χαρούνι 3 (1), Ευστρατίου 20 (2), Τσακίρης 2, Ν.Χαρούνι 10 (2)
Παπάγου (Διαμαντόπουλος) : Μπάλας 4, Τσιτσιγιάννης 9 (1), Τρίχας 5 (1), Κωνσταντακόπουλος 4, Χρυσός 15 (1), Καρακατσάνης 2, Κώτσης, Καραβανάς 13, Παπαζήσης, Μερκούρης, Σοφρωνάς 3 (1), Μπάλος 8 (1)

ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 58-75
Διαιτητές :Ασλανίδης-Κατσαπρακάκης-Παπαδημητρόπουλος
Δεκάλεπτα : 7-15, 31-36, 48-63, 58-75
Ιωνικός ΝΦ (Ζάχος) : Κοντός 6 (1), Χόρτσας, Βούρτσης 7 , Σπανός 11 (1), Σακελαρόπουλος 3 (1), Τζιλιάνος, Κατσούλης 11 (1), Τσουκαλάς 4, Αρσενικός 16 (1).
ΝΕΟ Ληξουρίου (Τζουγανάτος) : Αντωνάτος 6, Ιωάννου 1, Μιχάλογλου 15 (3), Β.Λαμπρόπουλος 14 (2), Ψαρόπουλος 22, Μαρούλης 2, Τρυφωνόπουλος 5, Ρεκουνιώτης 10, Δ.Λαμπρόπουλος, Πορτελάνος.

ΝΕΑ ΚΗΦΙΣΙΑ – ΠΕΝΤΕΛΗ 105-109 (90-90 κ.αγ.)
Διαιτητές : Πλιάκας-Σκαλτσής-Τζίμης
Δεκάλεπτα : 28-23, 48-44, 70-63, 90-90 (κ.αγ), 105-109
ΑΕ Νέας Κηφισιάς (Λαδικός): Δούβλης 2, Μοσχοβίτης 20(1), Μακτρυγιάννης 6 (2), Οικονόμου 13, Κουκακης 22(2), Γουνης, Μανούσος 19(1), Χατζηνικόλας 14, Μαλέλης 2, Μιχαλάκης 7(1).
Πεντέλη (Χαρτοματζίδης): Ιωάννου 4(1), Τσακίρης 3, Γιαννίκος 7, Γραμματικός 13(1), Νασσης 5(1), Παπαπετρου 19(3), Καστανιώτης 9, Νικολακόπουλος 11(3), Ματζιώρης 8(2), Ψαρόπουλος 30 (4)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 88-76
Διαιτητές :Δολγύρας-Γεράνιος-Τούσης
Δεκάλεπτα : 25-24, 50-42, 66-59, 88-76
Εθνικός Πειραιά (Οικονομάκης): Καλής, Μπαρμπαρής 8, Βασιλόπουλος 22 (5), Λιβανός 11, Καραδημητρίου 2, Κατσαμπάνης 2, Λεκάκης 5, Μαργέλης 18, Ραπτόπουλος, Βακόνδιος. Σαούλης, Ζαρκαδούλας 21 (3)
Αργοναύτης Ραφήνας (Γιαννακόπουλος): Λαμπρόπουλος 2, Δαρμής, Λίτσο 11 (2), Συγγούνας 8 (1), Κόρμπος, Μέξης 6, Κορομηλιάς, Κόνιαδης 6, Μητσάκης 7, Σβάρνας 3, Σταμέλος 25 (5)

Η κατάταξη

1.Έσπερος Καλλιθέας 6 (3-0)
2.Εθνικός Πειραιά 6 (3-0)
3.ΝΕΟΛ 5 (2-1)
4.Πεντέλη 5 (2-1)
5.ΦΕΑ* 4 (2-0)
6.Πανελευσινιακός* 4 (2-0)
7.Παπάγου 4 (1-2)
8.ΑΠΑΣ Τα Φανάρια* 3 (1-1)
9.Ένωση Ιλίου* 3 (1-1)
10.Αχαγιά 82* 3 (1-1)
11.ΑΕΝ Κηφισιάς 3 (0-3)
12.Αργοναύτης Ραφήνας 3 (0-3)
13.Ιωνικός ΝΦ 3 (0-3)
14.ΚΑΟ Κορίνθου* 2 (0-2)

*Έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο

 

Η επόμενη αγωνιστική (4η, 1/11)
ΚΑΟ Κορίνθου-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
Αργοναύτης Τριγλίας-Ένωση Ιλίου
Παπάγου-Εθνικός
Πανελευσινιακός-Έσπερος
ΝΕΟ Ληξουρίου-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
Ιωνικός ΝΦ-ΑΕ Ν. Κηφισιάς
Αχαγιά 82-Πεντέλη

2ος Όμιλος

Ο ΕΦΑΟΖ έκανε το 3/3 στον 2ο όμιλο της Β’ Εθνικής και ήταν ο μόνος που τα κατάφερε, αφού Μελίσσια και Μεγαρίδα γνώρισαν την πρώτη τους ήττα.

Αποτελέσματα
Ηλυσιακός-Αιγάλεω (ΑΝΑΒΟΛΗ – 11/11)
Παλαιό Φάληρο-Μανδραϊκός 82-59
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΚΑΟ Μελισσίων 98-66
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Δούκας (ΑΝΑΒΟΛΗ – 11/11, 17.00)
Άρης Νίκαιας-ΑΟΚ Χανιά 87-88
ΟΦΗ-ΝΕ Μεγαρίδος 76-69
Πρωτέας Βούλας-Πανιώνιος 84-47

Οι αγώνες αναλυτικά:
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 87-88
Διαιτητές :Τσακαλογιάννης-Χουγιάζος-Αγγελής
Δεκάλεπτα : 33-23, 51-42, 64-64, 87-88
Άρης Νικαίας (Καράμπελας) : Τζώρτζης, Παπάδης, Καρυστινός 13 (4), Πρίτσος 16 (3), Κόλλιας 12, Φρουσκλιάς 33 (4), Πεταλάς 4, Καραβανάς 3 (1), Κρητικός 4, Κάππης, Γαλίτης.
ΑΟΚ Χανιά (Κεσαπίδης) : Χουχούμης 15 (2), Γοργόνης 14, Ζανιδάκης, Ψάρας 11 (2), Κιγμέτολου 9 (1), Σανδραμάνης 13 (1), Παναρετάκης 3 (1), Μανάκας 23.

ΟΦΗ – ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ 76-68
Διαιτητές : Παντελίδης-Ρίζος-Νάστος
Δεκάλεπτα:19-23,37-38,59-52,76-68
ΟΦΗ (Ράλλης): Μποχωρίδης 6(1), Λιανός 22(1), Πετράκης 5(1),Τσερκιτζόγλου 12(4), Μαλλιαράκης, Κοκοσάλης, Αγαπιάδης 17(3), Πρωτογεράκης 2, Καμπάκας, Μηλαθιανάκης 2, Κριθινάκης, Πάλλης 10
Μεγαρίδα (Μάνταλος) : Καραποστόλου , Ραζής 5(1), Κοντόπουλος , Γκατζιάς 13 (2), Αγγελόπουλος 27(2), Μπατής 10 (1), Λούκας 2, Τζάιδας , Κοντραφούρης 2, Δομπρογιάννης , Καραμανλής 5, Καλιανιώτης 1, Xασα 3

ΕΦΑΟΖ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 98-66
Διαιτητές : Καλογερόπουλος Φ.-Ραχιώτης-Λεβεντάκος
Δεκάλεπτα : 26-20, 59-40, 80-50, 98-66
ΕΦΑΟΖ (Μάνος – Ζωηρού) : Μαυροειδάκος 7 (1), Μπιλάλης 5, Βάρσος 14 (2), Μαγγουνής 27 (3), Κριζέας, Λαναράς 15 (2), Σαμοθράκης 9 (3), Κανελλόπουλος, Σταύρου, Πολυμενάκος, Ανδρεόπουλος 9, Σιδερής 12.
ΚΑΟ Μελισσίων (Δάγλας – Κωνσταντόπουλος) : Πρόφκα 4, Στεργίου 17 (3), Μαλτέζος 9, Οικονομόπουλος 7, Κωστόπουλος 7, Κόντος 5, Πολιτόπουλος 7, Μπακέας 4, Βαρώνος, Γεωργίου 1, Μοσχόπουλος, Βασιλακάκης 5 (1)

ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 84-47
Διαιτητές: Ανδρικόπουλος-Φασόλης-Ζιώγας
Δεκάλεπτα: 28-13, 51-24, 69-29, 84-47
Πρωτέας Βούλας (Τερζής): Μόρφης 6 (2), Πετς 4 (1), Ματσάγγος 17 (4), Φιλίππου Α. 16 (3), Δενδρινός 4, Κυριλής 16 (2), Φιλίππου Χ. 4 (1), Σκουλούδης 2, Γάργαλης 12 (4), Μηνάς, Καραμολέγκος 4, Τσακναρίδης 1.
Πανιώνιος (Βλάχος): Δερμιτζάκης 12 (1), Γκαβανόπουλος 2, Αυγενικός 5 (1), Φωτίου 3, Τσιμπούκης 2, Λυκογιάννης 10 (1), Οικονομόπουλος 9 (1), Σκαρμούτσος 4, Κοπακάκης, Κανελλόπουλος, Κωστακόπουλος.

ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 82-59
Διαιτητές: Μαγκλογιάννης-Σκουλαρίκης-Λαζόγκα
Δεκάλεπτα: 14-11, 33-28. 55-44, 82-59
Παλαιό Φάληρο (Παπαδάτος): Βαλιώτης, Βαϊδάκης 11, Παπαδάκης 2, Καλαντζής 14 (1), Κούρτης 9 (1), Βούζας 2, Ντακούλιας 19 (3), Τσαπρούνης 11, Λιουδάκης, Ανδρεάτος, Λυτόπουλος 11, Ζώρζος 2.
Μανδραϊκός (Σταθούλης): Ρουμελιώτης 15 (2), Παπανικολάου 2, Κοψιάς 12 (1), Αλεξανδρόπουλος 7, Καραγιάννης, Ρέτζο, Κρεμμύδας 3 (1), Τάταρης 10, Λιούνης 5, Σιδερής, Γκιουαλτιέρι 5 (1).

Η κατάταξη

1.ΕΦΑΟΖ 6 (2-0)
2.ΟΦΗ 5 (2-1)
3.ΝΕ Μεγαρίδας 5 (2-1)
4.ΚΑΟ Μελισσίων 5 (2-1)
5.ΑΟΚ Χανιά 5 (2-1)
6.Πρωτέας Βούλας* 4 (2-0)
7.Παλαιό Φάληρο 4 (1-2)
8.Άρης Νικαίας 4 (1-2)
9.Αιγάλεω* 3 (1-1)
10.Κρόνος Αγ.Δημητρίου* 3 (1-1)
11.Μανδραϊκός 3 (0-3)
12.Πανιώνιος 3 (0-3)
13.Ηλυσιακός ** 2 (1-0)
14.Δούκας* 2 (0-2)

*Έχουν ένα αγώνα λιγότερο
**Έχει δύο αγώνες λιγότερους

Η επόμενη αγωνιστική (4η, 1/11)
Μανδραϊκός-Ηλυσιακός
ΚΑΟ Μελισσίων-Π. Φάληρ0
Δούκας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
ΑΟΚ Χανιά-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
ΝΕ Μεγαρίδος-Άρης Νίκαιας
ΟΦΗ-Πανιώνιος
Αιγάλεω-Πρωτέας Βούλας

3ος Όμιλος (2η αγωνιστική)

Οι Μαχητές Πειραματικού Πεύκων πήραν τη νίκη της… ημέρας στην 2η αγωνιστική του 3ου ομίλου της Β Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών, καθώς κατάφεραν να επικρατήσουν μέσα στα Τρίκαλα των φιλόδοξων φέτος Ικάρων με 79-70. Σπουδαία “διπλά” και για τη Δόξα Λευκάδας αλλά και για τη Νίκη Βόλου. Και οι τρεις ομάδες έχουν “2 στα 2”, ενώ την πρώτη νίκη πανηγύρισε το Σάββατο η ομάδα των Ιωαννίνων επικρατώντας της ΜΕΝΤ. Αναβλήθηκε ο αγώνας του Ερμή Σχηματαρίου με τον Έσπερο Λαμίας.

Αποτελέσματα
ΑΚ Χαλκίδας-Δόξα Λευκάδας 66-73
Ικαροι Τρικάλων-Μαχητές Πειραματικό Πεύκων 70-79
Ερμής Σχηματαρίου-Εσπερος Λαμίας ΑΝΑΒΟΛΗ
Πρωτέας Γρεβενών-Αίολος Τρικάλων 52-72
ΣΚ Ιωάννινα-ΜΕΝΤ 87-79
ΓΑΣ Μελίκης-Νίκη Βόλου 66-77

Οι αγώνες αναλυτικά:
ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡ. – ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 56-72
Διαιτητές: Μπακάλης-Γραικός-Ηλιόπουλος
Δεκάλεπτα: 16-20, 23-40, 38-56, 52-72
Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Κυρατζής, Τζουβάρας 3(1), Γαβρίδης, Στόλης 8, Κλωνάρας 4(1), Τσιμίδης 15(1), Παλάσκας 6 (2), Μπόζιαρης 3 (1), Ρούζιος 4, Μαλιούρας 7, Συλλάκος, Σβωλης 2 .
Αίολος Τρικάλων (Φόρος): Μπουργανος 9, Τεπετιδης 5(1), Ζωιτσακος 11(1), Μαυρογιάννης 14(2), Σούλκο 2, Παππάς 7, Κολοτσιος, Θεός 16(2), Δεσπος 8.

ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ 70-79
Διαιτητές: Σταματόπουλος-Τσουμαχίδης-Μπούγλος Ι.
Δεκάλεπτα: 20-11, 34-38, 48-55, 70-79
Ίκαροι Τρικάλων (Σδράκας): Φρυδάς 2, Βλάχος 8(1), Παπαχρήστος 20(2), Κατσαρές 10(2), Τριανταφύλλου 17(1), Γκιουλέκας 9(1)
Μαχητές Πειραματικού Πεύκων (Χατζούλης): Γεωργίου Δ. 12, Ματενίδης 15(2), Στεφανίδης 27(2), Πετράκης 3, Νότης 12, Πλεξίδας 6, Βαϊντερλής 4, Γεωργίου Γ., Κόκκιος, Σπρίντζιος, Βογιατζής.

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 66-73
Διαιτητές: Στρέμπας-Σπυρόπουλος-Καλογριάς
Δεκάλεπτα: 18-17, 29-37, 52-51, 66-73
Χαλκίδα (Ζαρονικόλας): Ντουζίδης, Μπρατσιάκος 7(1), Βουρούκης 10(2), Γυφτάκης 1, Αποστολίδης 6(1), Μιχαήλ 9(1), Σταθόπουλος, Παύλου, Θεοδουλίδης, Χριστοδούλου 16, Πολιτόπουλος 14(1), Μπέζος 3.
Δόξα Λευκάδας (Κασαπίδης-Βαφιάς): Βουκελάτος, Σιλιτάνος 28(4), Κοντούδης 12, Πολυμένης, Λαζάρου 5, Τζακόπουλος 22(3), Ξενιτίδης, Κωνσταντινόπουλος 4, Κατσαούνης, Σταματέλος 2.

ΜΕΛΙΚΗ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 66-77
Διαιτητές: Λόρτος-Αναστασιάδης-Βασιλόπουλος
Δεκάλεπτα: 21-22, 41-45, 54-62, 66-77
Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 5(1), Μαυρίδης 21(2), Μώρας 4, Κυριάκου 3(1), Εσερπόγλου, Ιμερίδης 16(1), Πειμανίδης, Τζαφέρης, Καρκάρας 8, Λέφας, Ιωάννου 6, Ρογκότης 3.
Νίκη Βόλου (Μαύρος-Κοσμάτος): Κωστούλας 2, Βερτζάγιας 6(1), Σαριμπαλίδης 9(3), Διγενής 2, Ευτυχίδης, Κουτίνας 36(7), Φιλιππόπουλος 3, Μπουσκολίτης 5(1), Μπούρας, Τάσσος 2, Λόλας 12(1), Βελεντζές.

Η κατάταξη
1.Αίολος Τρικάλων 4 (2-0)
2.Δόξα Λευκάδας 4 (2-0)
3.Νίκη Βόλου 4 (2-0)
4.ΣΚ Ιωάννινα 2 (1-1)
5.Μαχητές Πειραματικό 3 (1-1)
6.Ερμής Σχηματαρίου 2 (1-0)
7.Έσπερος Λαμίας 2 (1-0)
8.ΑΚ Χαλκίδας 2 (0-2)
9.Ίκαροι Τρικάλων 2 (0-2)
10.Πρωτέας Γρεβενών 2 (0-2)
11.ΜΕΝΤ 1 (0-1)
12.Μελίκη 1 (0-1)
* Ερμής Σχηματαρίου, Εσπερος Λαμίας, ΜΕΝΤ και ΓΑΣ Μελίκης έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.

Η επόμενη αγωνιστική (3η, 1/11)
ΜΕΝΤ-Πρωτέας Γρεβενών
Αίολος Τρικάλων-Ερμής Σχηματαρίου
Εσπερος Λαμίας-Ικαροι Τρικάλων
Μαχητές Πειραματικό Πεύκων-ΑΚ Χαλκίδας
Δόξα Λευκάδας-Νίκη Βόλου
ΓΑΣ Μελίκης-ΣΚ Ιωάννινα

4ος Όμιλος (3η αγωνιστική)

Ο Μακεδονικός πήρε σπουδαίο “διπλό” μέσα στον Λαγκαδά επί του Ερμή στο ντέρμπι της 3ης αγωνιστικής του 4ου ομίλου της Β Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών, σε μια αγωνιστική που χρωματίστηκε από αρκετές αναβολές αγώνων. Σημαντική νίκη για τον Πολύγυρο, που κατέβαλε την αντίσταση της Αρετσούς, παίρνοντας το 1ο ροζ φύλλο αγώνα για φέτος.
Αποτελέσματα
Πολύγυρος-Αρετσού Καλαμαριάς 77-63
Λεύκιππος Ξάνθης-Ευκαρπία (ΑΝΑΒΟΛΗ – 4/11, 17.00)
Ερμής Λαγκαδά-Μακεδονικός 64-66
ΧΑΝΘ-Κομοτηνή (ΑΝΑΒΟΛΗ – 4/11, 17.00)
Πανσερραϊκός-Αίας Ευόσμου (4/11)
Γέφυρα-Ίκαροι Σερρών (4/11)
Ρεπό : ΚΑΟ Χαλκιδικής

Οι αγώνες αναλυτικά
ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ – ΑΡΕΤΣΟΥ 77-63
Διαιτητές: Ντούρας-Λαδάς-Ισιγώνης
Δεκάλεπτα: 14-13, 26-32, 52-49, 77-63.
Πολύγυρος (Τσούρμας): Αμπατζίδης 2, Πιπιλιάρης 12, Μύθιλου 16, Βάλλιος 10, Παπαθανασίου 2, Τσοπουρίδης 2, Κατιρτζίδης 8, Ουλουσίδης 3, Αλεξιάδης 20.
Αρετσού (Πετρόπουλος): Φλιώνης 8, Μητρόπουλος 12, Κολοκοτρώνης 13, Φουρκιώτης 2, Θοεδοσιάδης 10, Μανολάρι 4, Χατζηβούρκογλου 1, Καραδήμας 13.

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 64-66
Διαιτητές: Πουρσανίδης Κ.-Σελεβός-Τσάνταλη
Δεκάλεπτα: 16-18, 38-38, 52-49, 64-66
Ερμής Λαγκαδά (Κυρούδης): Γαϊτάνος, Καμπέρης, Βλάχος 9(2), Ελευθεριάδης 11(1), Πεχλιβανίδης 3(1), Καραθανάσης 5(1), Γκελιος 8(2), Παπαδόπουλος 21, Ταουσάνης 7
Μακεδονικός (Γεροφώτης): Δημητριάδης 6, Χατζηκυριακίδης 15(1), Βαρδής, Αζίζης 2, Παλιαχάνης 2, Πλιούκας 11(2), Φλιάτης 14(1), Τσιόγκας 6, Πρωτούλης 10
Η κατάταξη

1.Μακεδονικός 5 (2-1)
2.Αίας Ευόσμου 4 (2-0)
3.ΚΣ Γέφυρας 4 (2-0)
4.Πολύγυρος 4 (1-2)
5.Ερμής Λαγκαδά 4 (1-2)
6.Αρετσού Καλαμαριάς 4 (1-2)
7.ΧΑΝΘ 3 (1-1)
8.Ευκαρπία 3 (1-1)
9.Λεύκιππος Ξάνθης 3 (1-1)
10.Ίκαροι Σερρών 3 (1-1)
11.Πανσερραϊκός 2 (1-0)
12.ΚΑΟ Χαλκιδικής 2 (0-2)
13.Κομοτηνή 1 (0-1)
* Αίας Ευόσμου, ΚΣ Γέφυρας, ΧΑΝΘ, ΠΣ Ευκαρπίας, Λέυκιππος Ξάνθης, Ικαροι Σερρών και ΚΑΟΧ έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο, Πανσερραϊκός και ΓΑΣ Κομοτηνή από δύο.

Η επόμενη αγωνιστική (4η, 1/11)
ΑΟ Πολυγύρου-Πανσερραϊκός
ΠΣ Ευκαρπίας-Αρετσού Καλαμαριάς
Μακεδονικός-Λεύκιππος Ξάνθης
Ικαροι Σερρών-Ερμής Λαγκαδά
ΓΑΣ Κομοτηνή-ΚΣ Γέφυρας
Αίας Ευόσμου-ΚΑΟ Χαλκιδικής
Ρεπό: ΧΑΝΘ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.