Δείτε παρακάτω τις ώρες και τα γήπεδα όπου θα διεξαχθούν οι αγώνες από την 2η έως την 9η αγωνιστική του Β Ομίλου της Β΄ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας για την αγωνιστική σεζόν 2021-22.

2η Αγωνιστική

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 24/10/2021 15:30 ΑΓΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 24/10/2021 11:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 24/10/2021 11:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 24/10/2021 15:30 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ”ΧΑΪΔΟΣ ΘΕΟΔ”
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 24/10/2021 15:30 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 31/10/2021 11:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 31/10/2021 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 31/10/2021 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 31/10/2021 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 31/10/2021 15:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

4η Αγωνιστική

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 7/11/2021 15:00 ΑΓΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 7/11/2021 11:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/11/2021 15:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ”ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ ΠΑΝ”
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/11/2021 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/11/2021 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/11/2021 11:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/11/2021 15:00 ΑΓΙΑΣ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/11/2021 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/11/2021 15:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/11/2021 11:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ”ΧΑΪΔΟΣ ΘΕΟΔ”

6η Αγωνιστική

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/11/2021 11:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/11/2021 15:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ”ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ ΠΑΝ”
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/11/2021 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 21/11/2021 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/11/2021 15:00 ΛΟΥΡΟΥ

7η Αγωνιστική

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 28/11/2021 15:00 ΑΓΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 28/11/2021 11:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ”ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ ΠΑΝ”
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 28/11/2021 15:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 28/11/2021 11:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ”ΧΑΪΔΟΣ ΘΕΟΔ”
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 28/11/2021 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/12/2021 15:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/12/2021 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/12/2021 11:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/12/2021 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 5/12/2021 11:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/12/2021 15:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 12/12/2021 11:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 12/12/2021 15:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ”ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ ΠΑΝ”
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/12/2021 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/12/2021 11:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ”ΧΑΪΔΟΣ ΘΕΟΔ”