ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Αγωνιστικής περιόδου 2019-2020

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (Γ’ ΓΥΡΟΣ (PLAY-OFF))

15η Αγωνιστική

  • Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ – Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/2/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
  • ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 23/2/2020 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ – ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΚΥΡΙΑΚΗ 23/2/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  • ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/2/2020 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

16η Αγωνιστική

  • ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/3/2020 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ – ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/3/2020 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ  – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/3/2020 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΚΥΡΙΑΚΗ 8/3/2020 15:00 ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ

17η Αγωνιστική

  • Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ – ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/3/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
  • ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ – ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/3/2020 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/3/2020 15:00 ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ
  • ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 – Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 15/3/2020 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

18η Αγωνιστική

  • ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ – Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/3/2020 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/3/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  • ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΚΥΡΙΑΚΗ 29/3/2020 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ – Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 29/3/2020 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ

19η Αγωνιστική

  • Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/4/2020 16:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
  • ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/4/2020 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ – ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/4/2020 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ – ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/4/2020 16:00 ΠΛΑΓΙΑΣ

20η Αγωνιστική

  • ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 – Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/4/2020 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 12/4/2020 16:00 ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ
  • ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ – Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/4/2020 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ – ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/4/2020 16:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

21η Αγωνιστική

  • Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ  – Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/4/2020 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ – ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΚΥΡΙΑΚΗ 26/4/2020 16:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/4/2020 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/4/2020 16:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (Γ’ ΓΥΡΟΣ (PLAY-OFF))

19η Αγωνιστική

  • ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/2/2020 11:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 23/2/2020 15:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/2/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ – Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/2/2020 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
  • ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

20η Αγωνιστική

  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ – Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/3/2020 15:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/3/2020 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
  • ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/3/2020 11:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ.”
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  – Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/3/2020 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

21η Αγωνιστική

  • ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/3/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/3/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/3/2020 11:00 ΜΥΤΙΚΑ
  • ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 15/3/2020 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ.”
  • ΡΕΠΟ:  Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

22η Αγωνιστική

  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/3/2020 15:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ – Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/3/2020 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
  • Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ – Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/3/2020 15:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/3/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΡΕΠΟ: ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

23η Αγωνιστική

  • ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/3/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/3/2020 11:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/3/2020 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ.”
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/3/2020 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

24η Αγωνιστική

  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/4/202011:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
  • ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 5/4/2020 16:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/4/2020 16:00 ΜΥΤΙΚΑ
  • Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/4/2020 16:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΡΕΠΟ: Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

25η Αγωνιστική

  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ – ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/4/2020 16:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/4/2020 11:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/4/2020 16:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ.”
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  – Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/4/2020 16:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

26η Αγωνιστική

  • ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 26/4/2020 16:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ – Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/4/2020 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/4/2020 16:00 ΜΥΤΙΚΑ
  • Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/4/2020 16:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΡΕΠΟ: ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

27η Αγωνιστική

  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/5/2020 16:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
  • Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ – Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/5/2020 16:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ – ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/5/2020 16:00 ΜΥΤΙΚΑ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/5/2020 16:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΡΕΠΟ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.