ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Α’ Όμιλος

1η Αγωνιστική

  • Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/18/2020 16:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/18/2020 16:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
  • ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/18/2020 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/18/2020 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΡΕΠΟ: ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ

2η Αγωνιστική

  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/25/2020 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 10/25/2020 16:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  • ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/25/2020 16:00 ΣΥΒΡΟΥ
  • ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/25/2020 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΡΕΠΟ: ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

3η Αγωνιστική

  • Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/1/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/1/2020 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/1/2020 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/1/2020 15:00 ΣΥΒΡΟΥ
  • ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ

4η Αγωνιστική

  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/8/2020 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/8/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  • Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/8/2020 11:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
  • ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 11/8/2020 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΡΕΠΟ: ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ

5η Αγωνιστική

  • Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/15/2020 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/15/2020 15:00 ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ
  • ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/15/2020 15:00 ΣΥΒΡΟΥ
  • ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/15/2020 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ

6η Αγωνιστική

  • ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/22/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  • ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/22/2020 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/22/2020 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 11/22/2020 15:00 ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ
  • ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

7η Αγωνιστική

  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/29/2020 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/29/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
  • ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 11/29/2020 15:00 ΣΥΒΡΟΥ
  • ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/29/2020 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ

8η Αγωνιστική

  • Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/6/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/6/2020 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/6/2020 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/6/2020 15:00 ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ
  • ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ

9η Αγωνιστική

  • ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/13/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  • Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/13/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
  • Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/13/2020 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/13/2020 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΡΕΠΟ: Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020
Β’ Όμιλος

1η Αγωνιστική

  • Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/18/2020 16:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/18/2020 11:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ.”
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/18/2020 16:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
  • Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/17/2020 16:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • ΡΕΠΟ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2η Αγωνιστική

  • Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/25/2020 16:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 10/25/2020 11:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/24/2020 16:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
  • ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/25/2020 16:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
  • ΡΕΠΟ: ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

3η Αγωνιστική

  • Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/1/2020 15:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/1/2020 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
  • Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/1/2020 11:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/1/2020 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
  • ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ

4η Αγωνιστική

  • Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/8/2020 15:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/7/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/8/2020 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ.”
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 11/8/2020 11:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
  • ΡΕΠΟ: ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

5η Αγωνιστική

  • Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/15/2020 15:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/14/2020 15:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/15/2020 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
  • ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/15/2020 11:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
  • ΡΕΠΟ: Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

6η Αγωνιστική

  • ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/22/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/22/2020 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
  • Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/22/2020 11:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 ΣΑΒΒΑΤΟ 11/21/2020 15:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • ΡΕΠΟ: ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

7η Αγωνιστική

  • Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/29/2020 11:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/29/2020 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ.”
  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 11/29/2020 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
  • ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/28/2020 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
  • ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

8η Αγωνιστική

  • Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/6/2020 15:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/6/2020 11:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
  • Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/6/2020 15:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/5/2020 15:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

9η Αγωνιστική

  • ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/13/2020 11:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/12/2020 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ.”
  • Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/13/2020 15:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/13/2020 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
  • ΡΕΠΟ: Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.