Πέμπτη, 22 Φεβρουαρίου, 2024

Β ΕΠΣ Π-Λ: Νέοι Πανλευκάδιου – ΠΕΑΣ Κατούνας 1-2

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Κυριακή 19 Νοεμβρίου και ώρα 15:00 στο γήπεδο Σφακιωτών ο αγώνας της 3ης αγωνιστικής του Α Ομίλου της Β ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας ανάμεσα στους Νέους Πανλευκάδιου και τον Πέα Κατούνας, με την Κατούνα να φεύγει με το τρίποντο της αγωνιστικής με τελικό σκορ 1-2.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν μόλις στο 10′ με τον Τσαμπασίδη για το 0-1 του ημιχρόνου.

Στην επανάληψη, οι γηπεοδούχοι έφτασαν στην ισοφάριση στο 70′ με τον Παπαδόπουλο, αλλά στο 90′ η Κατούνα έκλεψε τη νίκη με τον Αραβανή για το τελικό 1-2.

Διαιτητής: ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.

Βοηθοί: ΜΠΑΚΑΡΑΣ Κ. – ΜΠΑΚΑΡΑ Δ.

ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ(Κοντογιώργης): ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ, ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ-ΧΑΛΚΙΑΣ, ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ, ΚΟΥΡΤΗΣ, ΤΣΟΥΤΣΗΣ, ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ, ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Λ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΙΤΣΑΙ, ΓΛΕΝΗΣ.

ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ: ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΣΠ., ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ, ΒΕΤΤΑΣ, ΔΙΓΕΝΗΣ Γ., ΜΠΑΛΤΣΑΣ, ΦΩΤΕΙΝΟΣ Κ., ΔΙΓΕΝΗΣ Δ., ΧΟΤΖΑΙ, ΡΟΜΠΟΤΗΣ, ΑΡΓΥΡΟΣ, ΤΣΑΜΠΑΣΙΔΗΣ.