Το Gosports.gr σας παρουσιάζει το πρόγραμμα των αγώνων του Β’ Γύρου στο πρωτάθλημα της ‘Β ΕΠΣ Π-Λ 2021-22 (Α’ και Β’ Όμιλος), ενώ οι ημερομηνίες και οι ώρες των αγώνων θα ανακοινωθούν από την Ένωση.

Β ΕΠΣ Π-Λ 10η Αγωνιστική 2021-22

  1. ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  2. Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ – Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ
  3. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
  4. Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 – Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ
  5. ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ – Α.Σ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020
  6. Α.Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ
  7. ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
  8. Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ
  9. ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015
  10.  ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

Β ΕΠΣ Π-Λ 11η Αγωνιστική 2021-22

  1. Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ – ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ
  2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
  3.  Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 – Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  4.  Α.Σ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 – Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  5.  ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
  6. ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
  7. ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – Α.Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
  8. Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
  9. ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 – ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ

Β ΕΠΣ Π-Λ 12η Αγωνιστική 2021-22

  1.  Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ – Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ
  2. ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ
  3.  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ
  4.  ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ
  5. ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ – Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
  6.  ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ – ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
  7. Α.Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ
  8. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020
  9.  ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  10.  ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 – Α.Σ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020

Β ΕΠΣ Π-Λ 13η Αγωνιστική 2021-22

  1.  Α.Σ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 -Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ
  2.  Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
  3.  ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ
  4.  Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ – ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ
  5.  ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ – ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ
  6. Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Α.Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
  7. Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
  8. ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015
  10. ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

Β ΕΠΣ Π-Λ 14η Αγωνιστική 2021-22

  1.  ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 – Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
  2.  Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ
  3. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
  4.  ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ – ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ
  5.  Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ
  6.  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Α.Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
  7.  ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020
  8.  ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  9.  ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – Α.Σ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020
  10.  Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ

Β ΕΠΣ Π-Λ 15η Αγωνιστική 2021-22

  1.  ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015
  2.  ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ – Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ
  3.  Α.Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
  4.  ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ
  5.  ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  6.  Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ – ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
  7.  Α.Σ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ
  8.  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
  9.  Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ
  10.  ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020

Β ΕΠΣ Π-Λ 16η Αγωνιστική 2021-22

  1.  Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015
  2.  Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ – ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ
  3.  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
  4. Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
  5.  Α.Σ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 – Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
  6.  ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
  7. ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ
  8.  ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – Α.Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
  9.  ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ – Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  10.  Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Β ΕΠΣ Π-Λ 17η Αγωνιστική 2021-22

  1.  ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 – Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ
  2.  ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ
  3.  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ – Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ
  4.  Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ – Α.Σ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020
  6.  Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
  7. Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ – ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ
  8.  ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ
  9.  ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ
  10.  Α.Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020

Β ΕΠΣ Π-Λ 18η Αγωνιστική 2021-22

  1.  ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015
  2.  Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ – ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
  3.  Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
  4.  Α.Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
  5.  ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ – Α.Σ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020
  6.  Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  7.  ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
  8.  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ
  9.  Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
  10.  ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ