Διεξήχθη σήμερα Σάββατο 08 Φεβρουαρίου 2020 και ώρα 15:00 στο γήπεδο Βόνιτσας ο αγώνας της 21ης αγωνιστικής της Ά ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας ανάμεσα στον γηπεδούχο ΠΑΣ Αμβρακικό Βόνιτσας και τον φιλοξενούμενο Α.Ο. Παλαίρου, με τους γηπεδούχους να παίρνουν το τρίποντο της αγωνιστικής με τελικό σκορ 3-0.

Οι γηπεδούχοι έφτασαν στην τρίτη τους συνεχόμενη νίκη στο πρωτάθλημα εφόσον έχουν να δουν αρνητικό αποτέλεσμα από τις 18/01 κόντρα στον Εθνικό.

Τα γκολ του αγώνα σημείωσαν ο Χαϊδάκης στο 1-0 όπου ήταν και το σκορ του ημιχρόνου, ενώ στο δεύτερο ημίχρονο ο Ιωάννου-Σαρτζής έκανε το 2-0 και την τελευταία πινελιά του αγώνα έβαλε ο Μπεκιάρης για το τελικό 3-0.

Διαιτητής: Σπυράκος Α.

Βοηθοί: Ντόμαρης Α. – Στρακαντούνας Ν.

ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ (ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ-ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ): ΤΡΑΝΟΥΛΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΣΣΑΒΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ, ΝΤΑΛΑΡΔΑΣ, ΙΩΑΝΝΟΥ-ΣΑΡΤΖΗΣ, ΛΙΟΤΣΟΣ, ΧΟΤΖΑΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ, ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ, ΧΑΪΔΑΚΗΣ, ΠΟΠΟΤΑΣ.

• ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΖΗΚΑΣ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ, ΤΣΩΛΗΣ, ΑΧΥΡΙΑΤΗΣ, ΛΙΤΟΣ, ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ.

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ (ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ): ΣΙΔΕΡΑΣ, ΣΤΑΧΤΙΑΡΗΣ, ΖΕΡΒΑΣ, ΣΤΡΙΦΤΑΡΗΣ, ΜΠΟΥΡΔΟΥΒΑΛΗΣ, ΜΠΑΤΣΟΣ, ΜΠΟΥΡΔΟΥΒΑΛΗΣ, ΤΣΑΚΑΛΗΣ, ΤΡΙΑΝΤΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ, ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ, ΜΑΥΡΙΔΗΣ.

• ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΚΟΥΤΣΟΓΙΩΡΓΟΣ, ΣΠΑΝΟΣ, ΤΣΕΛΙΟΣ, ΒΕΝΕΤΗ, GJOLENA, ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ.

Δείτε ΕΔΩ φωτογραφικό υλικό από τον αγώνα.