Κυριακή, 5 Μαΐου, 2024

Τρίποντο με τεσσάρα για την Δόξα Ωρωπού

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Κυριακή 10/12 και ώρα 15:00 στο γήπεδο Ωρωπού η 6η αγωνιστική του Β Ομίλου της Β ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας ανάμεσα στην γηπεδούχο Δόξα Ωρωπού και τον Π.Σ Φιλιππιάδα 2004, με τους γηπεδούχους να παίρνουν εύκολα τη νίκη με τελικό σκορ 4-0.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν 2-0 στο ημίχρονο με δυο προσωπικά γκολ του Χαβαριώτη στο 2’ και στο 33’.

Στην επανάληψη, ο Βάλλας στο 85΄ διαμόρφωσε το 3-0, ενώ το τελικό 4-0 έγραψε ο Πατογιάννης με απευθείας φάουλ στο 90’.

Διαιτητής: ΤΣΟΓΚΑΣ Α.

Βοηθοί: ΚΕΦΗΣ Γ. – ΖΗΚΑΣ Ν.

ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ( Ζώτος): ΣΑΜΑΡΗΣ, ΣΙΣΚΑΣ, ΓΚΟΥΡΜΠΑΛΙΩΤΗΣ, ΑΠΡΙΛΗΣ, ΚΟΤΕΝΟΓΛΟΥ, ΠΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ, ΔΡΟΣΟΣ, ΣΤΕΜΑΡΗ, ΧΑΒΑΡΙΩΤΗΣ, ΒΑΛΛΑΣ.

ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΣΠΥΡΑΚΟΣ, ΜΑΝΤΟΥΣΗΣ, ΝΤΑΚΑΣ, ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ, ΑΡΩΜΗΣ, ΣΚΙΑΡΡΗΣ, ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ.

Π.Σ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004(Ντούκας):ΜΠΑΤΙΛΑΣ, ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ, ΠΑΠΠΑΣ, ΚΙΤΣΙΟΣ, SHEHU, ΡΑΜΑΙ Ε., RAMA, ΤΑΣΗΣ, ΜΕΤΟΣ, ΡΑΜΑΙ Μ., ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ Θ.

ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΚΩΣΤΑΣ, ΠΑΣΧΟΣ, ΖΗΚΟΣ, ΤΣΕΛΑΙ, ΓΑΛΑΝΗΣ, ΚΩΣΤΑΚΟΣ, ΓΙΑΝΝΟΣ, ΤΣΟΒΙΛΗΣ, ΜΠΑΛΑΦΑΣ.