Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα του Β γύρου της Α ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας (2018-19): 

Β’ ΓΥΡΟΣ

16η Αγωνιστική

  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/1/2019 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/1/2019 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ”ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘ.”
  • Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/1/2019 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/1/2019 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 5/1/2019 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/1/2019 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/1/2019 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/1/2019 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ

17η Αγωνιστική

  • ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ  ΣΑΒΒΑΤΟ 12/1/2019 15:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ
  • Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/1/2019 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 12/1/2019 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ”ΘΑΝΟΥ ΚΑΤ.”
  • ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/1/2019 15:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/1/2019 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/1/2019 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
  • ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/1/2019 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/1/2019 15:00 ΑΓΙΑΣ

18η Αγωνιστική

  • Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/1/2019 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/1/2019 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 19/1/2019 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/1/2019 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ”ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘ.”
  • Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/1/2019 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/1/2019 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/1/2019 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/1/2019 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

19η Αγωνιστική

  • ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/1/2019 15:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ
  • ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/1/2019 15:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/1/2019 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/1/2019 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
  • ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 26/1/2019 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/1/2019 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/1/2019 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/1/2019 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

20η Αγωνιστική

  • ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/2/2019 15:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/2/2019 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ”ΘΑΝΟΥ ΚΑΤ.”
  • Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/2/2019 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/2/2019 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/2/2019 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/2/2019 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ”ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘ.”
  • Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/2/2019 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/2/2019 15:00 ΛΟΥΡΟΥ

21η Αγωνιστική

  • ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/2/2019 15:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 9/2/2019 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
  • ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/2/2019 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/2/2019 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/2/2019 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ- Κ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/2/2019 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 9/2/2019 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/2/2019 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ

22η Αγωνιστική

  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/2/2019 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/2/2019 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/2/2019 15:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/2/2019 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ”ΘΑΝΟΥ ΚΑΤ.”
  • Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/2/2019 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/2/2019 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/2/2019 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 16/2/2019 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ

23η Αγωνιστική

  • ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/2/2019 15:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/2/2019 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/2/2019 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 23/2/2019 15:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ”
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/2/2019 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/2/2019 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/2/2019 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/2/2019 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ”ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘ.”

24η Αγωνιστική

  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/3/2019 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/3/2019 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/3/2019 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/3/2019 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/3/2019 15:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/3/2019 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ”ΘΑΝΟΥ ΚΑΤ.”
  • Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 2/3/2019 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/3/2019 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ

25η Αγωνιστική

  • ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/3/2019 15:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/3/2019 15:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ”
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/3/2019 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/3/2019 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/3/2019 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 9/3/2019 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ”ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘ.”
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/3/2019 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α,Ο ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/3/2019 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ

26η Αγωνιστική

  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/3/2019 15:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ”
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/3/2019 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/3/2019 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/3/2019 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 16/3/2019 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/3/2019 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/3/2019 15:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/3/2019 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ”ΘΑΝΟΥ ΚΑΤ.”

27η Αγωνιστική

  • ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/3/2019 15:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ
  • Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΑΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/3/2019 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/3/2019 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/3/2019 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ”ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘ.”
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/3/2019 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/3/2019 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/3/2019 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 23/3/2019 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ”ΘΑΝΟΥ ΚΑΤ.”

28η Αγωνιστική

  • Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/3/2019 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/3/2019 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 30/3/2019 15:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ”
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/3/2019 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/3/2019 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/3/2019 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/3/2019 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 30/3/2019 15:00 ΩΡΩΠΟΥ

29η Αγωνιστική

  • ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/4/2019 16:00 ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/4/2019 16:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ”ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘ.”
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/4/2019 16:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΑΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/4/2019 16:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/4/2019 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/4/2019 16:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ”ΘΑΝΟΥ ΚΑΤ.”
  • ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/4/2019 16:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/4/2019 16:00 ΩΡΩΠΟΥ

30η Αγωνιστική

  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/4/2019 16:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ”ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘ.”
  • Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/4/2019 16:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/4/2019 16:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/4/2019 16:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/4/2019 16:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ”
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13/4/2019 16:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/4/2019 16:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/4/2019 16:00 ΝΥΔΡΙΟΥ

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

Ο Πρόεδρος: Κ. Τζίμας

Τα Μέλη: Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.