Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2021-2022

(1ος ΟΜΙΛΟΣ)

Α! ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

24/10/2021 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0-0
24/10/2021 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 0-0
24/10/2021 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π 0-0
24/10/2021 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0-0
24/10/2021 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 0-0

2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

31/10/2021 ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ -ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 0-0
31/10/2021 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 0-0
31/10/2021 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ 0-0
31/10/2021 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 0-0
31/10/2021 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 0-0

3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

7/11/2021 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π 0-0
7/11/2021 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0-0
7/11/2021 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ-ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 0-0
7/11/2021 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 0-0
7/11/2021 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 0-0

4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

21/11/2021 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 0-0
21/11/2021 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 0-0
21/11/2021 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ 0-0
21/11/2021 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0-0
21/11/2021 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 0-0

5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

28/11/2021 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 0-0
28/11/2021 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 0-0
28/11/2021 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 0-0
28/11/2021 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π 0-0
28/11/2021 ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ -ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0-0

6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

5/12/2021 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 0-0
5/12/2021 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 0-0
5/12/2021 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0-0
5/12/2021 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 0-0
5/12/2021 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π 0-0

7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

12/12/2021 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 0-0
12/12/2021 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ 0-0
12/12/2021 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0-0
12/12/2021 ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ -ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 0-0
12/12/2021 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 0-0

8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

19/12/2021 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 0-0
19/12/2021 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0-0
19/12/2021 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 0-0
19/12/2021 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π 0-0
19/12/2021 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0-0

9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

9/1/2022 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 0-0
9/1/2022 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 0-0
9/1/2022 ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ -ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ 0-0
9/1/2022 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 0-0
9/1/2022 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 0-0

Β! ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

16/1/2022 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 0-0
16/1/2022 ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ -ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 0-0
16/1/2022 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ 0-0
16/1/2022 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 0-0
16/1/2022 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 0-0

2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

23/1/2022 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 0-0
23/1/2022 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π 0-0
23/1/2022 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ-ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0-0
23/1/2022 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 0-0
23/1/2022 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0-0

3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

6/2/2022 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 0-0
6/2/2022 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 0-0
6/2/2022 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ 0-0
6/2/2022 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 0-0
6/2/2022 ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ -ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0-0

4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

13/2/2022 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0-0
13/2/2022 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 0-0
13/2/2022 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 0-0
13/2/2022 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 0-0
13/2/2022 ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ -ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π 0-0

5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

20/2/2022 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 0-0
20/2/2022 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 0-0
20/2/2022 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ 0-0
20/2/2022 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0-0
20/2/2022 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 0-0

6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

13/3/2022 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 0-0
13/3/2022 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 0-0
13/3/2022 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ 0-0
13/3/2022 ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ -ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 0-0
13/3/2022 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0-0

7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

20/3/2022 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 0-0
20/3/2022 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 0-0
20/3/2022 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0-0
20/3/2022 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 0-0
20/3/2022 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π 0-0

8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

3/4/2022 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ 0-0
3/4/2022 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 0-0
3/4/2022 ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ -ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 0-0
3/4/2022 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 0-0
3/4/2022 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 0-0

9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

10/4/2022 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 0-0
10/4/2022 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0-0
10/4/2022 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 0-0
10/4/2022 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π 0-0
10/4/2022 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0-0

(2ος ΟΜΙΛΟΣ)

Α! ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

24/10/2021 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-0
24/10/2021 ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0-0
24/10/2021 ΧΙΟΥ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ 0-0
24/10/2021 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0-0
24/10/2021 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 0-0

2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

31/10/2021 ΔΙΩΝΗΣ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ 0-0
31/10/2021 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 0-0
31/10/2021 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 0-0
31/10/2021 Α’ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 0-0
31/10/2021 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 0-0

3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

7/11/2021 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ 0-0
7/11/2021 ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0-0
7/11/2021 ΧΙΟΥ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 0-0
7/11/2021 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 0-0
7/11/2021 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0-0

4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

21/11/2021 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ 0-0
21/11/2021 Α’ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 0-0
21/11/2021 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 0-0
21/11/2021 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-0
21/11/2021 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ-ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0-0

5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

28/11/2021 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 0-0
28/11/2021 ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 0-0
28/11/2021 ΧΙΟΥ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 0-0
28/11/2021 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ 0-0
28/11/2021 ΔΙΩΝΗΣ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0-0

6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

5/12/2021 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ 0-0
5/12/2021 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 0-0
5/12/2021 ΧΙΟΥ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-0
5/12/2021 Α’ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0-0
5/12/2021 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ 0-0

7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

12/12/2021 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 0-0
12/12/2021 ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 0-0
12/12/2021 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0-0
12/12/2021 ΔΙΩΝΗΣ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 0-0
12/12/2021 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 0-0

8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

19/12/2021 ΧΙΟΥ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ 0-0
19/12/2021 ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-0
19/12/2021 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0-0
19/12/2021 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ 0-0
19/12/2021 Α’ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0-0

9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

9/1/2022 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 0-0
9/1/2022 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 0-0
9/1/2022 ΔΙΩΝΗΣ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 0-0
9/1/2022 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 0-0
9/1/2022 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 0-0

Β! ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

16/1/2022 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ 0-0
16/1/2022 ΔΙΩΝΗΣ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 0-0
16/1/2022 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 0-0
16/1/2022 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 0-0
16/1/2022 Α’ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 0-0

2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

23/1/2022 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ-ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0-0
23/1/2022 ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ 0-0
23/1/2022 ΧΙΟΥ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0-0
23/1/2022 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 0-0
23/1/2022 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-0

3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

6/2/2022 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ-ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ 0-0
6/2/2022 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 0-0
6/2/2022 Α’ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 0-0
6/2/2022 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 0-0
6/2/2022 ΔΙΩΝΗΣ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-0

4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

13/2/2022 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0-0
13/2/2022 ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 0-0
13/2/2022 ΧΙΟΥ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 0-0
13/2/2022 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 0-0
13/2/2022 ΔΙΩΝΗΣ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ 0-0

5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

20/2/2022 Α’ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ 0-0
20/2/2022 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 0-0
20/2/2022 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 0-0
20/2/2022 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-0
20/2/2022 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0-0

6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

13/3/2022 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 0-0
13/3/2022 ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 0-0
13/3/2022 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 0-0
13/3/2022 ΔΙΩΝΗΣ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 0-0
13/3/2022 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0-0

7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

20/3/2022 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ 0-0
20/3/2022 ΧΙΟΥ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 0-0
20/3/2022 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-0
20/3/2022 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0-0
20/3/2022 Α’ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ 0-0

8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

3/4/2022 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 0-0
3/4/2022 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 0-0
3/4/2022 ΔΙΩΝΗΣ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 0-0
3/4/2022 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 0-0
3/4/2022 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 0-0

9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

10/4/2022 ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ 0-0
10/4/2022 Α’ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-0
10/4/2022 ΧΙΟΥ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0-0
10/4/2022 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ 0-0
10/4/2022 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0-0

(3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Α! ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

17/10/2021 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-0
17/10/2021 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 0-0
17/10/2021 Β’ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΚΑΠ 0-0
17/10/2021 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 0-0
17/10/2021 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 0-0

2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

24/10/2021 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ 0-0
24/10/2021 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΣ ΠΕΡΑ 0-0
24/10/2021 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0-0
24/10/2021 ΚΩ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
24/10/2021 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0

3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

31/10/2021 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 0-0
31/10/2021 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΚΑΠ 0-0
31/10/2021 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 0-0
31/10/2021 Β’ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 0-0
31/10/2021 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0

4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

7/11/2021 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ 0-0
7/11/2021 ΚΩ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΣ ΠΕΡΑ 0-0
7/11/2021 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0-0
7/11/2021 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
7/11/2021 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-0

5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

14/11/2021 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 0-0
14/11/2021 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 0-0
14/11/2021 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
14/11/2021 Β’ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0
14/11/2021 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΚΑΠ 0-0

6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

21/11/2021 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ 0-0
21/11/2021 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΠΕΡΑ 0-0
21/11/2021 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0-0
21/11/2021 ΚΩ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-0
21/11/2021 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 0-0

7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

28/11/2021 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
28/11/2021 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0
28/11/2021 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
28/11/2021 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 0-0
28/11/2021 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 0-0

8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

5/12/2021 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ 0-0
5/12/2021 Β’ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΣ ΠΕΡΑ 0-0
5/12/2021 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-0
5/12/2021 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 0-0
5/12/2021 ΚΩ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΚΑΠ 0-0

9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

12/12/2021 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
12/12/2021 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0-0
12/12/2021 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0
12/12/2021 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
12/12/2021 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 0-0

10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

19/12/2021 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ 0-0
19/12/2021 Β’ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-0
19/12/2021 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 0-0
19/12/2021 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΚΑΠ 0-0
19/12/2021 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 0-0

11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

9/1/2022 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΣ ΠΕΡΑ 0-0
9/1/2022 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0-0
9/1/2022 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
9/1/2022 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0
9/1/2022 ΚΩ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0

Β! ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

16/1/2022 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΣ ΠΕΡΑ 0-0
16/1/2022 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0-0
16/1/2022 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
16/1/2022 ΚΩ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0
16/1/2022 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0

2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

23/1/2022 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-0
23/1/2022 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 0-0
23/1/2022 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΚΑΠ 0-0
23/1/2022 Β’ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 0-0
23/1/2022 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 0-0

3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

30/1/2022 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ 0-0
30/1/2022 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΣ ΠΕΡΑ 0-0
30/1/2022 ΚΩ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0-0
30/1/2022 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
30/1/2022 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0

4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

6/2/2022 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΚΑΠ 0-0
6/2/2022 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 0-0
6/2/2022 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 0-0
6/2/2022 Β’ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
6/2/2022 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 0-0

5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

13/2/2022 ΚΩ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ 0-0
13/2/2022 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΣ ΠΕΡΑ 0-0
13/2/2022 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0-0
13/2/2022 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
13/2/2022 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-0

6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

20/2/2022 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 0-0
20/2/2022 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
20/2/2022 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0
20/2/2022 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 0-0
20/2/2022 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΚΑΠ 0-0

7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

6/3/2022 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ 0-0
6/3/2022 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΣ ΠΕΡΑ 0-0
6/3/2022 Β’ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0-0
6/3/2022 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-0
6/3/2022 ΚΩ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 0-0

8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

13/3/2022 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0
13/3/2022 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
13/3/2022 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
13/3/2022 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 0-0
13/3/2022 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 0-0

9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

20/3/2022 Β’ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ 0-0
20/3/2022 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΣ ΠΕΡΑ 0-0
20/3/2022 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-0
20/3/2022 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 0-0
20/3/2022 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΚΑΠ 0-0

10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

3/4/2022 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0-0
3/4/2022 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
3/4/2022 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0
3/4/2022 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
3/4/2022 ΚΩ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 0-0

11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

10/4/2022 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ 0-0
10/4/2022 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-0
10/4/2022 Β’ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 0-0
10/4/2022 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΚΑΠ 0-0
10/4/2022 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 0-0

(4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Α! ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

24/10/2021 ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΕΣΚΑΒΔΕ 0-0
24/10/2021 ΣΟΦΑΔΩΝ ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ-ΕΣΚΑΘ 0-0
24/10/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0-0
24/10/2021 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕ 0-0
24/10/2021 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 0-0

2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

31/10/2021 — ΕΣΚΑΘ-ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 0-0
31/10/2021 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 0-0
31/10/2021 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕ-ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ 0-0
31/10/2021 ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 0-0
31/10/2021 — ΕΣΚΑΒΔΕ-ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ 0-0

3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

7/11/2021 ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0-0
7/11/2021 ΣΟΦΑΔΩΝ ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕ 0-0
7/11/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 0-0
7/11/2021 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ 0-0
7/11/2021 — ΕΣΚΑΒΔΕ-ΕΣΚΑΘ 0-0

4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

21/11/2021 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕ-ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 0-0
21/11/2021 ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 0-0
21/11/2021 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ-ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ 0-0
21/11/2021 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΕΣΚΑΒΔΕ 0-0
21/11/2021 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΕΣΚΑΘ 0-0

5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

28/11/2021 ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 0-0
28/11/2021 ΣΟΦΑΔΩΝ ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ-ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ 0-0
28/11/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 0-0
28/11/2021 — ΕΣΚΑΒΔΕ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0-0
28/11/2021 — ΕΣΚΑΘ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕ 0-0

6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

5/12/2021 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ-ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 0-0
5/12/2021 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 0-0
5/12/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ-ΕΣΚΑΒΔΕ 0-0
5/12/2021 ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΕΣΚΑΘ 0-0
5/12/2021 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0-0

7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

12/12/2021 ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 0-0
12/12/2021 ΣΟΦΑΔΩΝ ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ-ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ 0-0
12/12/2021 — ΕΣΚΑΒΔΕ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕ 0-0
12/12/2021 — ΕΣΚΑΘ-ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ 0-0
12/12/2021 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 0-0

8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

19/12/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ-ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 0-0
19/12/2021 ΣΟΦΑΔΩΝ ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ-ΕΣΚΑΒΔΕ 0-0
19/12/2021 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΕΣΚΑΘ 0-0
19/12/2021 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0-0
19/12/2021 ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕ 0-0

9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

9/1/2022 ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 0-0
9/1/2022 — ΕΣΚΑΒΔΕ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 0-0
9/1/2022 — ΕΣΚΑΘ-ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ 0-0
9/1/2022 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 0-0
9/1/2022 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕ-ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ 0-0

Β! ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

16/1/2022 — ΕΣΚΑΒΔΕ-ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 0-0
16/1/2022 — ΕΣΚΑΘ-ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 0-0
16/1/2022 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ 0-0
16/1/2022 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕ-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 0-0
16/1/2022 ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ 0-0

2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

23/1/2022 ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΕΣΚΑΘ 0-0
23/1/2022 ΣΟΦΑΔΩΝ ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0-0
23/1/2022 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕ 0-0
23/1/2022 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 0-0
23/1/2022 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ-ΕΣΚΑΒΔΕ 0-0

3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

6/2/2022 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 0-0
6/2/2022 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕ-ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 0-0
6/2/2022 ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ 0-0
6/2/2022 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 0-0
6/2/2022 — ΕΣΚΑΘ-ΕΣΚΑΒΔΕ 0-0

4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

13/2/2022 ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕ 0-0
13/2/2022 ΣΟΦΑΔΩΝ ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 0-0
13/2/2022 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ-ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ 0-0
13/2/2022 — ΕΣΚΑΒΔΕ-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 0-0
13/2/2022 — ΕΣΚΑΘ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0-0

5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

20/2/2022 ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 0-0
20/2/2022 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ-ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 0-0
20/2/2022 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ 0-0
20/2/2022 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΕΣΚΑΒΔΕ 0-0
20/2/2022 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕ-ΕΣΚΑΘ 0-0

6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

13/3/2022 ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ 0-0
13/3/2022 ΣΟΦΑΔΩΝ ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 0-0
13/3/2022 — ΕΣΚΑΒΔΕ-ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ 0-0
13/3/2022 — ΕΣΚΑΘ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 0-0
13/3/2022 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕ 0-0

7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

20/3/2022 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 0-0
20/3/2022 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ-ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 0-0
20/3/2022 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕ-ΕΣΚΑΒΔΕ 0-0
20/3/2022 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ-ΕΣΚΑΘ 0-0
20/3/2022 ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0-0

8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

3/4/2022 ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ 0-0
3/4/2022 — ΕΣΚΑΒΔΕ-ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 0-0
3/4/2022 — ΕΣΚΑΘ-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 0-0
3/4/2022 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ 0-0
3/4/2022 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 0-0

9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

10/4/2022 ΣΟΦΑΔΩΝ ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ-ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 0-0
10/4/2022 ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΕΣΚΑΒΔΕ 0-0
10/4/2022 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ-ΕΣΚΑΘ 0-0
10/4/2022 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0-0
10/4/2022 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕ 0-0

(5ος ΟΜΙΛΟΣ)

Α! ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

24/10/2021 ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 0-0
24/10/2021 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-0
24/10/2021 ΜΙΚΡΑΣ Α’ ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0-0
24/10/2021 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
24/10/2021 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ ΔΕΚΑ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-0

2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

31/10/2021 ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 0-0
31/10/2021 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
31/10/2021 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 0-0
31/10/2021 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 0-0
31/10/2021 ΕΛΛΗ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ-ΔΕΚΑ 0-0

3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

7/11/2021 ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0-0
7/11/2021 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
7/11/2021 ΜΙΚΡΑΣ Α’ ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-0
7/11/2021 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΔΕΚΑ 0-0
7/11/2021 ΕΛΛΗ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-0

4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

21/11/2021 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 0-0
21/11/2021 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
21/11/2021 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ ΔΕΚΑ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 0-0
21/11/2021 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 0-0
21/11/2021 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-0

5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

28/11/2021 ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-0
28/11/2021 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΔΕΚΑ 0-0
28/11/2021 ΜΙΚΡΑΣ Α’ ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 0-0
28/11/2021 ΕΛΛΗ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ-ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0-0
28/11/2021 ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0

6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

5/12/2021 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ ΔΕΚΑ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 0-0
5/12/2021 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
5/12/2021 ΜΙΚΡΑΣ Α’ ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 0-0
5/12/2021 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-0
5/12/2021 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0-0

7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

12/12/2021 ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 0-0
12/12/2021 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 0-0
12/12/2021 ΕΛΛΗ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
12/12/2021 ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΔΕΚΑ 0-0
12/12/2021 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-0

8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

19/12/2021 ΜΙΚΡΑΣ Α’ ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 0-0
19/12/2021 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 0-0
19/12/2021 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-0
19/12/2021 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ ΔΕΚΑ-ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0-0
19/12/2021 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0

9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

9/1/2022 ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
9/1/2022 ΕΛΛΗ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-0
9/1/2022 ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 0-0
9/1/2022 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 0-0
9/1/2022 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΔΕΚΑ 0-0

Β! ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

16/1/2022 ΕΛΛΗ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 0-0
16/1/2022 ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
16/1/2022 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 0-0
16/1/2022 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 0-0
16/1/2022 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΔΕΚΑ 0-0

2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

23/1/2022 ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-0
23/1/2022 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0-0
23/1/2022 ΜΙΚΡΑΣ Α’ ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
23/1/2022 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-0
23/1/2022 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ ΔΕΚΑ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 0-0

3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

6/2/2022 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 0-0
6/2/2022 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
6/2/2022 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 0-0
6/2/2022 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ ΔΕΚΑ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 0-0
6/2/2022 ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 0-0

4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

13/2/2022 ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
13/2/2022 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-0
13/2/2022 ΜΙΚΡΑΣ Α’ ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΔΕΚΑ 0-0
13/2/2022 ΕΛΛΗ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 0-0
13/2/2022 ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0-0

5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

20/2/2022 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 0-0
20/2/2022 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ ΔΕΚΑ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
20/2/2022 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 0-0
20/2/2022 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 0-0
20/2/2022 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-0

6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

13/3/2022 ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΔΕΚΑ 0-0
13/3/2022 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 0-0
13/3/2022 ΕΛΛΗ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 0-0
13/3/2022 ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-0
13/3/2022 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0

7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

20/3/2022 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 0-0
20/3/2022 ΜΙΚΡΑΣ Α’ ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
20/3/2022 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 0-0
20/3/2022 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ ΔΕΚΑ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-0
20/3/2022 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0-0

8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

3/4/2022 ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 0-0
3/4/2022 ΕΛΛΗ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
3/4/2022 ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 0-0
3/4/2022 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΔΕΚΑ 0-0
3/4/2022 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-0

9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

10/4/2022 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 0-0
10/4/2022 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 0-0
10/4/2022 ΜΙΚΡΑΣ Α’ ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-0
10/4/2022 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΦΣΦ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0-0
10/4/2022 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ ΔΕΚΑ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0

(6ος ΟΜΙΛΟΣ)

Α! ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

24/10/2021 ΑΛ. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 0-0
24/10/2021 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 0-0
24/10/2021 Μ. ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0-0
24/10/2021 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 0-0
24/10/2021 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 0-0

2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

31/10/2021 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 0-0
31/10/2021 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 0-0
31/10/2021 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ 0-0
31/10/2021 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 0-0
31/10/2021 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 0-0

3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

7/11/2021 ΑΛ. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0-0
7/11/2021 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 0-0
7/11/2021 Μ. ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 0-0
7/11/2021 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 0-0
7/11/2021 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 0-0

4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

21/11/2021 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 0-0
21/11/2021 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 0-0
21/11/2021 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ 0-0
21/11/2021 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 0-0
21/11/2021 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 0-0

5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

28/11/2021 ΑΛ. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 0-0
28/11/2021 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 0-0
28/11/2021 Μ. ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 0-0
28/11/2021 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0-0
28/11/2021 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 0-0

6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

5/12/2021 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 0-0
5/12/2021 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 0-0
5/12/2021 Μ. ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 0-0
5/12/2021 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 0-0
5/12/2021 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0-0

7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

12/12/2021 ΑΛ. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 0-0
12/12/2021 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ 0-0
12/12/2021 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 0-0
12/12/2021 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 0-0
12/12/2021 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 0-0

8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

19/12/2021 Μ. ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 0-0
19/12/2021 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 0-0
19/12/2021 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 0-0
19/12/2021 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0-0
19/12/2021 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 0-0

9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

9/1/2022 ΑΛ. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 0-0
9/1/2022 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 0-0
9/1/2022 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ 0-0
9/1/2022 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 0-0
9/1/2022 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 0-0

Β! ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

16/1/2022 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 0-0
16/1/2022 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 0-0
16/1/2022 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ 0-0
16/1/2022 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 0-0
16/1/2022 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 0-0

2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

23/1/2022 ΑΛ. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 0-0
23/1/2022 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0-0
23/1/2022 Μ. ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 0-0
23/1/2022 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 0-0
23/1/2022 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 0-0

3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

6/2/2022 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 0-0
6/2/2022 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 0-0
6/2/2022 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ 0-0
6/2/2022 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 0-0
6/2/2022 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 0-0

4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

13/2/2022 ΑΛ. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 0-0
13/2/2022 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 0-0
13/2/2022 Μ. ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 0-0
13/2/2022 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 0-0
13/2/2022 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0-0

5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

20/2/2022 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 0-0
20/2/2022 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 0-0
20/2/2022 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ 0-0
20/2/2022 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 0-0
20/2/2022 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 0-0

6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

13/3/2022 ΑΛ. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 0-0
13/3/2022 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 0-0
13/3/2022 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ 0-0
13/3/2022 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 0-0
13/3/2022 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 0-0

7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

20/3/2022 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 0-0
20/3/2022 Μ. ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 0-0
20/3/2022 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 0-0
20/3/2022 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 0-0
20/3/2022 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0-0

8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

3/4/2022 ΑΛ. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ 0-0
3/4/2022 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 0-0
3/4/2022 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 0-0
3/4/2022 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 0-0
3/4/2022 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 0-0

9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

10/4/2022 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 0-0
10/4/2022 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 0-0
10/4/2022 Μ. ΓΚΡΑΤΣΙΟΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 0-0
10/4/2022 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0-0
10/4/2022 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 0