Το πρόγραμμα της Γ Εθνικής 2019-2020

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2019-2020 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 13/10/19
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

2η Αγωνιστική – 20/10/19
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

3η Αγωνιστική – 27/10/19
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

4η Αγωνιστική – 03/11/19
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

5η Αγωνιστική – 10/11/19
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

6η Αγωνιστική – 24/11/19
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

7η Αγωνιστική – 01/12/19
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

8η Αγωνιστική – 08/12/19
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

9η Αγωνιστική – 15/12/19
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

10η Αγωνιστική – 22/12/19
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

11η Αγωνιστική – 05/01/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

12η Αγωνιστική – 12/01/20
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

13η Αγωνιστική – 19/01/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

14η Αγωνιστική – 26/01/20
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

15η Αγωνιστική – 02/02/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

16η Αγωνιστική – 09/02/20
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

17η Αγωνιστική – 23/02/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

18η Αγωνιστική – 08/03/20
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

19η Αγωνιστική – 15/03/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

20η Αγωνιστική – 22/03/20
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

21η Αγωνιστική – 29/03/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

22η Αγωνιστική – 05/04/20
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

23η Αγωνιστική – 12/04/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

24η Αγωνιστική – 26/04/20
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

25η Αγωνιστική – 03/05/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

26η Αγωνιστική – 10/05/20
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2019-2020 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 13/10/19
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

2η Αγωνιστική – 20/10/19
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

3η Αγωνιστική – 27/10/19
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

4η Αγωνιστική – 03/11/19
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

5η Αγωνιστική – 10/11/19
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

6η Αγωνιστική – 24/11/19
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

7η Αγωνιστική – 01/12/19
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΣ ΠΕΡΑ

8η Αγωνιστική – 08/12/19
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

9η Αγωνιστική – 15/12/19
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

10η Αγωνιστική – 22/12/19
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΣ ΠΕΡΑ

11η Αγωνιστική – 05/01/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

12η Αγωνιστική – 12/01/20
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

13η Αγωνιστική – 19/01/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

14η Αγωνιστική – 26/01/20
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

15η Αγωνιστική – 02/02/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

16η Αγωνιστική – 09/02/20
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

17η Αγωνιστική – 23/02/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

18η Αγωνιστική – 08/03/20
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

19η Αγωνιστική – 15/03/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

20η Αγωνιστική – 22/03/20
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

21η Αγωνιστική – 29/03/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ

22η Αγωνιστική – 05/04/20
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

23η Αγωνιστική – 12/04/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

24η Αγωνιστική – 26/04/20
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ

25η Αγωνιστική – 03/05/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΠΕΡΑ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

26η Αγωνιστική – 10/05/20
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΣ ΠΕΡΑ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2019-2020 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 13/10/19
Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

2η Αγωνιστική – 20/10/19
Ρεπό: ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

3η Αγωνιστική – 27/10/19
Ρεπό: ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

4η Αγωνιστική – 03/11/19
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

5η Αγωνιστική – 10/11/19
Ρεπό: ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

6η Αγωνιστική – 24/11/19
Ρεπό: ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

7η Αγωνιστική – 01/12/19
Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

8η Αγωνιστική – 08/12/19
Ρεπό: ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

9η Αγωνιστική – 15/12/19
Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

10η Αγωνιστική – 22/12/19
Ρεπό: ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

11η Αγωνιστική – 05/01/20
Ρεπό: ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

12η Αγωνιστική – 12/01/20
Ρεπό: ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

13η Αγωνιστική – 19/01/20
Ρεπό: ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

14η Αγωνιστική – 26/01/20
Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

15η Αγωνιστική – 02/02/20
Ρεπό: ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

16η Αγωνιστική – 09/02/20
Ρεπό: ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

17η Αγωνιστική – 23/02/20
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

18η Αγωνιστική – 08/03/20
Ρεπό: ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

19η Αγωνιστική – 15/03/20
Ρεπό: ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

20η Αγωνιστική – 22/03/20
Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

21η Αγωνιστική – 29/03/20
Ρεπό: ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

22η Αγωνιστική – 05/04/20
Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

23η Αγωνιστική – 12/04/20
Ρεπό: ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

24η Αγωνιστική – 26/04/20
Ρεπό: ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

25η Αγωνιστική – 03/05/20
Ρεπό: ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

26η Αγωνιστική – 10/05/20
Ρεπό: ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2019-2020 (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 13/10/19
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΜΕΝΤ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΕΚΑ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

2η Αγωνιστική – 20/10/19
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΕΝΤ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΔΕΚΑ

3η Αγωνιστική – 27/10/19
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΜΕΝΤ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΔΕΚΑ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

4η Αγωνιστική – 03/11/19
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΕΝΤ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΔΕΚΑ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

5η Αγωνιστική – 10/11/19
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΕΝΤ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΔΕΚΑ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

6η Αγωνιστική – 24/11/19
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΔΕΚΑ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΕΝΤ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

7η Αγωνιστική – 01/12/19
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΕΚΑ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΕΝΤ

8η Αγωνιστική – 08/12/19
ΔΕΚΑ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΕΝΤ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

9η Αγωνιστική – 15/12/19
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΕΝΤ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΔΕΚΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

10η Αγωνιστική – 22/12/19
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΔΕΚΑ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΜΕΝΤ

11η Αγωνιστική – 05/01/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΔΕΚΑ
ΜΕΝΤ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

12η Αγωνιστική – 12/01/20
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΔΕΚΑ – ΜΕΝΤ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

13η Αγωνιστική – 19/01/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΜΕΝΤ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΔΕΚΑ

14η Αγωνιστική – 26/01/20
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΜΕΝΤ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΔΕΚΑ

15η Αγωνιστική – 02/02/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΜΕΝΤ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΔΕΚΑ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

16η Αγωνιστική – 09/02/20
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΜΕΝΤ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΔΕΚΑ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

17η Αγωνιστική – 23/02/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΜΕΝΤ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΔΕΚΑ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

18η Αγωνιστική – 08/03/20
ΜΕΝΤ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΔΕΚΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

19η Αγωνιστική – 15/03/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΔΕΚΑ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΜΕΝΤ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

20η Αγωνιστική – 22/03/20
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΔΕΚΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΜΕΝΤ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

21η Αγωνιστική – 29/03/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΔΕΚΑ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΕΝΤ

22η Αγωνιστική – 05/04/20
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΕΝΤ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΕΚΑ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

23η Αγωνιστική – 12/04/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΕΚΑ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΕΝΤ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

24η Αγωνιστική – 26/04/20
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΔΕΚΑ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΕΝΤ

25η Αγωνιστική – 03/05/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΜΕΝΤ – ΔΕΚΑ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

26η Αγωνιστική – 10/05/20
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΜΕΝΤ
ΔΕΚΑ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.