Το πρόγραμμα της Α2 Γυναικών (Α και Β όμιλος) 2019-2020

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2019-2020 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 13/10/19
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική – 20/10/19
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

3η Αγωνιστική – 27/10/19
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

4η Αγωνιστική – 03/11/19
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

5η Αγωνιστική – 10/11/19
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

6η Αγωνιστική – 24/11/19
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

7η Αγωνιστική – 01/12/19
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ

8η Αγωνιστική – 08/12/19
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

9η Αγωνιστική – 15/12/19
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική – 22/12/19
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ

11η Αγωνιστική – 05/01/20
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

12η Αγωνιστική – 12/01/20
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

13η Αγωνιστική – 19/01/20
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

14η Αγωνιστική – 26/01/20
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

15η Αγωνιστική – 02/02/20
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

16η Αγωνιστική – 09/02/20
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

17η Αγωνιστική – 16/02/20
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

18η Αγωνιστική – 23/02/20
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

19η Αγωνιστική – 08/03/20
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ

20η Αγωνιστική – 15/03/20
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

21η Αγωνιστική – 29/03/20
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

22η Αγωνιστική – 05/04/20
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2019-2020 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 13/10/19 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΜΕΝΤ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

2η Αγωνιστική – 20/10/19 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
ΜΕΝΤ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

3η Αγωνιστική – 27/10/19 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΜΕΝΤ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

4η Αγωνιστική – 03/11/19 ΜΕΝΤ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

5η Αγωνιστική – 10/11/19 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΜΕΝΤ

6η Αγωνιστική – 24/11/19 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΜΕΝΤ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

7η Αγωνιστική – 01/12/19 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΕΝΤ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

8η Αγωνιστική – 08/12/19 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΕΝΤ

9η Αγωνιστική – 15/12/19 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΜΕΝΤ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

10η Αγωνιστική – 22/12/19 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΜΕΝΤ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

11η Αγωνιστική – 05/01/20 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΕΝΤ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

12η Αγωνιστική – 12/01/20 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΕΝΤ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

13η Αγωνιστική – 19/01/20 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΕΝΤ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

14η Αγωνιστική – 26/01/20 ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΜΕΝΤ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

15η Αγωνιστική – 02/02/20 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΜΕΝΤ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

16η Αγωνιστική – 09/02/20 ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΕΝΤ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

17η Αγωνιστική – 16/02/20 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΜΕΝΤ

18η Αγωνιστική – 23/02/20 ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΕΝΤ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

19η Αγωνιστική – 08/03/20 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΜΕΝΤ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

20η Αγωνιστική – 15/03/20 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΜΕΝΤ

21η Αγωνιστική – 29/03/20 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΕΝΤ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

22η Αγωνιστική – 05/04/20 ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΕΝΤ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.