Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2021-2022

(1ος ΟΜΙΛΟΣ)

Α! ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

24/10/2021 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
24/10/2021 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 0-0
24/10/2021 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 0-0
24/10/2021 ΧΙΟΥ ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ-ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ 0-0
24/10/2021 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ 0-0

2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

31/10/2021 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 0-0
31/10/2021 3ο Α.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ-ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 0-0
31/10/2021 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ-ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0-0
31/10/2021 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ-ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ 0-0
31/10/2021 Α’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 0-0

3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

7/11/2021 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 0-0
7/11/2021 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000-ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ 0-0
7/11/2021 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ 0-0
7/11/2021 ΧΙΟΥ ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 0-0
7/11/2021 Α’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 0-0

4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

21/11/2021 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 0-0
21/11/2021 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ-ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 0-0
21/11/2021 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0-0
21/11/2021 ΧΙΟΥ ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
21/11/2021 3ο Α.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 0-0

5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

28/11/2021 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ 0-0
28/11/2021 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 0-0
28/11/2021 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ 0-0
28/11/2021 Α’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 0-0
28/11/2021 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ 0-0

6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

5/12/2021 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 0-0
5/12/2021 ΧΙΟΥ ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ-ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 0-0
5/12/2021 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
5/12/2021 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 0-0
5/12/2021 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ-ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 0-0

7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

12/12/2021 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ 0-0
12/12/2021 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000-ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0-0
12/12/2021 Α’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ 0-0
12/12/2021 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 0-0
12/12/2021 3ο Α.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ-ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ 0-0

8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

19/12/2021 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 0-0
19/12/2021 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
19/12/2021 ΧΙΟΥ ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 0-0
19/12/2021 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 0-0
19/12/2021 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ-ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ 0-0

9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

9/1/2022 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 0-0
9/1/2022 Α’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ 0-0
9/1/2022 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0-0
9/1/2022 3ο Α.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ-ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ 0-0
9/1/2022 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 0-0

Β! ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

16/1/2022 Α’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 0-0
16/1/2022 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 0-0
16/1/2022 3ο Α.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ-ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0-0
16/1/2022 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ-ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ 0-0
16/1/2022 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 0-0

2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

23/1/2022 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 0-0
23/1/2022 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000-ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 0-0
23/1/2022 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ 0-0
23/1/2022 ΧΙΟΥ ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ-ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ 0-0
23/1/2022 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-0

3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

6/2/2022 3ο Α.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 0-0
6/2/2022 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ-ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 0-0
6/2/2022 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ-ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0-0
6/2/2022 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ 0-0
6/2/2022 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-0

4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

20/2/2022 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ 0-0
20/2/2022 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000-ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ 0-0
20/2/2022 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 0-0
20/2/2022 Α’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ 0-0
20/2/2022 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 0-0

5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

27/2/2022 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 0-0
27/2/2022 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 0-0
27/2/2022 ΧΙΟΥ ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ-ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0-0
27/2/2022 3ο Α.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
27/2/2022 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 0-0

6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

13/3/2022 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 0-0
13/3/2022 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000-ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ 0-0
13/3/2022 Α’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0-0
13/3/2022 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ 0-0
13/3/2022 3ο Α.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ-ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ 0-0

7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

20/3/2022 ΧΙΟΥ ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 0-0
20/3/2022 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 0-0
20/3/2022 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
20/3/2022 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 0-0
20/3/2022 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ-ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 0-0

8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

3/4/2022 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0-0
3/4/2022 Α’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 0-0
3/4/2022 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ 0-0
3/4/2022 3ο Α.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 0-0
3/4/2022 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ-ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ 0-0

9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

10/4/2022 ΔΑΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 0-0
10/4/2022 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
10/4/2022 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 0-0
10/4/2022 ΧΙΟΥ ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ-ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 0-0
10/4/2022 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ 0-0

(2ος ΟΜΙΛΟΣ)

Α! ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

17/10/2021 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-0
17/10/2021 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
17/10/2021 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 0-0
17/10/2021 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0
17/10/2021 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 0-0

2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

24/10/2021 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
24/10/2021 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 0-0
24/10/2021 ΔΑΠΠΟΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0-0
24/10/2021 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
24/10/2021 Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 0-0

3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

31/10/2021 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
31/10/2021 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 0-0
31/10/2021 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0
31/10/2021 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 0-0
31/10/2021 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ 0-0

4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

7/11/2021 ΔΑΠΠΟΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
7/11/2021 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 0-0
7/11/2021 Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0-0
7/11/2021 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
7/11/2021 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-0

5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

14/11/2021 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0
14/11/2021 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 0-0
14/11/2021 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ 0-0
14/11/2021 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 0-0
14/11/2021 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 0-0

6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

21/11/2021 Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
21/11/2021 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 0-0
21/11/2021 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0-0
21/11/2021 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-0
21/11/2021 ΔΑΠΠΟΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0

7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

28/11/2021 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ 0-0
28/11/2021 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 0-0
28/11/2021 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
28/11/2021 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 0-0
28/11/2021 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0

8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

5/12/2021 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
5/12/2021 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 0-0
5/12/2021 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-0
5/12/2021 Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
5/12/2021 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 0-0

9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

12/12/2021 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
12/12/2021 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0-0
12/12/2021 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 0-0
12/12/2021 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ 0-0
12/12/2021 ΔΑΠΠΟΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 0-0

10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

19/12/2021 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
19/12/2021 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-0
19/12/2021 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
19/12/2021 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 0-0
19/12/2021 Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0

11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

9/1/2022 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 0-0
9/1/2022 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0-0
9/1/2022 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
9/1/2022 ΔΑΠΠΟΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 0-0
9/1/2022 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ 0-0

Β! ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

16/1/2022 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 0-0
16/1/2022 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0-0
16/1/2022 ΔΑΠΠΟΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
16/1/2022 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 0-0
16/1/2022 Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ 0-0

2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

23/1/2022 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-0
23/1/2022 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
23/1/2022 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 0-0
23/1/2022 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0
23/1/2022 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 0-0

3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

30/1/2022 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
30/1/2022 ΔΑΠΠΟΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 0-0
30/1/2022 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0-0
30/1/2022 Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
30/1/2022 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 0-0

4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

6/2/2022 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 0-0
6/2/2022 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0
6/2/2022 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 0-0
6/2/2022 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ 0-0
6/2/2022 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0

5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

13/2/2022 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
13/2/2022 Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 0-0
13/2/2022 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0-0
13/2/2022 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
13/2/2022 ΔΑΠΠΟΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-0

6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

20/2/2022 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 0-0
20/2/2022 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ 0-0
20/2/2022 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 0-0
20/2/2022 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0
20/2/2022 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 0-0

7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

27/2/2022 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
27/2/2022 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 0-0
27/2/2022 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0-0
27/2/2022 Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-0
27/2/2022 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0

8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

13/3/2022 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 0-0
13/3/2022 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
13/3/2022 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ 0-0
13/3/2022 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 0-0
13/3/2022 ΔΑΠΠΟΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0

9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

20/3/2022 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
20/3/2022 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 0-0
20/3/2022 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-0
20/3/2022 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
20/3/2022 Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 0-0

10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

3/4/2022 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0-0
3/4/2022 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
3/4/2022 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 0-0
3/4/2022 ΔΑΠΠΟΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ 0-0
3/4/2022 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 0-0

11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

10/4/2022 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
10/4/2022 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-0
10/4/2022 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
10/4/2022 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 0-0
10/4/2022 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0

(3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Α! ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

24/10/2021 Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν.-ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 0-0
24/10/2021 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ 0-0
24/10/2021 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ-ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0-0
24/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Μ. ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
24/10/2021 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 0-0

2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

31/10/2021 ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. 0-0
31/10/2021 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
31/10/2021 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ 0-0
31/10/2021 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ 0-0
31/10/2021 ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡ. ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0

3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

7/11/2021 Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν.-ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0-0
7/11/2021 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
7/11/2021 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 0-0
7/11/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Μ. ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
7/11/2021 ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡ. ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ 0-0

4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

21/11/2021 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. 0-0
21/11/2021 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
21/11/2021 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ 0-0
21/11/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Μ. ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ-ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 0-0
21/11/2021 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ-ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ 0-0

5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

28/11/2021 Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν.-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 0-0
28/11/2021 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
28/11/2021 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ-ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ 0-0
28/11/2021 ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡ. ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0-0
28/11/2021 ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0

6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

5/12/2021 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. 0-0
5/12/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Μ. ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
5/12/2021 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ-ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 0-0
5/12/2021 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ 0-0
5/12/2021 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0-0

7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

12/12/2021 Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν.-ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ 0-0
12/12/2021 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ 0-0
12/12/2021 ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡ. ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
12/12/2021 ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
12/12/2021 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 0-0

8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

19/12/2021 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. 0-0
19/12/2021 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 0-0
19/12/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Μ. ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ-ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ 0-0
19/12/2021 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0-0
19/12/2021 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0

9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

9/1/2022 Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν.-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
9/1/2022 ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡ. ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 0-0
9/1/2022 ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ-ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ 0-0
9/1/2022 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ 0-0
9/1/2022 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0

Β! ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

16/1/2022 ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡ. ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. 0-0
16/1/2022 ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
16/1/2022 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ-ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ 0-0
16/1/2022 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ 0-0
16/1/2022 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0

2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

23/1/2022 Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν.-ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ 0-0
23/1/2022 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0-0
23/1/2022 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
23/1/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Μ. ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 0-0
23/1/2022 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 0-0

3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

6/2/2022 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. 0-0
6/2/2022 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
6/2/2022 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ 0-0
6/2/2022 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ 0-0
6/2/2022 ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ-ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 0-0

4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

20/2/2022 Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν.-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
20/2/2022 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 0-0
20/2/2022 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
20/2/2022 ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡ. ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ 0-0
20/2/2022 ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ-ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0-0

5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

27/2/2022 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. 0-0
27/2/2022 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
27/2/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Μ. ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ-ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ 0-0
27/2/2022 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ-ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 0-0
27/2/2022 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ 0-0

6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

13/3/2022 Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν.-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
13/3/2022 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ 0-0
13/3/2022 ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡ. ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ 0-0
13/3/2022 ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 0-0
13/3/2022 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0

7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

20/3/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Μ. ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. 0-0
20/3/2022 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
20/3/2022 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 0-0
20/3/2022 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ 0-0
20/3/2022 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0-0

8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

3/4/2022 Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν.-ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ 0-0
3/4/2022 ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡ. ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
3/4/2022 ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ-ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ 0-0
3/4/2022 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
3/4/2022 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 0-0

9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

10/4/2022 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. 0-0
10/4/2022 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 0-0
10/4/2022 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ-ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙ 0-0
10/4/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Μ. ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙ-ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0-0
10/4/2022 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0

(4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Α! ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

17/10/2021 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0-0
17/10/2021 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 0-0
17/10/2021 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 0-0
17/10/2021 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 0-0
17/10/2021 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 0-0

2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

24/10/2021 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 0-0
24/10/2021 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΜΕΝΤ 0-0
24/10/2021 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 0-0
24/10/2021 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 0-0
24/10/2021 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0-0

3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

31/10/2021 ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 0-0
31/10/2021 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 0-0
31/10/2021 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 0-0
31/10/2021 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 0-0
31/10/2021 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ 0-0

4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

7/11/2021 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 0-0
7/11/2021 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΜΕΝΤ 0-0
7/11/2021 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 0-0
7/11/2021 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 0-0
7/11/2021 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0-0

5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

14/11/2021 ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 0-0
14/11/2021 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 0-0
14/11/2021 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ 0-0
14/11/2021 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0-0
14/11/2021 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 0-0

6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

21/11/2021 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 0-0
21/11/2021 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ-ΜΕΝΤ 0-0
21/11/2021 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 0-0
21/11/2021 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0-0
21/11/2021 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 0-0

7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

28/11/2021 ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99-Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ 0-0
28/11/2021 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0-0
28/11/2021 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 0-0
28/11/2021 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 0-0
28/11/2021 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 0-0

8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

5/12/2021 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 0-0
5/12/2021 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΜΕΝΤ 0-0
5/12/2021 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0-0
5/12/2021 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 0-0
5/12/2021 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 0-0

9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

12/12/2021 ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 0-0
12/12/2021 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 0-0
12/12/2021 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0-0
12/12/2021 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ 0-0
12/12/2021 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 0-0

10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

19/12/2021 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 0-0
19/12/2021 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0-0
19/12/2021 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 0-0
19/12/2021 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 0-0
19/12/2021 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 0-0

11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

9/1/2022 ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99-ΜΕΝΤ 0-0
9/1/2022 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 0-0
9/1/2022 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 0-0
9/1/2022 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0-0
9/1/2022 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ 0-0

Β! ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

16/1/2022 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΜΕΝΤ 0-0
16/1/2022 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 0-0
16/1/2022 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 0-0
16/1/2022 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0-0
16/1/2022 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ 0-0

2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

23/1/2022 ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0-0
23/1/2022 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 0-0
23/1/2022 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 0-0
23/1/2022 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 0-0
23/1/2022 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 0-0

3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

30/1/2022 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 0-0
30/1/2022 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΜΕΝΤ 0-0
30/1/2022 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 0-0
30/1/2022 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 0-0
30/1/2022 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0-0

4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

6/2/2022 ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 0-0
6/2/2022 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 0-0
6/2/2022 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 0-0
6/2/2022 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ 0-0
6/2/2022 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 0-0

5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

13/2/2022 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 0-0
13/2/2022 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΜΕΝΤ 0-0
13/2/2022 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 0-0
13/2/2022 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 0-0
13/2/2022 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0-0

6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

20/2/2022 ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 0-0
20/2/2022 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ 0-0
20/2/2022 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0-0
20/2/2022 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 0-0
20/2/2022 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 0-0

7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

6/3/2002 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ-ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 0-0
6/3/2002 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΜΕΝΤ 0-0
6/3/2002 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 0-0
6/3/2002 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0-0
6/3/2002 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 0-0

8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

13/3/2022 ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0-0
13/3/2022 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 0-0
13/3/2022 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ 0-0
13/3/2022 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 0-0
13/3/2022 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 0-0

9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

20/3/2022 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 0-0
20/3/2022 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΜΕΝΤ 0-0
20/3/2022 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0-0
20/3/2022 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 0-0
20/3/2022 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 0-0

10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

3/4/2022 ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 0-0
3/4/2022 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 0-0
3/4/2022 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0-0
3/4/2022 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ 0-0
3/4/2022 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 0-0

11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ

10/4/2022 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 0-0
10/4/2022 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0-0
10/4/2022 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 0-0
10/4/2022 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 0-0
10/4/2022 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 0-0