Το πρόγραμμα της Α’ και της Β’ Ζώνης της Α2 ανδρών: 

Α2 ΑΝΔΡΩΝ – Α’ ΖΩΝΗ

1η αγωνιστική (29/10/2022) – 12η αγωνιστική (28/1/2023)

Αρμενική Πειραιώς-ΑΣΠ Γλυφάδας
ΓΕ Ηρακλείου-ΓΣ Κερατέας
ΑΟ Ιωνικός-ΣΦΠ Χανιά Βόλεϊ
ΓΣ Πετρούπολης-ΓΣ Πανιώνιος
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης-ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΑΣ Κόροιβος-ΣΦΑΜ Φοίβος

2η αγωνιστική (5/11/2022) – 13η αγωνιστική (4/2/2023)

ΑΣ Κόροιβος-Αρμενική Πειραιώς
ΑΣΠ Γλυφάδας-ΓΕ Ηρακλείου
ΓΣ Κερατέας-ΑΟ Ιωνικός
ΣΦΠ Χανιά Βόλεϊ-ΓΣ Πετρούπολης
ΓΣ Πανιώνιος-ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
ΣΦΑΜ Φοίβος-ΑΕΠ Ολυμπιάς

3η αγωνιστική (12/11/2022) – 14η αγωνιστική (11/2/2023)

ΓΕ Ηρακλείου-ΑΣ Κόροιβος
ΑΟ Ιωνικός-ΑΣΠ Γλυφάδας
ΓΣ Πετρούπολης-ΓΣ Κερατέας
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης-ΣΦΠ Χανιά Βόλεϊ
ΑΕΠ Ολυμπιάς-ΓΣ Πανιώνιος
Αρμενική Πειραιώς-ΣΦΑΜ Φοίβος

4η αγωνιστική (19/11/2022) – 15η αγωνιστική (18/2/2023)

ΑΣ Κόροιβος-ΑΟ Ιωνικός
Αρμενική Πειραιώς-ΓΕ Ηρακλείου
ΑΣΠ Γλυφάδας-ΓΣ Πετρούπολης
ΓΣ Κερατέας-ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
ΣΦΠ Χανιά Βόλεϊ-ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΣΦΑΜ Φοίβος-ΓΣ Πανιώνιος

5η αγωνιστική (26/11/2022) – 16η αγωνιστική (25/2/2023)

ΓΣ Πετρούπολης-ΑΣ Κόροιβος
ΑΟ Ιωνικός-Αρμενική Πειραιώς
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης-ΑΣΠ Γλυφάδας
ΑΕΠ Ολυμπιάς-ΓΣ Κερατέας
ΓΣ Πανιώνιος-ΣΦΠ Χανιά Βόλεϊ
ΓΕ Ηρακλείου-ΣΦΑΜ Φοίβος

6η αγωνιστική (3/12/2022) – 17η αγωνιστική (4/3/2023)

ΑΣ Κόροιβος-ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
Αρμενική Πειραιώς-ΓΣ Πετρούπολης
ΓΕ Ηρακλείου-ΑΟ Ιωνικός
ΑΣΠ Γλυφάδας-ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΓΣ Κερατέας-ΓΣ Πανιώνιος
ΣΦΑΜ Φοίβος-ΣΦΠ Χανιά Βόλεϊ

7η αγωνιστική (10/12/2022) – 18η αγωνιστική (11/3/2023)

ΑΕΠ Ολυμπιάς-ΑΣ Κόροιβος
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης-Αρμενική Πειραιώς
ΓΣ Πετρούπολης-ΓΕ Ηρακλείου
ΓΣ Πανιώνιος-ΑΣΠ Γλυφάδας
ΣΦΠ Χανιά Βόλεϊ-ΓΣ Κερατέας
ΑΟ Ιωνικός-ΣΦΑΜ Φοίβος

8η αγωνιστική (17/12/2022) – 19η αγωνιστική (25/3/2023)

ΑΣ Κόροιβος-ΓΣ Πανιώνιος
Αρμενική Πειραιώς-ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΓΕ Ηρακλείου-ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
ΑΟ Ιωνικός-ΓΣ Πετρούπολης
ΑΣΠ Γλυφάδας-ΣΦΠ Χανιά Βόλεϊ
ΣΦΑΜ Φοίβος-ΓΣ Κερατέας

9η αγωνιστική (7/1/2023) – 20η αγωνιστική (1/4/2023)

ΣΦΠ Χανιά Βόλεϊ-ΑΣ Κόροιβος
ΓΣ Πανιώνιος-Αρμενική Πειραιώς
ΑΕΠ Ολυμπιάς-ΓΕ Ηρακλείου
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης-ΑΟ Ιωνικός
ΓΣ Κερατέας-ΑΣΠ Γλυφάδας
ΓΣ Πετρούπολης-ΣΦΑΜ Φοίβος

10η αγωνιστική (14/1/2023) – 21η αγωνιστική (8/4/2023)

ΑΣ Κόροιβος-ΓΣ Κερατέας
Αρμενική Πειραιώς-ΣΦΠ Χανιά Βόλεϊ
ΓΕ Ηρακλείου-ΓΣ Πανιώνιος
ΑΟ Ιωνικός-ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΓΣ Πετρούπολης-ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
ΣΦΑΜ Φοίβος-ΑΣΠ Γλυφάδας

11η αγωνιστική (21/1/2023) – 22η αγωνιστική (22/4/2023)

ΑΣΠ Γλυφάδας-ΑΣ Κόροιβοςα2
ΓΣ Κερατέας-Αρμενική Πειραιώς
ΣΦΠ Χανιά Βόλεϊ-ΓΕ Ηρακλείου
ΓΣ Πανιώνιος-ΑΟ Ιωνικός
ΑΕΠ Ολυμπιάς-ΓΣ Πετρούπολης
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης-ΣΦΑΜ Φοίβος

Α2 ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΖΩΝΗ

1η αγωνιστική (29/10/2022) – 12η αγωνιστική (28/1/2023)

ΑΕΝ Πανοράματος-ΕΑ Λαρίσης
ΑΣ Μακεδοονικός-ΑΣΑ Έβρος
ΑΣ Ερμογένης-ΧΑΝΘ
ΑΠΣ Ήφαιστος-ΑΣ Ελπίς
ΓΣ Πανηπειρωτικός-ΜΓΣ Εθνικός
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΑΟ Καβάλα

2η αγωνιστική (5/11/2022) – 13η αγωνιστική (4/2/2023)

ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΑΕΝ Πανοράματος
ΕΑ Λαρίσης-ΑΣ Μακεδοονικός
ΑΣΑ Έβρος-ΑΣ Ερμογένης
ΧΑΝΘ-ΑΠΣ Ήφαιστος
ΑΣ Ελπίς-ΓΣ Πανηπειρωτικός
ΑΟ Καβάλα-ΜΓΣ Εθνικός

3η αγωνιστική (12/11/2022) – 14η αγωνιστική (11/2/2023)

ΑΣ Μακεδοονικός-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΑΣ Ερμογένης-ΕΑ Λαρίσης
ΑΠΣ Ήφαιστος-ΑΣΑ Έβρος
ΓΣ Πανηπειρωτικός-ΧΑΝΘ
ΜΓΣ Εθνικός-ΑΣ Ελπίς
ΑΕΝ Πανοράματος-ΑΟ Καβάλα

4η αγωνιστική (19/11/2022) – 15η αγωνιστική (18/2/2023)

ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΑΣ Ερμογένης
ΑΕΝ Πανοράματος-ΑΣ Μακεδοονικός
ΕΑ Λαρίσης-ΑΠΣ Ήφαιστος
ΑΣΑ Έβρος-ΓΣ Πανηπειρωτικός
ΧΑΝΘ-ΜΓΣ Εθνικός
ΑΟ Καβάλα-ΑΣ Ελπίς

5η αγωνιστική (26/11/2022) – 16η αγωνιστική (25/2/2023)

ΑΠΣ Ήφαιστος-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΑΣ Ερμογένης-ΑΕΝ Πανοράματος
ΓΣ Πανηπειρωτικός-ΕΑ Λαρίσης
ΜΓΣ Εθνικός-ΑΣΑ Έβρος
ΑΣ Ελπίς-ΧΑΝΘ
ΑΣ Μακεδοονικός-ΑΟ Καβάλα

6η αγωνιστική (3/12/2022) – 17η αγωνιστική (4/3/2023)

ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΓΣ Πανηπειρωτικός
ΑΕΝ Πανοράματος-ΑΠΣ Ήφαιστος
ΑΣ Μακεδοονικός-ΑΣ Ερμογένης
ΕΑ Λαρίσης-ΜΓΣ Εθνικός
ΑΣΑ Έβρος-ΑΣ Ελπίς
ΑΟ Καβάλα-ΧΑΝΘ

7η αγωνιστική (10/12/2022) – 18η αγωνιστική (11/3/2023)

ΜΓΣ Εθνικός-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΓΣ Πανηπειρωτικός-ΑΕΝ Πανοράματος
ΑΠΣ Ήφαιστος-ΑΣ Μακεδοονικός
ΑΣ Ελπίς-ΕΑ Λαρίσης
ΧΑΝΘ-ΑΣΑ Έβρος
ΑΣ Ερμογένης-ΑΟ Καβάλα

8η αγωνιστική (17/12/2022) – 19η αγωνιστική (25/3/2023)

ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΑΣ Ελπίς
ΑΕΝ Πανοράματος-ΜΓΣ Εθνικός
ΑΣ Μακεδοονικός-ΓΣ Πανηπειρωτικός
ΑΣ Ερμογένης-ΑΠΣ Ήφαιστος
ΕΑ Λαρίσης-ΧΑΝΘ
ΑΟ Καβάλα-ΑΣΑ Έβρος

9η αγωνιστική (7/1/2023) – 20η αγωνιστική (1/4/2023)

ΧΑΝΘ-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΑΣ Ελπίς-ΑΕΝ Πανοράματος
ΜΓΣ Εθνικός-ΑΣ Μακεδοονικός
ΓΣ Πανηπειρωτικός-ΑΣ Ερμογένης
ΑΣΑ Έβρος-ΕΑ Λαρίσης
ΑΠΣ Ήφαιστος-ΑΟ Καβάλα

10η αγωνιστική (14/1/2023) – 21η αγωνιστική (8/4/2023)

ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΑΣΑ Έβρος
ΑΕΝ Πανοράματος-ΧΑΝΘ
ΑΣ Μακεδοονικός-ΑΣ Ελπίς
ΑΣ Ερμογένης-ΜΓΣ Εθνικός
ΑΠΣ Ήφαιστος-ΓΣ Πανηπειρωτικός
ΑΟ Καβάλα-ΕΑ Λαρίσης

11η αγωνιστική (21/1/2023) – 22η αγωνιστική (22/4/2023)

ΕΑ Λαρίσης-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΑΣΑ Έβρος-ΑΕΝ Πανοράματος
ΧΑΝΘ-ΑΣ Μακεδοονικός
ΑΣ Ελπίς-ΑΣ Ερμογένης
ΜΓΣ Εθνικός-ΑΠΣ Ήφαιστος
ΓΣ Πανηπειρωτικός-ΑΟ Καβάλα

Το πρόγραμμα της Α’ και της Β’ Ζώνης της Α2 γυναικών

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Α’ ΖΩΝΗ

1η αγωνιστική (29/10/2022) – 12η αγωνιστική (28/1/2023)

ΓΣ Ηλιούπολις – ΓΣ Πετρούπολης
ΑΣΠ Απόλλων – ΑΟ Ιωνικός
ΑΟΝΣ Μίλων – ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΓΣ Αρτεμις – ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου
ΓΣΚ Ηρακλής – ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΑΕ Αγ. Παρασκευής

2η αγωνιστική (5/11/2022) – 13η αγωνιστική (4/2/2023)

ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΓΣ Ηλιούπολις
ΓΣ Πετρούπολης – ΑΣΠ Απόλλων
ΑΟ Ιωνικός – ΑΟΝΣ Μίλων
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΓΣ Αρτεμις
ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου – ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΕ Αγ. Παρασκευής – ΝΟΠ Ρεθύμνου

3η αγωνιστική (12/11/2022) – 14η αγωνιστική (11/2/2023)

ΑΣΠ Απόλλων – ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΟΝΣ Μίλων – ΓΣ Πετρούπολης
ΑΓΣ Αρτεμις – ΑΟ Ιωνικός
ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΕ Αμπελοκήπων
ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου
ΓΣ Ηλιούπολις – ΑΕ Αγ. Παρασκευής

4η αγωνιστική (19/11/2022) – 15η αγωνιστική (18/2/2023)

ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΑΟΝΣ Μίλων
ΓΣ Ηλιούπολις – ΑΣΠ Απόλλων
ΓΣ Πετρούπολης – ΑΓΣ Αρτεμις
ΑΟ Ιωνικός – ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΕ Αγ. Παρασκευής – ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου

5η αγωνιστική (26/11/2022) – 16η αγωνιστική (25/2/2023)

ΑΓΣ Αρτεμις – ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΟΝΣ Μίλων – ΓΣ Ηλιούπολις
ΓΣΚ Ηρακλής – ΓΣ Πετρούπολης
ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΑΟ Ιωνικός
ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου – ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΣΠ Απόλλων – ΑΕ Αγ. Παρασκευής

6η αγωνιστική (3/12/2022) – 17η αγωνιστική (4/3/2023)

ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΓΣΚ Ηρακλής
ΓΣ Ηλιούπολις – ΑΓΣ Αρτεμις
ΑΣΠ Απόλλων – ΑΟΝΣ Μίλων
ΓΣ Πετρούπολης – ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΟ Ιωνικός – ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου
ΑΕ Αγ. Παρασκευής – ΑΕ Αμπελοκήπων

7η αγωνιστική (10/12/2022) – 18η αγωνιστική (11/3/2023)

ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΓΣΚ Ηρακλής – ΓΣ Ηλιούπολις
ΑΓΣ Αρτεμις – ΑΣΠ Απόλλων
ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου – ΓΣ Πετρούπολης
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΟ Ιωνικός
ΑΟΝΣ Μίλων – ΑΕ Αγ. Παρασκευής

8η αγωνιστική (17/12/2022) – 19η αγωνιστική (25/3/2023)

ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου
ΓΣ Ηλιούπολις – ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΣΠ Απόλλων – ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΟΝΣ Μίλων – ΑΓΣ Αρτεμις
ΓΣ Πετρούπολης – ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΕ Αγ. Παρασκευής – ΑΟ Ιωνικός

9η αγωνιστική (7/1/2023) – 20η αγωνιστική (1/4/2023)

ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου – ΓΣ Ηλιούπολις
ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΑΣΠ Απόλλων
ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΟΝΣ Μίλων
ΑΟ Ιωνικός – ΓΣ Πετρούπολης
ΑΓΣ Αρτεμις – ΑΕ Αγ. Παρασκευής

10η αγωνιστική (14/1/2023) – 21η αγωνιστική (8/4/2023)

ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΑΟ Ιωνικός
ΓΣ Ηλιούπολις – ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΣΠ Απόλλων – ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου
ΑΟΝΣ Μίλων – ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΓΣ Αρτεμις – ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΕ Αγ. Παρασκευής – ΓΣ Πετρούπολης

11η αγωνιστική (21/1/2023) – 22η αγωνιστική (22/4/2023)

ΓΣ Πετρούπολης – ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΟ Ιωνικός – ΓΣ Ηλιούπολις
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΣΠ Απόλλων
ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου – ΑΟΝΣ Μίλων
ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΑΓΣ Αρτεμις
ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΕ Αγ. Παρασκευής

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Β’ ΖΩΝΗ

1η αγωνιστική (29/10/2022) – 12η αγωνιστική (28/1/2023)

ΑΣ Γιάννενα – ΕΑ Λαρίσης
ΑΣ Αργώ Βόλου – ΜΑΣ Νέα Γενεά
ΕΟ Σταυρούπολης – ΟΠΑΘ Περσέας
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ. – ΠΑΣ Γιάννινα
ΦΓΣ Πρέβεζας – ΓΣΓ Νίκη
Φοίνικας Αλεξ/πολης – ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας

2η αγωνιστική (5/11/2022) – 13η αγωνιστική (4/2/2023)

Φοίνικας Αλεξ/πολης- ΑΣ Γιάννενα
ΕΑ Λαρίσης – ΑΣ Αργώ Βόλου
ΜΑΣ Νέα Γενεά – ΕΟ Σταυρούπολης
ΟΠΑΘ Περσέας – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ.
ΠΑΣ Γιάννινα – ΦΓΣ Πρέβεζας
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας – ΓΣΓ Νίκη

3η αγωνιστική (12/11/2022) – 14η αγωνιστική (11/2/2023)

ΑΣ Αργώ Βόλου – Φοίνικας Αλεξ/πολης
ΕΟ Σταυρούπολης – ΕΑ Λαρίσης
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ. – ΜΑΣ Νέα Γενεά
ΦΓΣ Πρέβεζας – ΟΠΑΘ Περσέας
ΓΣΓ Νίκη – ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΣ Γιάννενα – ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας

4η αγωνιστική (19/11/2022) – 15η αγωνιστική (18/2/2023)

Φοίνικας Αλεξ/πολης – ΕΟ Σταυρούπολης
ΑΣ Γιάννενα – ΑΣ Αργώ Βόλου
ΕΑ Λαρίσης – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ.
ΜΑΣ Νέα Γενεά – ΦΓΣ Πρέβεζας
ΟΠΑΘ Περσέας – ΓΣΓ Νίκη
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας – ΠΑΣ Γιάννινα

5η αγωνιστική (26/11/2022) – 16η αγωνιστική (25/2/2023)

Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ. – Φοίνικας Αλεξ/πολης
ΕΟ Σταυρούπολης – ΑΣ Γιάννενα
ΦΓΣ Πρέβεζας – ΕΑ Λαρίσης
ΓΣΓ Νίκη – ΜΑΣ Νέα Γενεά
ΠΑΣ Γιάννινα – ΟΠΑΘ Περσέας
ΑΣ Αργώ Βόλου – ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας

6η αγωνιστική (10/12/2022) – 17η αγωνιστική (4/3/2023)

Φοίνικας Αλεξ/πολης – ΦΓΣ Πρέβεζας
ΑΣ Γιάννενα – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ.
ΑΣ Αργώ Βόλου – ΕΟ Σταυρούπολης
ΕΑ Λαρίσης – ΓΣΓ Νίκη
ΜΑΣ Νέα Γενεά – ΠΑΣ Γιάννινα
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας – ΟΠΑΘ Περσέας

7η αγωνιστική (03/12/2022) – 18η αγωνιστική (11/3/2023)

ΓΣΓ Νίκη – Φοίνικας Αλεξ/πολης
ΦΓΣ Πρέβεζας – ΑΣ Γιάννενα
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ. – ΑΣ Αργώ Βόλου
ΠΑΣ Γιάννινα – ΕΑ Λαρίσης
ΟΠΑΘ Περσέας – ΜΑΣ Νέα Γενεά
ΕΟ Σταυρούπολης – ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας

8η αγωνιστική (17/12/2022) – 19η αγωνιστική (25/3/2023)

Φοίνικας Αλεξ/πολης – ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΣ Γιάννενα – ΓΣΓ Νίκη
ΑΣ Αργώ Βόλου – ΦΓΣ Πρέβεζας
ΕΟ Σταυρούπολης – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ.
ΕΑ Λαρίσης – ΟΠΑΘ Περσέας
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας – ΜΑΣ Νέα Γενεά

9η αγωνιστική (7/1/2023) – 20η αγωνιστική (1/4/2023)

ΟΠΑΘ Περσέας – Φοίνικας Αλεξ/πολης
ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΣ Γιάννενα
ΓΣΓ Νίκη – ΑΣ Αργώ Βόλου
ΦΓΣ Πρέβεζας – ΕΟ Σταυρούπολης
ΜΑΣ Νέα Γενεά – ΕΑ Λαρίσης
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ. – ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας

10η αγωνιστική (14/1/2023) – 21η αγωνιστική (8/4/2023)

Φοίνικας Αλεξ/πολης – ΜΑΣ Νέα Γενεά
ΑΣ Γιάννενα – ΟΠΑΘ Περσέας
ΑΣ Αργώ Βόλου – ΠΑΣ Γιάννινα
ΕΟ Σταυρούπολης – ΓΣΓ Νίκη
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ. – ΦΓΣ Πρέβεζας
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας – ΕΑ Λαρίσης

11η αγωνιστική (21/1/2023) – 22η αγωνιστική (22/4/2023)

ΕΑ Λαρίσης – Φοίνικας Αλεξ/πολης
ΜΑΣ Νέα Γενεά – ΑΣ Γιάννενα
ΟΠΑΘ Περσέας – ΑΣ Αργώ Βόλου
ΠΑΣ Γιάννινα – ΕΟ Σταυρούπολης
ΓΣΓ Νίκη – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ.
ΦΓΣ Πρέβεζας – ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.