Το πρόγραμμα αγώνων των Play Off και Play Out της Α και Β ΕΠΣ Άρτας (2018-19)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ PLAY OFF Α’ & Β’ ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ & PLAY OUT Α’ ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ

PLAY OFF Α’ ΕΠΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17/04/2019

  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ – ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20/04/2019

  • ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ
  • ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 24/04/2019

  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ
  • ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ – ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 04/05/2019

  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ
  • ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 08/05/2019

  • ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ
  • ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11/05/2019

  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ – ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 10
  2. ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ 7
  3. ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ 1
  4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ 0

PLAY OUT A’ ΕΠΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17/04/2019

  • ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ
  • ΡΕΠΟ: ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20/04/2019

  • ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
  • ΡΕΠΟ: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 24/04/2019

  • ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ – ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ
  • ΡΕΠΟ: ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 04/05/2019

  • ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
  • ΡΕΠΟ: ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 08/05/2019

  • ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ
  • ΡΕΠΟ: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11/05/2019

  • ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ
  • ΡΕΠΟ: ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ 3
  2. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 0
  3. ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ 0

PLAY OFF Β’ ΕΠΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14/04/2019

  • ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943
  • ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17/04/2019

  • ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
  • ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943 – ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21/04/2019

  • ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
  • ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943 – ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 24/04/2019

  • ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
  • ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ – ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 05/05/2019

  • ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943 – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
  • ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 08/05/2019

  • ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ
  • ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 4
  2. ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ 3
  3. ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943 1
  4. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.