Δείτε παρακάτω αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων στην Β΄Εθνική:

Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

  • 1η Αγωνιστική – 08/10/22
    ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
    ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
    ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
    ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
    ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
  • 2η Αγωνιστική – 15/10/22
    ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
    ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
    ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ
    ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
    ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
  • 3η Αγωνιστική – 22/10/22
    ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
    ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
    ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
    ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
    ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
    ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
  • 4η Αγωνιστική – 29/10/22
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
    ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
    ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ
    ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
    ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
  • 5η Αγωνιστική – 05/11/22
    ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
    ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
    ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
    ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
    ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
    ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
  • 6η Αγωνιστική – 12/11/22
    ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
    ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
    ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
    ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
  • 7η Αγωνιστική – 19/11/22
    ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
    ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
    ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ
    ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
    ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
    ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
  • 8η Αγωνιστική – 26/11/22
    ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
    ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
    ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
    ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
    ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
  • 9η Αγωνιστική – 03/12/22
    ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ
    ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
    ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
    ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
    ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
  • 10η Αγωνιστική – 10/12/22
    ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
    ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
    ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
    ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
    ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
  • 11η Αγωνιστική – 21/12/22
    ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
    ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
    ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
    ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
    ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
  • 12η Αγωνιστική – 07/01/23
    ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
    ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
    ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ
    ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
    ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
  • 13η Αγωνιστική – 14/01/23
    ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
    ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
    ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
    ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
    ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
  • 14η Αγωνιστική – 21/01/23
    ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
    ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
    ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ
    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
    ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
  • 15η Αγωνιστική – 28/01/23
    ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
    ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
    ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
    ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
    ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
    ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
  • 16η Αγωνιστική – 04/02/23
    ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
    ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
    ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ
    ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
  • 17η Αγωνιστική – 11/02/23
    ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
    ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
    ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
    ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ
    ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
    ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
  • 18η Αγωνιστική – 18/02/23
    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
    ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
    ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
    ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
    ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
  • 19η Αγωνιστική – 04/03/23
    ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
    ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ
    ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
    ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
    ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
  • 20η Αγωνιστική – 11/03/23
    ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
    ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
    ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
    ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
    ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
  • 21η Αγωνιστική – 18/03/23
    ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
    ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
    ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ
    ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
    ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
  • 22η Αγωνιστική – 01/04/23
    ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
    ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
    ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
    ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
    ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

  • 1η Αγωνιστική – 08/10/22
    ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
    ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
    ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
    ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
    ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
    ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΟΦΗ
  • 2η Αγωνιστική – 15/10/22
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
    ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
    ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
    ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
    ΟΦΗ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
    ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
  • 3η Αγωνιστική – 22/10/22
    ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
    ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
    ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
    ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΟΦΗ
    ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
    ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
  • 4η Αγωνιστική – 29/10/22
    ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
    ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
    ΟΦΗ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
    ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
    ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
    ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
  • 5η Αγωνιστική – 05/11/22
    ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
    ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΦΗ
    ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
    ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
    ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
  • 6η Αγωνιστική – 12/11/22
    ΟΦΗ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
    ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
    ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
    ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
    ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
    ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
  • 7η Αγωνιστική – 19/11/22
    ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
    ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
    ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
    ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΟΦΗ
    ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
  • 8η Αγωνιστική – 26/11/22
    ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
    ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
    ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
    ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
    ΟΦΗ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
    ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
  • 9η Αγωνιστική – 03/12/22
    ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
    ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
    ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
    ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
    ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΦΗ
  • 10η Αγωνιστική – 10/12/22
    ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
    ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
    ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
    ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
    ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
    ΟΦΗ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
  • 11η Αγωνιστική – 21/12/22
    ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
    ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΟΦΗ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
    ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
    ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
    ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
  • 12η Αγωνιστική – 07/01/23
    ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
    ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
    ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
    ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
    ΟΦΗ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
  • 13η Αγωνιστική – 14/01/23
    ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
    ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
    ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
    ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
    ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΟΦΗ
    ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
  • 14η Αγωνιστική – 21/01/23
    ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
    ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
    ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
    ΟΦΗ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
    ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
  • 15η Αγωνιστική – 28/01/23
    ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
    ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
    ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΟΦΗ
    ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
    ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
  • 16η Αγωνιστική – 04/02/23
    ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
    ΟΦΗ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
    ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
    ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
    ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
    ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
  • 17η Αγωνιστική – 11/02/23
    ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΟΦΗ
    ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
    ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
    ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
    ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
  • 18η Αγωνιστική – 18/02/23
    ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
    ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
    ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
    ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
    ΟΦΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
    ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
  • 19η Αγωνιστική – 04/03/23
    ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
    ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
    ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
    ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΟΦΗ
    ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
  • 20η Αγωνιστική – 11/03/23
    ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
    ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
    ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
    ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
    ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
    ΟΦΗ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
  • 21η Αγωνιστική – 18/03/23
    ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
    ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
    ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
    ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
    ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΟΦΗ
  • 22η Αγωνιστική – 01/04/23
    ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
    ΟΦΗ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
    ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
    ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
    ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
    ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

  • 1η Αγωνιστική – 08/10/22
    Ρεπό: ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
    ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
    ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
    ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
    ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
  • 2η Αγωνιστική – 15/10/22
    Ρεπό: ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET
    ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
    ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
    ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  • 3η Αγωνιστική – 22/10/22
    Ρεπό: ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
    ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
    ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
    ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
    ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET
  • 4η Αγωνιστική – 29/10/22
    Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
    ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
    ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  • 5η Αγωνιστική – 05/11/22
    Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
    ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
    ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
    ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET
    ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  • 6η Αγωνιστική – 12/11/22
    Ρεπό: ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
    ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
    ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
    ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
  • 7η Αγωνιστική – 19/11/22
    Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
    ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET
    ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
    ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
  • 8η Αγωνιστική – 26/11/22
    Ρεπό: ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
    ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
    ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
    ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET – ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
    ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  • 9η Αγωνιστική – 03/12/22
    Ρεπό: ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
    ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
    ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
    ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET
    ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
  • 10η Αγωνιστική – 10/12/22
    Ρεπό: ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
    ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
    ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
    ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
  • 11η Αγωνιστική – 21/12/22
    Ρεπό: ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
    ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
    ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
    ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET
  • 12η Αγωνιστική – 07/01/23
    Ρεπό: ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
    ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
    ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
    ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET
  • 13η Αγωνιστική – 14/01/23
    Ρεπό: ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET
    ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
    ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
    ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
    ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
  • 14η Αγωνιστική – 21/01/23
    Ρεπό: ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
    ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
    ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
    ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  • 15η Αγωνιστική – 28/01/23
    Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
    ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
    ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
    ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET
    ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
  • 16η Αγωνιστική – 04/02/23
    Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
    ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
    ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
    ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
    ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  • 17η Αγωνιστική – 11/02/23
    Ρεπό: ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
    ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
    ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET
    ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  • 18η Αγωνιστική – 18/02/23
    Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
    ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
    ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
    ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
  • 19η Αγωνιστική – 04/03/23
    Ρεπό: ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
    ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
    ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET
    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
    ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
  • 20η Αγωνιστική – 11/03/23
    Ρεπό: ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
    ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
    ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
    ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  • 21η Αγωνιστική – 18/03/23
    Ρεπό: ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
    ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
    ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET
    ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
  • 22η Αγωνιστική – 01/04/23
    Ρεπό: ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
    ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
    ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
    ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
    ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ

Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

  • 1η Αγωνιστική – 08/10/22
    Ρεπό: ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
    ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
    ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
    ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
    ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΧΑΝΘ
    ΔΕΚΑ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
  • 2η Αγωνιστική – 15/10/22
    Ρεπό: ΔΕΚΑ
    ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
    ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
    ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
    ΧΑΝΘ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
    ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
  • 3η Αγωνιστική – 22/10/22
    Ρεπό: ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
    ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
    ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
    ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΧΑΝΘ
    ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
    ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΔΕΚΑ
  • 4η Αγωνιστική – 29/10/22
    Ρεπό: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
    ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
    ΧΑΝΘ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
    ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
    ΔΕΚΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
    ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
  • 5η Αγωνιστική – 05/11/22
    Ρεπό: ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
    ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΧΑΝΘ
    ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
    ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΔΕΚΑ
    ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
    ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
  • 6η Αγωνιστική – 12/11/22
    Ρεπό: ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
    ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
    ΔΕΚΑ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
    ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
    ΧΑΝΘ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
    ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
  • 7η Αγωνιστική – 19/11/22
    Ρεπό: ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
    ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΔΕΚΑ
    ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
    ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
    ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
    ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΧΑΝΘ
  • 8η Αγωνιστική – 26/11/22
    Ρεπό: ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
    ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
    ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
    ΔΕΚΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
    ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
    ΧΑΝΘ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
  • 9η Αγωνιστική – 03/12/22
    Ρεπό: ΧΑΝΘ
    ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
    ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
    ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
    ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΕΚΑ
    ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
  • 10η Αγωνιστική – 10/12/22
    Ρεπό: ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
    ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
    ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
    ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
    ΔΕΚΑ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
    ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΧΑΝΘ
  • 11η Αγωνιστική – 21/12/22
    Ρεπό: ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
    ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
    ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
    ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
    ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
    ΧΑΝΘ – ΔΕΚΑ
  • 12η Αγωνιστική – 07/01/23
    Ρεπό: ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
    ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
    ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
    ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
    ΧΑΝΘ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
    ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΔΕΚΑ
  • 13η Αγωνιστική – 14/01/23
    Ρεπό: ΔΕΚΑ
    ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
    ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
    ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
    ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΧΑΝΘ
    ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
  • 14η Αγωνιστική – 21/01/23
    Ρεπό: ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
    ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
    ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
    ΧΑΝΘ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
    ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
    ΔΕΚΑ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
  • 15η Αγωνιστική – 28/01/23
    Ρεπό: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
    ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
    ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΧΑΝΘ
    ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
    ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΔΕΚΑ
    ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
  • 16η Αγωνιστική – 04/02/23
    Ρεπό: ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
    ΧΑΝΘ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
    ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
    ΔΕΚΑ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
    ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
    ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
  • 17η Αγωνιστική – 11/02/23
    Ρεπό: ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
    ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
    ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΕΚΑ
    ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
    ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΝΘ
    ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
  • 18η Αγωνιστική – 18/02/23
    Ρεπό: ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
    ΔΕΚΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
    ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
    ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
    ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
    ΧΑΝΘ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
  • 19η Αγωνιστική – 04/03/23
    Ρεπό: ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
    ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
    ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
    ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΔΕΚΑ
    ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
    ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΧΑΝΘ
  • 20η Αγωνιστική – 11/03/23
    Ρεπό: ΧΑΝΘ
    ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
    ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
    ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
    ΔΕΚΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
    ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
  • 21η Αγωνιστική – 18/03/23
    Ρεπό: ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
    ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
    ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
    ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
    ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΔΕΚΑ
    ΧΑΝΘ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
  • 22η Αγωνιστική – 01/04/23
    Ρεπό: ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
    ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
    ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
    ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
    ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
    ΔΕΚΑ – ΧΑΝΘ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.