Δείτε παρακάτω αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων στην Γ΄Εθνική:

Εθνική Κατηγορία Ανδρών (1ος Όμιλος)

  • 1η Αγωνιστική – 09/10/22
    ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ
    ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”
    ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
    ΚΑΠ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
    ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
  • 2η Αγωνιστική – 16/10/22
    ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
    ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
    ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
    ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΚΑΠ
    ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
    ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ
  • 3η Αγωνιστική – 23/10/22
    ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
    ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ
    ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
    ΚΑΠ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ
    ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”
  • 4η Αγωνιστική – 30/10/22
    ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
    ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
    ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
    ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΚΑΠ
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ
    ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”
  • 5η Αγωνιστική – 06/11/22
    ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
    ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
    ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ
    ΚΑΠ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
    ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
    ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ
  • 6η Αγωνιστική – 13/11/22
    ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
    ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
    ΚΑΠ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ
    ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”
    ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
  • 7η Αγωνιστική – 20/11/22
    ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ
    ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
    ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΚΑΠ
    ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ
    ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
    ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
  • 8η Αγωνιστική – 27/11/22
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
    ΚΑΠ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
    ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ
    ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”
    ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
    ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ
  • 9η Αγωνιστική – 04/12/22
    ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΚΑΠ
    ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
    ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
    ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
    ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ
    ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
  • 10η Αγωνιστική – 11/12/22
    ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
    ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ
    ΚΑΠ – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
    ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ
    ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
  • 11η Αγωνιστική – 18/12/22
    ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
    ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
    ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
    ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΚΑΠ
    ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
    ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ
  • 12η Αγωνιστική – 08/01/23
    ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
    ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
    ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
    ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΚΑΠ
    ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
    ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ
  • 13η Αγωνιστική – 15/01/23
    ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”
    ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
    ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ
    ΚΑΠ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
    ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ
  • 14η Αγωνιστική – 22/01/23
    ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
    ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
    ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
    ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΚΑΠ
    ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
    ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ
  • 15η Αγωνιστική – 29/01/23
    ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ
    ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
    ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
    ΚΑΠ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ
    ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
    ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
  • 16η Αγωνιστική – 05/02/23
    ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
    ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
    ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΚΑΠ
    ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ
    ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”
  • 17η Αγωνιστική – 12/02/23
    ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
    ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ
    ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
    ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΚΑΠ
    ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
    ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ
  • 18η Αγωνιστική – 19/02/23
    ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
    ΚΑΠ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
    ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ
    ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”
    ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
  • 19η Αγωνιστική – 05/03/23
    ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
    ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΚΑΠ
    ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
    ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ
    ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
    ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
  • 20η Αγωνιστική – 12/03/23
    ΚΑΠ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
    ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
    ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”
    ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
    ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ
  • 21η Αγωνιστική – 19/03/23
    ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
    ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
    ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΚΑΠ
    ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
    ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ
    ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
  • 22η Αγωνιστική – 02/04/23
    ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
    ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ
    ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”
    ΚΑΠ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
    ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ
    ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

  • 1η Αγωνιστική – 09/10/22
    ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
    ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
    ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
    ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
    ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ
  • 2η Αγωνιστική – 16/10/22
    ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
    ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
    ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
    ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    ΑΣ ΠΕΡΑ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
    ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
  • 3η Αγωνιστική – 23/10/22
    ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
    ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
    ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΣ ΠΕΡΑ
    ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
    ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
  • 4η Αγωνιστική – 30/10/22
    ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
    ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
    ΑΣ ΠΕΡΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
    ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
    ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
  • 5η Αγωνιστική – 06/11/22
    ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
    ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ
    ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
    ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
    ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
  • 6η Αγωνιστική – 13/11/22
    ΑΣ ΠΕΡΑ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
    ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
    ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
    ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
    ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
    ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
  • 7η Αγωνιστική – 20/11/22
    ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
    ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
    ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
    ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΣ ΠΕΡΑ
    ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
  • 8η Αγωνιστική – 27/11/22
    ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
    ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
    ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
    ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
    ΑΣ ΠΕΡΑ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
  • 9η Αγωνιστική – 04/12/22
    ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
    ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
    ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
    ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
    ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ
  • 10η Αγωνιστική – 11/12/22
    ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
    ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
    ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
    ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
    ΑΣ ΠΕΡΑ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
  • 11η Αγωνιστική – 18/12/22
    ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
    ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΣ ΠΕΡΑ
    ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
    ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
    ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
  • 12η Αγωνιστική – 08/01/23
    ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
    ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
    ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
    ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
    ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
  • 13η Αγωνιστική – 15/01/23
    ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
    ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
    ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
    ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ
    ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
  • 14η Αγωνιστική – 22/01/23
    ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
    ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
    ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
    ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
    ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
  • 15η Αγωνιστική – 29/01/23
    ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
    ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
    ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΣ ΠΕΡΑ
    ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
    ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
    ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
  • 16η Αγωνιστική – 05/02/23
    ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
    ΑΣ ΠΕΡΑ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
    ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
    ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
    ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
  • 17η Αγωνιστική – 12/02/23
    ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΑΣ ΠΕΡΑ
    ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
    ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
    ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
    ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
  • 18η Αγωνιστική – 19/02/23
    ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
    ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
    ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
    ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
    ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
    ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
  • 19η Αγωνιστική – 05/03/23
    ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
    ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
    ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
    ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ
    ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
  • 20η Αγωνιστική – 12/03/23
    ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
    ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
    ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
    ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
    ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    ΑΣ ΠΕΡΑ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
  • 21η Αγωνιστική – 19/03/23
    ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
    ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
    ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
    ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
    ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ
  • 22η Αγωνιστική – 02/04/23
    ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ
    ΑΣ ΠΕΡΑ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
    ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
    ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
    ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

  • 1η Αγωνιστική – 09/10/22
    ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
    ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
    ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
    ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
    ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • 2η Αγωνιστική – 16/10/22
    ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
    ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
    ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
    ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
    ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
    ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
  • 3η Αγωνιστική – 23/10/22
    ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
    ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
    ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
    ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
    ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
  • 4η Αγωνιστική – 30/10/22
    ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
    ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
    ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
    ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
    ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
  • 5η Αγωνιστική – 06/11/22
    ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
    ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
    ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
    ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
    ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
    ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
  • 6η Αγωνιστική – 13/11/22
    ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
    ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
    ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
    ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
    ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
  • 7η Αγωνιστική – 20/11/22
    ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
    ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
    ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
    ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
    ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
    ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
  • 8η Αγωνιστική – 27/11/22
    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
    ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
    ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
    ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
    ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
    ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
  • 9η Αγωνιστική – 04/12/22
    ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
    ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
    ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
    ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
    ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
    ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • 10η Αγωνιστική – 11/12/22
    ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
    ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
    ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
    ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
    ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
  • 11η Αγωνιστική – 18/12/22
    ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
    ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
    ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
    ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
    ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
    ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
  • 12η Αγωνιστική – 08/01/23
    ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
    ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
    ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
    ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
    ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
    ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
  • 13η Αγωνιστική – 15/01/23
    ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
    ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
    ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
    ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
    ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
  • 14η Αγωνιστική – 22/01/23
    ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
    ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
    ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
    ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
    ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
    ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
  • 15η Αγωνιστική – 29/01/23
    ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
    ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
    ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
    ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
    ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
    ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
  • 16η Αγωνιστική – 05/02/23
    ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
    ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
    ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
    ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
    ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
  • 17η Αγωνιστική – 12/02/23
    ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
    ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
    ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
    ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
    ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
    ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
  • 18η Αγωνιστική – 19/02/23
    ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
    ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
    ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
    ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
    ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
  • 19η Αγωνιστική – 05/03/23
    ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
    ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
    ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
    ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
    ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
    ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
  • 20η Αγωνιστική – 12/03/23
    ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
    ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
    ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
    ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
    ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
  • 21η Αγωνιστική – 19/03/23
    ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ – ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ.
    ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
    ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ
    ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
    ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
    ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • 22η Αγωνιστική – 02/04/23
    ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚ
    ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
    ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ
    ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
    ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

  • 1η Αγωνιστική – 09/10/22
    ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
    ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
    ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
    ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ – ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
    ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
    ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
  • 2η Αγωνιστική – 16/10/22
    ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
    ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
    ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012
    ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
    ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
    ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
  • 3η Αγωνιστική – 23/10/22
    ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
    ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
    ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
    ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
    ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
    ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
  • 4η Αγωνιστική – 30/10/22
    ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
    ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
    ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012
    ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
    ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
    ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
  • 5η Αγωνιστική – 06/11/22
    ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
    ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
    ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
    ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
    ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
    ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
  • 6η Αγωνιστική – 13/11/22
    ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
    ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
    ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012
    ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
    ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
    ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
  • 7η Αγωνιστική – 20/11/22
    ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
    ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
    ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 – ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
    ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
    ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
    ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
  • 8η Αγωνιστική – 27/11/22
    ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
    ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
    ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
    ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
    ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
    ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
  • 9η Αγωνιστική – 04/12/22
    ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
    ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012
    ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
    ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
    ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
    ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
  • 10η Αγωνιστική – 11/12/22
    ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
    ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
    ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
    ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
    ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
    ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
  • 11η Αγωνιστική – 18/12/22
    ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
    ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
    ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012
    ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
    ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
    ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
  • 12η Αγωνιστική – 08/01/23
    ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
    ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
    ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012
    ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
    ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
    ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
  • 13η Αγωνιστική – 15/01/23
    ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
    ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
    ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 – ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
    ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
    ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
    ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
  • 14η Αγωνιστική – 22/01/23
    ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
    ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
    ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012
    ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
    ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
    ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
  • 15η Αγωνιστική – 29/01/23
    ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
    ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
    ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
    ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
    ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
    ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
  • 16η Αγωνιστική – 05/02/23
    ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
    ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
    ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012
    ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
    ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
    ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
  • 17η Αγωνιστική – 12/02/23
    ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
    ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
    ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
    ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
    ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
    ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
  • 18η Αγωνιστική – 19/02/23
    ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
    ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
    ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012
    ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
    ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
    ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
  • 19η Αγωνιστική – 05/03/23
    ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
    ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
    ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012
    ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
    ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
    ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
  • 20η Αγωνιστική – 12/03/23
    ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
    ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
    ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
    ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
    ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
    ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
  • 21η Αγωνιστική – 19/03/23
    ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012
    ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
    ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
    ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ
    ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
    ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ
  • 22η Αγωνιστική – 02/04/23
    ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
    ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ
    ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
    ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
    ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ – ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
    ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 (5ος ΟΜΙΛΟΣ)

  • 1η Αγωνιστική – 09/10/22
    Ρεπό: ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
    ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
    ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
    ΜΕΝΤ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
    ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
    ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ
  • 2η Αγωνιστική – 16/10/22
    Ρεπό: ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
    ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
    ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
    ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
    ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΜΕΝΤ
    ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
  • 3η Αγωνιστική – 23/10/22
    Ρεπό: ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
    ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
    ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
    ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
    ΜΕΝΤ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ
    ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
  • 4η Αγωνιστική – 30/10/22
    Ρεπό: ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
    ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
    ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
    ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
    ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΜΕΝΤ
    ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
  • 5η Αγωνιστική – 06/11/22
    Ρεπό: ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
    ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
    ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ
    ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
    ΜΕΝΤ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
    ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
  • 6η Αγωνιστική – 13/11/22
    Ρεπό: ΜΕΝΤ
    ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
    ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
    ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
    ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
    ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  • 7η Αγωνιστική – 20/11/22
    Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
    ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
    ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
    ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΜΕΝΤ
    ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ
    ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
  • 8η Αγωνιστική – 27/11/22
    Ρεπό: ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
    ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
    ΜΕΝΤ – ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
    ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
    ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
    ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
  • 9η Αγωνιστική – 04/12/22
    Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
    ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΜΕΝΤ
    ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
    ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
    ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
    ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ
  • 10η Αγωνιστική – 11/12/22
    Ρεπό: ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΘΛΟΣ
    ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
    ΜΕΝΤ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
    ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
    ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
    ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
  • 11η Αγωνιστική – 18/12/22
    Ρεπό: ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ
    ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
    ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
    ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΜΕΝΤ
    ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
    ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
  • 12η Αγωνιστική – 08/01/23
    Ρεπό: ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
    ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
    ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
    ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΜΕΝΤ
    ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
    ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
  • 13η Αγωνιστική – 15/01/23
    Ρεπό: ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
    ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
    ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
    ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
    ΜΕΝΤ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
    ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ
  • 14η Αγωνιστική – 22/01/23
    Ρεπό: ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
    ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
    ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
    ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
    ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΜΕΝΤ
    ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
  • 15η Αγωνιστική – 29/01/23
    Ρεπό: ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
    ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
    ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
    ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ
    ΜΕΝΤ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
    ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  • 16η Αγωνιστική – 05/02/23
    Ρεπό: ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
    ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
    ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
    ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
    ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΜΕΝΤ
    ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
  • 17η Αγωνιστική – 12/02/23
    Ρεπό: ΜΕΝΤ
    ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ
    ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
    ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
    ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
    ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
  • 18η Αγωνιστική – 19/02/23
    Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
    ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
    ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
    ΜΕΝΤ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
    ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
    ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  • 19η Αγωνιστική – 05/03/23
    Ρεπό: ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
    ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
    ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΜΕΝΤ
    ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
    ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ
    ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
  • 20η Αγωνιστική – 12/03/23
    Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
    ΜΕΝΤ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
    ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
    ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
    ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
    ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
  • 21η Αγωνιστική – 19/03/23
    Ρεπό: ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΘΛΟΣ
    ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
    ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ – ΜΕΝΤ
    ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
    ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
    ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ
  • 22η Αγωνιστική – 02/04/23
    Ρεπό: ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ
    ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
    ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
    ΜΕΝΤ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
    ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
    ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 (6ος ΟΜΙΛΟΣ)

  • 1η Αγωνιστική – 09/10/22
    ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ
    ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
    ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
    ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
    ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.
    ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
  • 2η Αγωνιστική – 16/10/22
    ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
    ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
    ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
    ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
    ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
    ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ
  • 3η Αγωνιστική – 23/10/22
    ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
    ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
    ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.
    ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
    ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ
    ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
  • 4η Αγωνιστική – 30/10/22
    ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
    ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
    ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
    ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
    ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ
    ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
  • 5η Αγωνιστική – 06/11/22
    ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.
    ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
    ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ
    ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
    ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
    ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  • 6η Αγωνιστική – 13/11/22
    ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
    ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
    ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
    ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ
    ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
    ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • 7η Αγωνιστική – 20/11/22
    ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ
    ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
    ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
    ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
    ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
    ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.
  • 8η Αγωνιστική – 27/11/22
    ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
    ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
    ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ
    ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
    ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
    ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  • 9η Αγωνιστική – 04/12/22
    ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
    ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
    ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.
    ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
    ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ
    ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
  • 10η Αγωνιστική – 11/12/22
    ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
    ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ
    ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
    ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
    ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
    ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.
  • 11η Αγωνιστική – 18/12/22
    ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
    ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
    ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
    ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
    ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
    ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ
  • 12η Αγωνιστική – 08/01/23
    ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
    ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
    ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
    ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
    ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
    ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ
  • 13η Αγωνιστική – 15/01/23
    ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
    ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
    ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
    ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.
    ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
    ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ
  • 14η Αγωνιστική – 22/01/23
    ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
    ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
    ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
    ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
    ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
    ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ
  • 15η Αγωνιστική – 29/01/23
    ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
    ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.
    ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
    ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ
    ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
    ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • 16η Αγωνιστική – 05/02/23
    ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
    ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
    ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
    ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
    ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ
    ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
  • 17η Αγωνιστική – 12/02/23
    ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
    ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ
    ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
    ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
    ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.
    ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  • 18η Αγωνιστική – 19/02/23
    ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
    ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
    ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
    ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ
    ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
    ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • 19η Αγωνιστική – 05/03/23
    ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
    ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
    ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
    ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ
    ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
    ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.
  • 20η Αγωνιστική – 12/03/23
    ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
    ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
    ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ
    ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
    ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
    ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
  • 21η Αγωνιστική – 19/03/23
    ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
    ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
    ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
    ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
    ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ
    ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
  • 22η Αγωνιστική – 02/04/23
    ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
    ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ
    ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
    ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
    ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
    ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.