Το πλήρες πρόγραμμα της Α2 Γυναικών για την αγωνιστική περίοδο 2021-22, όπως προέκυψε από την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Πέμπτης στα γραφεία της Ε.Ο.ΠΕ..

Α’ ΖΩΝΗ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (6/11) 6η αγωνιστική (11/12)

ΓΣΚ Ηρακλής-ΟΦΑ Απολλώνιος
ΕΑΠ-ΑΟΝΣ Μίλων
ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΑΣΠ Απόλλων

2η αγωνιστική (13/11) 7η αγωνιστική (18/12)

ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΓΣΚ Ηρακλής
ΟΦΑ Απολλώνιος-ΕΑΠ
ΑΣΠ Απόλλων-ΑΟΝΣ Μίλων

3η αγωνιστική (20/11) 8η αγωνιστική (8/1)

ΕΑΠ-ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΟΝΣ Μίλων-ΟΦΑ Απολλώνιος
ΓΣΚ Ηρακλής-ΑΣΠ Απόλλων

4η αγωνιστική (27/11) 9η αγωνιστική (15/1)

ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΑΟΝΣ Μίλων
ΓΣΚ Ηρακλής-ΕΑΠ
ΑΣΠ Απόλλων-ΟΦΑ Απολλώνιος

5η αγωνιστική (4/12) 10η αγωνιστική (22/1)

ΟΦΑ Απολλώνιος-ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΟΝΣ Μίλων-ΓΣΚ Ηρακλής
ΕΑΠ-ΑΣΠ Απόλλων

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (6/11) 6η αγωνιστική (11/12)

  • ΝΟΠ Ρεθμύμνου-ΑΕ Αμπελοκήπων
  • ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΓΣ Πετρούπολης
  • ΓΕ Ηρακλείου-Ένωση Βύρωνα

    2η αγωνιστική (13/11) 7η αγωνιστική (18/12)

  • ΓΕ Ηρακλείου-ΝΟΠ Ρεθμύμνου
  • ΑΕ Αμπελοκήπων-ΑΟΝ Αργυρούπολης
  • Ένωση Βύρωνα-ΓΣ Πετρούπολης

    3η αγωνιστική (20/11 8η αγωνιστική (8/1)

  • ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΓΕ Ηρακλείου
  • ΓΣ Πετρούπολης-ΑΕ Αμπελοκήπων
  • ΝΟΠ Ρεθμύμνου-Ένωση Βύρωνα

    4η αγωνιστική (27/11) 9η αγωνιστική (15/1)

  • ΓΕ Ηρακλείου-ΓΣ Πετρούπολης
  • ΝΟΠ Ρεθμύμνου-ΑΟΝ Αργυρούπολης
  • Ένωση Βύρωνα-ΑΕ Αμπελοκήπων

    5η αγωνιστική (4/12) 10η αγωνιστική (22/1)

  • ΑΕ Αμπελοκήπων-ΓΕ Ηρακλείου
  • ΓΣ Πετρούπολης-ΝΟΠ Ρεθμύμνου
  • ΑΟΝ Αργυρούπολης-Ένωση Βύρωνα

Β’ ΖΩΝΗ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική (23/10) 8η αγωνιστική (11/12)

  • ΓΣΓ Νίκη-ΑΟ Καβάλα
  • ΜΑΣ Νέα Γενιά-Φοίνικας Αλεξ/πολης
  • ΑΣ Ελπίς-ΑΣ Γαία Δράμας
  • Ρεπό-ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας

2η Αγωνιστική (30/10) 9η αγωνιστική (18/12)

  • Ρεπό-ΓΣΓ Νίκη
  • ΑΟ Καβάλα-ΜΑΣ Νέα Γενιά
  • Φοίνικας Αλεξ/πολης-ΑΣ Ελπίς
  • ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας-ΑΣ Γαία Δράμας

3η Αγωνιστική (6/11) 10η αγωνιστική (8/1)

  • ΜΑΣ Νέα Γενιά-Ρεπό
  • ΑΣ Ελπίς-ΑΟ Καβάλα
  • ΑΣ Γαία Δράμας-Φοίνικας Αλεξ/πολης
  • ΓΣΓ Νίκη-ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας

4η Αγωνιστική (13/11) 11η αγωνιστική (15/1)

  • Ρεπό-ΑΣ Ελπίς
  • ΓΣΓ Νίκη-ΜΑΣ Νέα Γενιά
  • ΑΟ Καβάλα-ΑΣ Γαία Δράμας
  • ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας-Φοίνικας Αλεξ/πολης

5η Αγωνιστική (20/11) 12η αγωνιστική (22/1)

  • ΑΣ Γαία Δράμας-Ρεπό
  • ΑΣ Ελπίς-ΓΣΓ Νίκη
  • Φοίνικας Αλεξ/πολης-ΑΟ Καβάλα
  • ΜΑΣ Νέα Γενιά-ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας

6η Αγωνιστική (27/11) 13η αγωνιστική (29/1)

  • Ρεπό-Φοίνικας Αλεξ/πολης
  • ΓΣΓ Νίκη-ΑΣ Γαία Δράμας
  • ΜΑΣ Νέα Γενιά-ΑΣ Ελπίς
  • ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας-ΑΟ Καβάλα

7η Αγωνιστική (4/12) 14η αγωνιστική (5/2)

  • ΑΟ Καβάλα-Ρεπό
  • Φοίνικας Αλεξ/πολης-ΓΣΓ Νίκη
  • ΑΣ Γαία Δράμας-ΜΑΣ Νέα Γενιά
  • ΑΣ Ελπίς-ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική (23/10) 8η αγωνιστική (11/12)

  • ΑΣ Ασκληπιός-ΕΟ Σταυρούπολης
  • ΑΣ Αργώ Βόλου-ΦΓΣ Πρέβεζας
  • ΑΣ Γιάννενα-ΕΑ Λαρίσης
  • ΠΟΓ Ηρακλής-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός

2η Αγωνιστική (30/10) 9η αγωνιστική (18/12)

  • ΠΟΓ Ηρακλής-ΑΣ Ασκληπιός
  • ΕΟ Σταυρούπολης-ΑΣ Αργώ Βόλου
  • ΦΓΣ Πρέβεζας-ΑΣ Γιάννενα
  • Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός-ΕΑ Λαρίσης

3η Αγωνιστική (6/11) 10η αγωνιστική (8/1)

  • ΑΣ Αργώ Βόλου-ΠΟΓ Ηρακλής
  • ΑΣ Γιάννενα-ΕΟ Σταυρούπολης
  • ΕΑ Λαρίσης-ΦΓΣ Πρέβεζας
  • ΑΣ Ασκληπιός-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός

4η Αγωνιστική (13/11) 11η αγωνιστική (15/1)

  • ΠΟΓ Ηρακλής-ΑΣ Γιάννενα
  • ΑΣ Ασκληπιός-ΑΣ Αργώ Βόλου
  • ΕΟ Σταυρούπολης-ΕΑ Λαρίσης
  • Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός-ΦΓΣ Πρέβεζας

    5η Αγωνιστική (20/11) 12η αγωνιστική (22/1)

  • ΕΑ Λαρίσης-ΠΟΓ Ηρακλής
  • ΑΣ Γιάννενα-ΑΣ Ασκληπιός
  • ΦΓΣ Πρέβεζας-ΕΟ Σταυρούπολης
  • ΑΣ Αργώ Βόλου-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός

6η Αγωνιστική (27/11) 13η αγωνιστική (29/1)

  • ΠΟΓ Ηρακλής-ΦΓΣ Πρέβεζας
  • ΑΣ Ασκληπιός-ΕΑ Λαρίσης
  • ΑΣ Αργώ Βόλου-ΑΣ Γιάννενα
  • Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός-ΕΟ Σταυρούπολης

7η Αγωνιστική (4/12) 14η αγωνιστική (5/2)

  • ΕΟ Σταυρούπολης-ΠΟΓ Ηρακλής
  • ΦΓΣ Πρέβεζας-ΑΣ Ασκληπιός
  • ΕΑ Λαρίσης-ΑΣ Αργώ Βόλου
  • ΑΣ Γιάννενα-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός