Gosprots.gr - Θύελλα Σινώπης vs Αστέρας Ανθούσας

Δείτε παρακάτω το νέο πρόγραμμα αγώνων της Β’ ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Β’ ΓΥΡΟΣ

10η Αγωνιστική
ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 23/1/2022 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/1/2022 15:00 ΣΥΒΡΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΡΕΠΟ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/1/2022 11:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/1/2022 15:00 ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ

11η Αγωνιστική
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ ΡΕΠΟ
Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/1/2022 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/1/2022 15:00 ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/1/2022 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/1/2022 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

12η Αγωνιστική
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 ΡΕΠΟ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/2/2022 11:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/2/2022 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/2/2022 15:00 ΣΥΒΡΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/2/2022 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

13η Αγωνιστική
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/2/2022 15:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/2/2022 15:00 ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΡΕΠΟ
Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/2/2022 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/2/2022 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

14η Αγωνιστική
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 20/2/2022 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/2/2022 11:00 ΣΥΒΡΟΥ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/2/2022 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΡΕΠΟ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/2/2022 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ

15η Αγωνιστική
ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/2/2022 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΡΕΠΟ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/2/2022 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/2/2022 15:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/2/2022 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

16η Αγωνιστική
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/3/2022 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΡΕΠΟ
Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/3/2022 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/3/2022 15:00 ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/3/2022 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

17η Αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 20/3/2022 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΡΕΠΟ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/3/2022 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/3/2022 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/3/2022 15:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

18η Αγωνιστική
ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 27/3/2022 16:00 ΣΥΒΡΟΥ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/3/2022 16:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΡΕΠΟ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/3/2022 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/3/2022 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Β’ ΓΥΡΟΣ

10η Αγωνιστική
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/1/2022 11:00 ΑΓΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/1/2022 11:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/1/2022 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ”ΧΑΪΔΟΣ ΘΕΟΔ”
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/1/2022 15:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/1/2022 15:00 ΛΟΥΡΟΥ

11η Αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/1/2022 15:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ”ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ ΠΑΝ”
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/1/2022 11:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 30/1/2022 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/1/2022 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/1/2022 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”

12η Αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/2/2022 11:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ”ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ ΠΑΝ”
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/2/2022 11:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/2/2022 15:00 ΑΓΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 6/2/2022 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 6/2/2022 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ”ΧΑΪΔΟΣ ΘΕΟΔ”

13η Αγωνιστική
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/2/2022 15:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/2/2022 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/2/2022 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/2/2022 11:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/2/2022 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ”ΧΑΪΔΟΣ ΘΕΟΔ”

14η Αγωνιστική
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/2/2022 11:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/2/2022 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 20/2/2022 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 20/2/2022 15:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ”ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ ΠΑΝ”
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/2/2022 11:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

15η Αγωνιστική
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/2/2022 11:00 ΑΓΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/2/2022 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/2/2022 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ”ΧΑΪΔΟΣ ΘΕΟΔ”
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/2/2022 15:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 27/2/2022 11:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ

16η Αγωνιστική
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/3/2022 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/3/2022 11:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 13/3/2022 11:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/3/2022 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/3/2022 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

17η Αγωνιστική
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/3/2022 11:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ”ΧΑΪΔΟΣ ΘΕΟΔ”
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/3/2022 15:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ”ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ ΠΑΝ”
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/3/2022 11:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 20/3/2022 15:00 ΑΓΙΑΣ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/3/2022 15:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

18η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/3/2022 11:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/3/2022 11:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/3/2022 16:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/3/2022 16:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/3/2022 16:00 ΑΓΙΑΣ