Δείτε παρακάτω το νέο πρόγραμμα αγώνων της Α’ ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας:

Β’ ΓΥΡΟΣ

12η Αγωνιστική

  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/1/2022 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/1/2022 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 22/1/2022 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/1/2022 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/1/2022 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/1/2022 15:00 ΛΟΥΡΟΥ

13η Αγωνιστική

  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/1/2022 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/1/2022 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ, “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/1/2022 15:00
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/1/2022 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/1/2022 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ, “ΚΑΤ.ΘΑΝΟΥ”
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/1/2022 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ

14η Αγωνιστική

  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/2/2022 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ, “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”
  • ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/2/2022 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/2/2022 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/2/2022 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/2/2022 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/2/2022 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

15η Αγωνιστική

  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/2/2022 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 12/2/2022 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/2/2022 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ, “ΚΑΤ.ΘΑΝΟΥ”
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/2/2022 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/2/2022 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/2/2022 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ

16η Αγωνιστική

  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/2/2022 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/2/2022 15:00
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/2/2022 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ, “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”
  • ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/2/2022 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/2/2022 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/2/2022 15:00 ΑΓΙΑΣ

17η Αγωνιστική

  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/2/2022 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/2/2022 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/2/2022 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 26/2/2022 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/2/2022 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/2/2022 15:00 ΑΓΙΑΣ

18η Αγωνιστική

  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 9/3/2022 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 9/3/2022 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ, “ΚΑΤ.ΘΑΝΟΥ”
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 9/3/2022 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 9/3/2022 15:00
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 9/3/2022 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ, “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”
  • ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 9/3/2022 15:00 ΜΥΤΙΚΑ

19η Αγωνιστική

  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/3/2022 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/3/2022 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/3/2022 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/3/2022 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/3/2022 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 12/3/2022 15:00 ΜΥΤΙΚΑ

20η Αγωνιστική

  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/3/2022 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/3/2022 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/3/2022 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/3/2022 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ, “ΚΑΤ.ΘΑΝΟΥ”
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/3/2022 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 19/3/2022 15:00

21η Αγωνιστική

  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3/2022 16:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3/2022 16:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3/2022 16:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3/2022 16:00 ΜΥΤΙΚΑ
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3/2022 16:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ, “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3/2022 16:00

22η Αγωνιστική

  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/4/2022 16:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/4/2022 16:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/4/2022 16:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 2/4/2022 16:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/4/2022 16:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/4/2022 16:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ, “ΚΑΤ.ΘΑΝΟΥ”

*ΣΤΟΥΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ “ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ”, Η ΕΔΡΑ ΘΑ ΟΡΙΖΕΤΑΙ ΚΆΘΕ ΠΕΜΠΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΟΡΙΣΜΟ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ.