Διεξήχθη σήμερα Κυριακή 22 Δεκεμβρίου 2019 και ώρα 11:00 π.μ. στο γήπεδο Μύτικα ο αγώνας της 11ης αγωνιστικής (Β γύρος) του ΄Β ομίλου της ΄Β ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας (2019-20) ανάμεσα στον γηπεδούχο Α.Ο. Μύτικα και τον φιλοξενούμενο Ηρακλή Αγίου Γεωργίου, με τους γηπεδούχους να παίρνουν το τρίποντο αλλά και να σημειώνουν την 9η νίκη τους στο φετινό πρωτάθλημα ενώ έχουν μόνο μια ήττα στο ενεργητικό τους.

«Δείτε ΕΔΩ τα αποτελέσματα και την βαθμολογία της Β ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας»

Ο Α.Ο. Μύτικας έκλεισε την διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου με σκορ 1-0 από κερδισμένο πέναλτι του Ράμμου και με εκτελεστή τον αρχηγό του Νόβα Αλ.  να νικάει τον τερματοφύλακα του Ηρακλή Ρίζο Απ..

Στο δεύτερο ημίχρονο οι δυο ομάδες κοντραρίστηκαν έως τις καθυστερήσεις όπου ο Νάτσος Γ. έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Ρίζου, με τους γηπεδούχους να παίρνουν το τρίποντο της αγωνιστικής με τελικό σκορ 2-0.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α.

ΒΟΗΘΟΙ: ΖΩΤΟΣ Δ. – ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ Ν.

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑΣ (ΚΩΣΤΗΣ): ΝΟΒΑΣ Τ., ΝΙΤΣΑΣ Χ., BARDHAJ, ΚΟΥΚΑΪ, ΝΟΒΑΣ Α., ΡΑΜΜΟΣ, ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ, ΒΡΥΩΝΗΣ, ΜΠΛΑΧΟΥΡΑΣ, ΧΕΛΜΗΣ, ΒΕΡΥΚΙΟΣ.

• ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΜΑΡΟΣ, ΝΑΤΣΟΣ, ΝΙΤΣΑΣ Γ., ΚΑΤΩΓΙΑΝΝΗΣ, ΖΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΞΑΡΧΟΣ): ΡΙΖΟΣ, SUKU, ΖΑΒΑΛΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α., ΡΙΖΟΣ Α., ΡΙΖΟΣ Β., ΠΑΝΟΣ, ΕΞΑΡΧΟΣ, ΚΟΛΙΟΣ, ΖΑΒΑΛΗΣΘ., ΠΑΝΟΥ Χ..

• ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΧΡΗΣΤΟΥ.