Διεξήχθη σήμερα Κυριακή 19 Ιανουαρίου 2020 και ώρα 15:00 στο γήπεδο Πλαγιάς ο αγώνας της 11ης αγωνιστικής του Ά ομίλου της ΄Β ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας ανάμεσα στον γηπεδούχο Α.Ο. Πλαγιάς και τον φιλοξενούμενο Α.Ο. Αγίου Πέτρου, με τους γηπεδούχους να παίρνουν την νίκη με τελικό σκορ 4-0.

Στο αγωνιστικό κομμάτι ο Α.Ο. Πλαγιάς βρήκε δίχτυα μόλις στο 1΄του αγώνα με τον Σκλήβα ενώ στο 10΄ο Φερεντίνος Θ. διαμόρφωσε το 2-0 με δυνατό σουτ κοντά από το κέντρο του γηπέδου. Το πρώτο ημίχρονο έληξε με το δεύτερο προσωπικό γκολ του Σκλήβα για το 3-0 του ημιχρόνου.

Στο δεύτερο ημίχρονο ο Μωραϊτης Ιωάννης έβαλε και την δική του υπογραφή για το 4-0 με τους φιλοξενούμενους να μην μπορούν να αντιδράσουν και τον Α.Ο. Πλαγιάς να συνεχίζει ακάθεκτος το έργο του. Τελικό σκορ 4-0.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π.

ΒΟΗΘΟΙ: ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. – ΠΑΠΠΑΣ Φ.

Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ (ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ): ΠΑΞΙΝΟΣ Β., ΚΟΚΟΛΗΣ, ΒΕΡΥΚΙΟΣ, ΜΑΧΑΛΙΩΤΗΣ, ΠΑΝΤΑΖΗΣ, ΠΑΞΙΝΟΣ Ν., ΜΩΡΑΪΤΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΟΛΙΟΣ, ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ, ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ, ΣΚΛΗΒΑΣ.

• ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΜΩΡΑΪΤΗΣ Β., ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ, ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΜΠΟΥΡΔΑΡΑΣ.

Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ: ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ, ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ, ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ, ΚΑΒΒΑΔΑΣ, ΣΚΛΗΡΟΣ, ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ, ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΟΥΜΑΝΙ, ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ, ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ.

• ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΜΙΡΙΣΚΛΑΒΟΣ, ΚΟΛΥΒΑΣ, ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ, ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ, ΜΠΕΛΟΥΝΑΙ.

Δείτε ΕΔΩ φωτογραφικό υλικό από τον αγώνα.