Tα τελικά αποτελέσματα της 7ης αγωνιστικής της Γ Εθνικής

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου-Πανσερραϊκός 1-0
ΑΕ Καλαμπακίου-Αλέξανδρος Κιλκίς 0-0
Νέστος Χρυσούπολης-Άρης Αβάτου 2-0
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Αετός Ορφανού 0-3
Ορφέας Ξάνθης-Κεραυνός Πέρνης 0-0
Ασπίδα Ξάνθης-Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-0
ΠΑΟ Κοσμίου-ΑΟ Καβάλα 0-3

Βαθμολογία:

  1. Νέστος Χρυσούπολης  15
  2. Καβάλα 14
  3. Ορφέας Ξάνθης  14
  4. Αετός Ορφανού 14
  5. Πανσερραϊκός  12
  6. Αλέξανδρος Κιλκίς  10
  7. Κεραυνός Πέρνης  9
  8. Απόλλων Παραλιμνίου  8
  9. Άρης Αβάτου  8
  10. Εθνικός Σιδηροκάστρου  8
  11. ΠΑΟ Κοσμίου  7
  12. ΑΕ Καλαμπακίου  6
  13. Ασπίδα Ξάνθης  6
  14. Εθνικός Αλεξανδρούπολης  3

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων-Μελιτέας Μελίτης 5-1
Αγροτικός Αστέρας-Ολυμπιακός Κυμίνων 2-1
Εδεσσαϊκος-Βέροια 0-1
ΑΣ Γιαννιτσά-Άρης Παλαιοχωρίου 2-3
Νίκη Αγκαθιάς-Αλμωπός Αριδαίας 1-1
Μακεδονικός-ΑΠΕ Λαγκαδά 1-0
Ερμής Αμυνταίου-ΠΟ Τρίγλιας 0-2

Βαθμολογία:

1. Άρης Παλαιοχωρίου  15
2. ΠΟ Τριγλιας  14
3. Νίκη Αγκαθιάς  13
4. Αγροτικός Αστέρας  13
5. Βέροια/Ελπίς Σκουτάρεως  12
6. Α. Σ. Γιαννιτσών  12
7. Μακεδονικός  11
8. Αλμωπός Αριδαίας  10
9. Εδεσσαϊκός  8
10. Α.Π.Ε. Λαγκαδά  7
11. ΠΑΟ Κουφαλίων  6
12. Ολυμπιακός Κυμίνων  4
13. Μελιτέας Μελίτης  4
14. Ερμής Αμυνταίου  3

3ος όμιλος

Μακεδονικός Φούφα-Μακεδονικός Σιάτιστας 1-0
Ναυπακτιακός Αστέρας-Γρεβενά Αεράτα 4-0
Σούλι Παραμυθιάς-Αχέρων Καναλακίου 2-1
Θρίαμβος Σερβιανών-ΑΟ Φλωριάδας 3-0
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-Θεσπρωτός 1-1
Κρόνος Αργυράδων-ΑΕ Λευκίμμης 0-2

Ρεπό: Τηλυκράτης Λευκάδας

Βαθμολογία:

1. Μακεδονικός Φούφας  17
2. Λευκίμμη  14
3. Ναυπακτιακός Αστέρας 14
4. Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας  13
5. Τηλυκράτης Λευκάδας  11
6. Θεσπρωτός  11
7. Σούλι Παραμυθίας  10
8. Κρόνος Αργυράδων  9
9. Αχέρων Καναλακίου  8
10. Θρίαμβος Σερβανιών  4
11. Μακεδονικός Σιάτιστας  2
12. Φλωριάδα  1
13. Γρεβενά Αεράτα  1

4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων-Αστέρας Ιτέας 1-1
ΑΣ Μετέωρα-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0
Ολυμπιακός Βόλου-Απόλλων Μακρυχωρίου 5-0
Πιερικός-ΓΣ Αλμυρός 0-1
Αναγέννηση Καρδίτσας-Νίκη Βόλου 1-6
Θησέας Αγριάς-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-0
Φωκικός-ΑΟ Στυλίδας 0-2

Βαθμολογία:

1. Ολυμπιακός Βόλου 19
2. Νίκη Βόλου 17
3. Γ.Σ. Αλμυρού  15
4. ΑΣ Μετέωρα  14
5. Α.Ο. Σελλάνων  11
6. ΑΟ Στυλίδας  10
7. Θησέας Αγριάς  9
8. Οικονόμος  8
9. Αστέρας Ιτέας  7
10. Απόλλων Μακρυχωρίου  7
11. Φωκικός  7
12. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας  6
13. Πιερικός  5
14. Αναγέννηση Καρδίτσας  0

5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά-ΑΟ Παλαιόχωρας 1-4
ΠΟ Ατσαλένιου-Επισκοπή 1-1
ΟΦ Ιεράπετρας-Ιωνικός 1-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Εθνικός 1-0
Προοδευτική-ΑΕ Νεάπολης 1-0
Γιούχτας-Αμπελακιακός 3-1

Ρεπό: Κερατσίνι

Βαθμολογία:

1. ΟΦ Ιεράπετρας  15
2. Γιούχτας  13
3. Εθνικός Πειραιώς13
4. Κερατσίνι  11
5. Επισκοπή  10
6. Ατσαλένιος  9
7. Ιωνικός Νικαίας 8
8. AEEK ΣΥΝ.KA.  8
9. Προοδευτική  7
10. Α.Ο. Παλαιοχώρας  7
11. Αμπελακιακός  7
12. Ατρόμητος Πειραιά  4
13. ΑΕ Νεάπολης  4

6ος όμιλος

Διαγόρας Ρόδου-Θύελλα Ραφήνας 1-1
Πανηλειακός-Πανμοβριακός Ριόλου 1-1
Φοίβος Κρεμαστής-Νίκη Τραγανού 1-0
Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Βραχνέικων 0-2
ΠΑΟ Βάρδας-Ιάλυσος 1-0
Παλληνιακός-Αχαρναϊκός 2-1

Ρεπό: Παναιγιάλειος

Βαθμολογία:

1. Ιαλυσός 18
2. ΠΑΟ Βάρδας  14
3. Παλληνιακός  13
4. Διαγόρας  10
5. Διαγόρας Βραχνέικων  10
6. Πανηλειακός  8
7. Παναιγιάλειος  8
8. Αχαρναϊκός  7
9. Θύελλα Ραφήνας  7
10. Panmovriakos  6
11. Νίκη Τραγανού  5
12. Φοίβος Κρεμαστής  3
13. Αστέρας Αμαλιάδας  2

7ος όμιλος – 6η αγωνιστική

Άγιοι Ανάργυροι-Χαραυγιακός 1-0
ΠΑΣ Κόρινθος-Άγιος Ιερόθεος 1-4
Απόλλων Ερέτριας-Πανθηραϊκός 0-2
Καλλιθέα-Ηλυσιακός 0-0
Θύελλα Καμαρίου-ΑΟ Χαλκίδας 0-1
Αιολικός-Αιγάλεω 0-1

Βαθμολογία:

1. Αιγάλεω  16
2. Ηλυσιακός  11
3. Άγιοι Ανάργυροι  11
4. Αιολικός  10
5. Θύελλα Καμαρίου  10
6. Άγιος Ιερόθεος 6 10
7. Πανθηραϊκός  8
8. Χαλκίδα  7
9. Κόρινθος  5
10. Χαραυγιακός 4
11. Καλλιθέα  4
12. Απόλλων Ερέτριας  3

8ος όμιλος

Ένωση Ερμιονίδας-ΑΟ Εικοσιμίας 2-0
ΑΟ Υπάτου-Αμβρυσσέας Διστόμου 0-0
Παναργειακός-Αστέρας Βλαχιώτη 2-0
Ασπρόπυργος-Πάμισος 6-0
ΑΕ Πελλάνας-Ένωση Λέρνας 1-1
Καλαμάτα-Μανδραϊκός 2-0
ΑΟ Κατασταρίου-Παναρκαδικός 3-1

Βαθμολογία:

1. Καλαμάτα  21
2. Παναργειακός  18
3. Ένωση Ασπροπύργου  18
4. Ερµιονίδα  14
5. ΑΟ Υπάτου  11
6. Μανδραϊκός  9
7. ΑΕ Πελλάνας  9
8. Αμβρυσσέας  9
9. ΑΟ Κατασταρίου  8
10. Παναρκαδικός  8
11. Αστέρας Βλαχιώτη  7
12. Ενωση Λέρνας  2
13. Πάμισος  1
14. Α.Ο. Εικοσιμίας  1

Πηγή: mikriliga.com

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.