Τα ονόματα των Υπ. Δημοτικών Συμβούλων του συνδυασμού » Δημοτική Συνεργασία»

Μέσα σε κλίμα αισιοδοξίας και ενότητας ο συνδυασμός «Δημοτική Συνεργασία»  του νυν και εκ νέου Υποψηφίου Δημάρχου Πρέβεζας κ. Χρήστου Μπαΐλη  κατέθεσε χθες Κυριακή 5 Μαΐου στο Πρωτοδικείο Πρέβεζας, τα ονόματα των υποψηφίων Δημοτικών Συμβούλων που θα απαρτίζουν το πλήρες ψηφοδέλτιο του.

Δείτε τα ονόματα:

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΑΛΟΓΓΟΥ

  1. ΚΑΣΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ – ΠΡΩΗΝ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΡΑΧΟΥ
  2. ΚΑΤΣΑΒΑΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ
  3. ΚΟΛΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (ΝΙΚΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟΓΕΝΗ ΤΟΜΕΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ
  4. ΚΟΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ
  5. ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  6. ΠΙΠΙΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ «ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ-ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ – ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΖΑΛΟΓΓΟΥ-«

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΟΥΡΟΥ

  1. ΚΑΚΙΟΥΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΣΤΥΜΟΜΙΚΟΣ, ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ Δ.Ε. ΛΟΥΡΟΥ
  2. ΚΑΤΣΑΟΥΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΛΙΜΕΝΙΚΟΥ ΤΑΜΕΙΟΥ
  3. ΚΑΤΣΑΟΥΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ, ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ, ΔΙΕΘΝΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ
  4. ΝΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ «ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ- ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
    ΣΤΑ 100 Μ – ΧΡΥΣΟΣ ΒΑΛΚΑΝΙΟΝΙΚΗΣ 2018»
  5. ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ- ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΤΣΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
  6. ΣΑΚΚΑ – ΒΑΚΑΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ Δ.Ε. , ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ
  7. ΤΕΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ
  8. ΤΖΩΚΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

  1. ΑΓΓΕΛΗ – ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΡΙΤΣΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ Δ.Ε. ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ, ΕΝΤΕΤΑΛΜΕΝΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ – ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΛΙΜΕΝΙΚΟΥ ΤΑΜΕΙΟΥ
  2. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΟΣΜΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ
  3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ – ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ Β΄ΘΜΙΑΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
  4. ΑΥΔΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΛΤΑ, ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Ε.Υ.Α.Π., ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΥΡΡΑΚΙΩΤΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  5. ΓΑΛΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  6. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
  7. ΓΚΟΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΘΟΠΑΡΑΓΩΓΟΣ ΑΓΡΟΤΗΣ & ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΓΟΡΑΣ ΠΑΡΑΓΩΓΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  8. ΔΡΑΚΟΥ ΜΕΛΠOΜΕΝΗ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΓΑΛΛΙΚΩΝ
  9. ΖΟΥΜΠΟΥ – ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ του ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
  10. ΚΑΡΑΣΑΒΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
  11. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  12. ΚΟΥΚΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
  13. ΚΟΥΜΠΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
  14. ΛΙΑΡΟΚΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  15. ΜΑΤΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ, ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ Δ.Ε. ΖΑΛΟΓΓΟΥ
  16. ΜΑΤΣΑΪΔΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  17. ΝΕΛΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ – ΠΡΩΗΝ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  18. ΝΕΣΣΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΝΕ. ΔΗ.Κ.ΕΠ.
  19. ΝΟΥΤΣΗ ΜΑΙΡΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΙΚΑΣΤΙΚΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  20. ΝΤΙΤΣΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΝΤΕΤΑΛΜΕΝΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ, ΠΡΩΗΝ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΤΗ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
  21. ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΟΛΓΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΔΑΣΚΑΛΑ ΧΟΡΟΥ – ΜΕΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΑΝΤΟΚΡΑΤΩΡΑ
  22. ΠΑΣΧΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ – ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
  23. ΣΑΚΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΛΕΩΝΙΔΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΔΕ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
  24. ΣΑΡΑΜΠΑΣΙΝΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ – ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
  25. ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ
  26. ΣΒΑΡΝΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΧΘΥΟΛΟΓΟΣ- ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ.
  27. ΣΙΑΝΟΥ ΧΑΪΔΩ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΙΑΤΡΙΚΗ ΒΟΗΘΟΣ Ι
  28. ΣΟΥΪΔΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ «ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ,
    ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ-ΔΑΣΚΑΛΑ ΧΟΡΟΥ»
  29. ΣΤΥΛΟΥ – ΝΑΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
  30. ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ, ΠΡΩΗΝ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΛΙΜΕΝΙΚΟΥ ΤΑΜΕΙΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ, ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΥΡΡΑΚΙΩΤΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  31. ΤΕΦΑ – ΡΑΠΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΗΛΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΜΟΝΑΔΑΣ ΨΥΧΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΥΓΕΙΑΣ
  32. ΤΣΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΤΕΙ -ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  33. ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  34. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥ -ΠΡΩΗΝ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ
  35. ΧΟΡΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ – ΕΡΓΟΛΑΒΟΣ (ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ) «ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  36. ΧΡΗΣΤΙΑ ΑΡΕΤΗ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ – ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ ΤΟΠΙΚΩΝ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.