Δεν τα κατάφερε ο Θιναλιακός στην Ναύπακτο

1

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Κυριακή 8/12 και ώρα 13:00 στο Δημοτικό Στάδιο Ναυπάκτου ο αγώνας της 12ης αγωνιστικής του 4ου Ομίλου της Γ Εθνικής ανάμεσα στον γηπεδούχο Ναυπακτιακό Αστέρα και τον Θιναλιακό Αχαράβης, με τους γηπεδούχους να παίρνουν το τρίποντο με τελικό σκορ 3-1.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν μόλις στο 13’ με τον Κονίδα για το 1-0, ενώ στο 39’ ο Βαρουξάκης διαμόρφωσε το 2-0, που ήταν και το σκορ του ημιχρόνου.

Στο δεύτερο ημίχρονο προστέθηκαν ακόμη δυο γκολ στο σκορ με τους γηπεδούχους να βρίσκουν δίχτυα στο 63΄με τον Βαρουξάκη ενώ οι φιλοξενούμενοι μείωσαν με γκολ του Αγόρα στο 79΄για το τελικό 3-1.

Διαιτητής: Κούρλος Δ. Ευρυτανίας

Βοηθοί: Κατσαρός – Μπύρος Ευρυτανίας

ΠΑΣ Ναυπακτιακός Αστέρας(Κάκκος): ΠΕΤΣΙΝΗΣ, ΚΑΖΑΝΑΣ, ΠΕΚΕΖ, ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΜΠΝΤΕΛ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΒΑΡΟΥΞΑΚΗΣ, ΚΟΝΙΔΑΣ, ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ, ΘΕΟΧΑΡΗΣ.

ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ, ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ, ΤΣΟΤΡΑΣ, ΜΑΓΓΑΝΑΚΗΣ, ΣΙΔΕΡΗΣ, ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΙΝΗΣ.

ΑΣ Θιναλιακός(Κορομπόκης): ΒΟΡΥΛΛΑΣ, ΚΡΟΚΙΔΗΣ, ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ, ΜΑΝΤΣΟΒΙΛΛΑ, ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΣ, ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΜΠΑΡΝΤΙ ΚΛ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ, ΑΓΟΡΑΣ, ΛΟΥΒΡΟΣ, ΜΠΑΡΝΤΙ ΕΡ.

ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ, ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ, ΧΑΡΒΑΛΙΑΣ, ΑΡΓΥΡΟΣ, ΜΑΡΤΙΝΟΣ, ΑΡΜΕΝΗΣ, ΜΗΤΡΟΥ.