1ος όμιλος

Αετός Ορφανού-Εθνικός Αλεξανδρούπολης 5-1
Κεραυνός Πέρνης-Ορφέας Ξάνθης 0-1
Εθνικός Σιδηροκάστρου-Ασπίδα Ξάνθης 1-3
Καβάλα-ΠΑΟ Κοσμίου 7-0
Πανσερραϊκός-Απόλλων Παραλιμνίου 0-0
Αλέξανδρος Κιλκίς-ΑΕ Καλαμπακίου 1-0
Άρης Αβάτου-Νέστος Χρυσούπολης 1-0

Βαθμολογία:

1 Νέστος Χρυσούπολης  49
2 ΑΟ Καβάλα  48
3 Αετός Ορφανού  35
4 Απόλλων Παραλιμνίου  34
5 Πανσερραϊκός  33
6 Άρης Αβάτου  31
7 Ορφέας Ξάνθης 31
8 Αλέξανδρος Κιλκίς 29
9 Κεραυνός Πέρνης  27
10 ΑΕ Καλαμπακίου  22
11 Εθνικός Αλεξανδρούπολης  15
12 ΠΑΟ Κοσμίου  13
13 Ασπίδα Ξάνθης  13
14 Εθνικός Σιδηροκάστρου  10

2ος όμιλος

Μελιτέας Μελίτης-ΠΑΟ Κουφαλίων 3-1
Ολυμπιακός Κυμίνων-Αγροτικός Αστέρας 1-1
Βέροια-Εδεσσαϊκός 1-1
Άρης Παλαιοχωρίου-ΑΣ Γιαννιτσά ΑΝΑΒΟΛΗ
Αλμωπός Αριδαίας-Νίκη Αγκαθιάς 2-0
ΑΠΕ Λαγκαδά-Μακεδονικός ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΟ Τρίγλιας-Ερμής Αμυνταίου 3-0

Βαθμολογία:

1 Βέροια  44
2 Άρης Παλαιοχωρίου  40
3 Νίκη Αγκαθιάς  39
4 Εδεσσαϊκός  34
5 ΠΟ Τρίγλιας  34
6 Αλμωπός Αριδαίας  31
7 Αγροτικός Αστέρας  30
8 ΑΣ Γιαννιτσά  27
9 Μακεδονικός  25
10 ΠΑΟ Κουφαλίων  16
11 Ολυμπιακός Κυμίνων  15
12 ΑΠΕ Λαγκαδά  13
13 Ερμής Αμυνταίου  12
14 Μελιτέας Μελίτης  11

3ος όμιλος

Μακεδονικός Σιάτιστας-Μακεδονικός Φούφα 0-3
Γρεβενά Αεράτα-Ναυπακτιακός Αστέρας 0-6
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Σούλι Παραμυθιάς 1-1
ΑΟ Φλωριάδας-Θρίαμβος Σερβιανών 0-3 α.α
Θεσπρωτός-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 2-1
ΑΕ Λευκίμμης-Κρόνος Αργυράδων 0-0

Ρεπό: Τηλυκράτης Λευκάδας

Βαθμολογία:

1 Μακεδονικός Φούφας  40
2 Ναυπακτιακός Αστέρας  35
3 Κρόνος Αργυράδων  34
4 ΑΕ Λευκίμμης 33
5 Θεσπρωτός  32
6 ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου  32
7 Σούλι Παραμυθιάς  31
8 Τηλυκράτης Λευκάδας  27
9 Θρίαμβος Σερβιανών  25
10 Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας  23
11 Μακεδονικός Σιάτιστας  13
12 Γρεβενά Αεράτα  5
13 ΑΟ Φλωριάδας  2

4ος όμιλος

ΑΟ Στυλίδας-Φωκικός 2-1
Αστέρας Ιτέας-ΑΟ Σελλάνων 2-2
Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΣ Μετέωρα 1-1
Απόλλων Μακρυχωρίου-Ολυμπιακός Βόλου 0-1
ΓΣ Αλμυρού-Πιερικός ΑΝΑΒΟΛΗ
Νίκη Βόλου-Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0 α.α
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Θησέας Αγριάς 2-1

Βαθμολογία:

1 Νίκη Βόλου  53
2 Ολυμπιακός Βόλου  53
3 Αστέρας Ιτέας  35
4 ΑΣ Μετέωρα  34
5 Οικονόμος Τσαριτσάνης  27
6 ΓΣ Αλμυρού  26
7 ΑΟ Σελλάνων  26
8 Θησέας Αγριάς  26
9 Πιερικός  23
10 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας  23
11 ΑΟ Στυλίδας  23
12 Απόλλων Μακρυχωρίου  21
13 Φωκικός  13
14 Αναγέννηση Καρδίτσας  1

5ος όμιλος

ΑΟ Παλαιόχωρας-Ατρόμητος Πειραιά ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟ Επισκοπής-Ατσαλένιος 1-0
Ιωνικός-ΟΦ Ιεράπετρας 2-0
Εθνικός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΕ Νεάπολης-Προοδευτική
Αμπελακιακός-Γιούχτας 1-1

Ρεπό: Κερατσίνι

Βαθμολογία:

1 Ιωνικός  36
2 ΟΦ Ιεράπετρας  35
3 Γιούχτας  34
4 Εθνικός Πειραιώς  34
5 ΑΟ Επισκοπής  31
6 ΑΠΟ Κερατσίνι  27
7 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  23
8 Ατσαλένιος  21
9 Προοδευτική  20
10 Αμπελακιακός  19
11 ΑΟ Παλαιόχωρας  16
12 Ατρόμητος Πειραιά  9
13 ΑΕ Νεάπολης  9

6ος όμιλος

Νίκη Τραγανού-Φοίβος Κρεμαστής 2-0
Ιάλυσος-ΠΑΟ Βάρδας 4-0
Αχαρναϊκός-Παλληνιακός 1-2
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Αστέρας Αμαλιάδας 3-1
Θύελλα Ραφήνας-Διαγόρας Ρόδου 1-0
Πανμοβριακός-Πανηλειακός 0-2

Ρεπό: Παναιγιάλειος

Βαθμολογία:

1 Ιάλυσος  50
2 Διαγόρας Ρόδου  41
3 ΠΑΟ Βάρδας  33
4 Παλληνιακός  29
5 Θύελλα Ραφήνας  29
6 Διαγόρας Βραχνεΐκων  27
7 Πανηλειακός  27
8 Νίκη Τραγανού  22
9 Αχαρναϊκός  20
10 Πανμοβριακός  16
11 Παναιγιάλειος  15
12 Φοίβος Κρεμαστής  12
13 Αστέρας Αμαλιάδας  3

7ος όμιλος – 18η αγωνιστική ΑΝΑΒΟΛΗ

8ος όμιλος

Παναρκαδικός-ΑΟ Κατασταρίου ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟ Εικοσιμίας-Ερμιονίδα ΑΝΑΒΟΛΗ
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΟ Υπάτου ΑΝΑΒΟΛΗ
Αστέρας Βλαχιώτη-Παναργειακός 1-0
Πάμισος-Ασπρόπυργος 0-5
Ένωση Λέρνας-ΑΕ Πελλάνας 0-1
Μανδραϊκός-Καλαμάτα 1-1

Βαθμολογία:

1 Καλαμάτα  50
2 Ασπρόπυργος  48
3 Παναργειακός  39
4 ΑΕ Ερμιονίδα  33
5 ΑΕ Πελλάνας  32
6 ΑΟ Κατασταρίου  30
7 ΑΟ Υπάτου  29
8 Αστέρας Βλαχιώτη  27
9 Παναρκαδικός  25
10 Αμβρυσσέας Διστόμου  23
11 Μανδραϊκός  22
12 Ένωση Λέρνας  15
13 Πάμισος Μεσσήνης  7
14 ΑΟ Εικοσιμίας  2

 

Πηγή: mikriliga.com

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.