Tα αποτελέσματα και η βαθμολογία της Γ Εθνικής (17/03/19)

Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα και την βαθμολογία από όλους τους ομίλους της Γ Εθνικής: 

1ος όμιλος

Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου 2-2
ΑΕ Καλαμπακίου-Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1-2
Πανσερραϊκός-Ορφέας Ξάνθης 1-0
Αλέξανδρος Κιλκίς-Ασπίδα Ξάνθης 3-0
Άρης Αβάτου-ΠΑΟΚ Κοσμίου 4-2
Αετός Ορφανού-Καβάλα 1-2
Εθνικός Σιδηροκάστρου-Κεραυνός Πέρνης 0-3

1 ΑΟ Καβάλα  54
2 Νέστος Χρυσούπολης 53
3 Απόλλων Παραλιμνίου  38
4 Αετός Ορφανού  36
5 Πανσερραϊκός  36
6 Αλέξανδρος Κιλκίς  35
7 Άρης Αβάτου 35
8 Ορφέας Ξάνθης  32
9 Κεραυνός Πέρνης  30
10 ΑΕ Καλαμπακίου  22
11 Εθνικός Αλεξανδρούπολης 18
12 Ασπίδα Ξάνθης  17
13 ΠΑΟ Κοσμίου  13
14 Εθνικός Σιδηροκάστρου  10

2ος όμιλος

Εδεσσαϊκός-ΠΑΟ Κουφαλίων 1-1
Αγροτικός Αστέρας-ΑΣ Γιαννιτσά 1-0
Μελιτέας Μελίτης-Νίκη Αγκαθιάς 1-1
Ολυμπιακός Κυμίνων-Μακεδονικός 1-3
Βέροια-Ερμής Αμυνταίου 3-0
Άρης Παλαιοχωρίου-ΠΟ Τρίγλιας 1-2
ΑΠΕ Λαγκαδά-Αλμωπός Αριδαίας 0-3

1 Βέροια  48
2 Άρης Παλαιοχωρίου  44
3 Νίκη Αγκαθιάς  41
4 ΠΟ Τρίγλιας  40
5 Εδεσσαϊκός  38
6 Αλμωπός Αριδαίας  37
7 Αγροτικός Αστέρας  34
8 Μακεδονικός  32
9 ΑΣ Γιαννιτσά  30
10 ΠΑΟ Κουφαλίων 18
11 Ολυμπιακός Κυμίνων  15
12 ΑΠΕ Λαγκαδά  13
13 Ερμής Αμυνταίου  12
14 Μελιτέας Μελίτης  12

3ος όμιλος

Σούλι Παραμυθιάς-Μακεδονικός Φούφα 2-1
Ναυπακτιακός Αστέρας-Θρίαμβος Σερβιανών 1-0
Μακεδονικός Σιάτιστας-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 0-2
Γρεβενά Αερατά-Κρόνος Αργυράδων 0-3
ΑΟ Φλωριάδας-Τηλυκράτης Λευκάδας 0-3 α.α
ΑΕ Λευκίμμης-Θεσπρωτός 1-3

Ρεπό: ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου

1 Μακεδονικός Φούφας 41
2 Κρόνος Αργυράδων  40
3 Ναυπακτιακός Αστέρας  39
4 Σούλι Παραμυθιάς  37
5 ΑΕ Λευκίμμης  36
6 Θεσπρωτός  35
7 ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου  35
8 Τηλυκράτης Λευκάδας  30
9 Θρίαμβος Σερβιανών 28
10 Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας  26
11 Μακεδονικός Σιάτιστας  13
12 Γρεβενά Αεράτα  5
13 ΑΟ Φλωριάδας  2

4ος όμιλος

Ολυμπιακός Βόλου-ΑΟ Σελλάνων 3-1
ΑΣ Μετέωρα-Πιερικός 2-2
Αστέρας Ιτέας-Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0 α.α
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Θησέας Αγριάς 1-1
Απόλλων Μακρυχωρίου-Φωκικός 3-4
ΓΣ Αλμυρού-ΑΟ Στυλίδας 6-0
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Νίκη Βόλου 2-4

1 Νίκη Βόλου  59
2 Ολυμπιακός Βόλου  59
3 Αστέρας Ιτέας 38
4 ΑΣ Μετέωρα  35
5 ΓΣ Αλμυρού  31
6 ΑΟ Σελλάνων  29
7 Οικονόμος Τσαριτσάνης  29
8 Θησέας Αγριάς  28
9 Πιερικός  26
10 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας  24
11 Απόλλων Μακρυχωρίου  24
12 ΑΟ Στυλίδας  24
13 Φωκικός  13
14 Αναγέννηση Καρδίτσας  1

5ος όμιλος

ΟΦ Ιεράπετρας-Ατρόμητος Πειραιά 3-1
Ατσαλένιος-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-1
ΑΟ Παλαιόχωρας-Προοδευτική 1-1
ΑΟ Επισκοπής-Γιούχτας 1-1
Εθνικός-Κερατσίνι 3-0
Αμπελακιακός-ΑΕ Νέαπολης 2-0

Ρεπό: Ιωνικός

1 ΟΦ Ιεράπετρας  41
2 Εθνικός Πειραιώς  39
3 Ιωνικός  37
4 Γιούχτας  36
5 ΑΟ Επισκοπής  33
6 ΑΠΟ Κερατσίνι  30
7 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  26
8 Ατσαλένιος  25
9 Προοδευτική  25
10 Αμπελακιακός  22
11 ΑΟ Παλαιόχωρας  20
12 Ατρόμητος Πειραιά  9
13 ΑΕ Νεάπολης  9

6ος όμιλος

Φοίβος Κρεμαστής-Διαγόρας Ρόδου 1-2
Πανηλειακός-Αστέρας Αμαλιάδας 5-1
Θύελλα Ραφήνας-ΠΑΟ Βάρδας 2-1
Πανμοβριακός-Παλληνιακός 0-1
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Παναιγιάλειος 3-1
Αχαρναϊκός-Ιάλυσος 0-0

Ρεπό: Νίκη Τραγανού

1 Ιάλυσος 51
2 Διαγόρας Ρόδου  47
3 ΠΑΟ Βάρδας  36
4 Παλληνιακός 33
5 Θύελλα Ραφήνας 33
6 Διαγόρας Βραχνεΐκων  31
7 Πανηλειακός 30
8 Νίκη Τραγανού  22
9 Αχαρναϊκός  21
10 Πανμοβριακός  19
11 Παναιγιάλειος  18
12 Φοίβος Κρεμαστής  13
13 Αστέρας Αμαλιάδας  3

7ος όμιλος – 19η αγωνιστική

Χαραυγιακός-Πανθηραϊκός 1-2
Ηλυσιακός-Άγιος Ιερόθεος 0-0
Χαλκίδα-Άγιοι Ανάργυροι 0-1
Αιγάλεω-Κόρινθος 3-2
Αιολικός-Απόλλων Ερέτριας 4-0
Θύελλα Καμαρίου-Καλλιθέα 0-0

1 Αιγάλεω  47
2 Ηλυσιακός  35
3 Αιολικός  34
4 Πανθηραϊκός 30
5 Άγιοι Ανάργυροι  28
6 Άγιος Ιερόθεος  27
7 Θύελλα Καμαρίου  22
8 Καλλιθέα  20
9 Χαραυγιακός  20
10 ΑΟ Χαλκίς  19
11 ΠΑΣ Κόρινθος  17
12 Απόλλων Ερέτριας  6

8ος όμιλος

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Κατασταρίου 1-1
Πάμισος-Παναρκαδικός 0-0
Μανδραϊκός-Ένωση Λέρνας 0-1
Παναργειακός-Ερμιονίδα 1-0
ΑΟ Υπάτου-Ασπρόπυργος 0-1
ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΕ Πελλάνας 0-2
Αμβρυσσέας Διστόμου-Καλαμάτα 0-1

1 Καλαμάτα  56
2 Ασπρόπυργος  54
3 Παναργειακός  45
4 ΑΕ Ερμιονίδα  36
5 ΑΟ Υπάτου  35
6 ΑΕ Πελλάνας 35
7 ΑΟ Κατασταρίου  34
8 Παναρκαδικός 32
9 Αστέρας Βλαχιώτη  31
10 Αμβρυσσέας Διστόμου  23
11 Μανδραϊκός  22
12 Ένωση Λέρνας  18
13 Πάμισος Μεσσήνης  8
14 ΑΟ Εικοσιμίας  2

Πηγή: mikriliga.com

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.