Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα και την βαθμολογία από όλους τους ομίλους της Γ Εθνικής: 

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΕ Καλαμπακίου 3-1
Νέστος Χρυσούπολης-Πανσερραϊκός 3-0
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Αλέξανδρος Κιλκίς 0-2
Ορφέας Ξάνθης-Άρης Αβάτου 0-0
Ασπίδα Ξάνθης-Αετός Ορφανού 0-0
ΠΑΟΚ Κοσμίου-Κεραυνός Πέρνης 0-2
Καβάλα-Εθνικός Σιδηροκάστρου 5-0

Βαθμολογία

1 Νέστος Χρυσούπολης  52
2 ΑΟ Καβάλα  51
3 Απόλλων Παραλιμνίου  37
4 Αετός Ορφανού  36
5 Πανσερραϊκός  33
6 Αλέξανδρος Κιλκίς  32
7 Άρης Αβάτου  32
8 Ορφέας Ξάνθης  32
9 Κεραυνός Πέρνης  27
10 ΑΕ Καλαμπακίου  22
11 Ασπίδα Ξάνθης  17
12 Εθνικός Αλεξανδρούπολης  15
13 ΠΑΟ Κοσμίου  13
14 Εθνικός Σιδηροκάστρου  10

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων-Αγροτικός Αστέρας 0-0
Εδεσσαϊκός-Μελιτέας Μελίτης 3-0
ΑΣ Γιαννιτσά-Ολυμπιακός Κυμίνων 2-0
Νίκη Αγκαθιάς-Βέροια 0-0
Μακεδονικός-Άρης Παλαιοχωρίου 1-1
Ερμής Αμυνταίου-Αλμωπός Αριδαίας 1-4
ΠΟ Τρίγλιας-ΑΠΕ Λαγκαδά 2-0

Βαθμολογία

1 Βέροια  45
2 Άρης Παλαιοχωρίου  41
3 Νίκη Αγκαθιάς  40
4 Εδεσσαϊκός 37
5 ΠΟ Τρίγλιας  37
6 Αλμωπός Αριδαίας  34
7 Αγροτικός Αστέρας  31
8 ΑΣ Γιαννιτσά  30
9 Μακεδονικός  26
10 ΠΑΟ Κουφαλίων  17
11 Ολυμπιακός Κυμίνων  15
12 ΑΠΕ Λαγκαδά  13
13 Ερμής Αμυνταίου  12
14 Μελιτέας Μελίτης  11

3ος όμιλος

Μακεδονικός Φούφα-Ναυπακτιακός Αστέρας 1-1
Σούλι Παραμυθιάς-Μακεδονικός Σιάτιστας 1-0
Θρίαμβος Σερβιανών-Γρεβενά Αεράτα 5-0
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 0-1
Κρόνος Αργυράδων-ΑΟ Φλωριάδας 3-0 α.α
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Λευκίμμης 0-3

Ρεπό: Θεσπρωτός

Βαθμολογία

1 Μακεδονικός Φούφας  41
2 Κρόνος Αργυράδων 37
3 ΑΕ Λευκίμμης  36
4 Ναυπακτιακός Αστέρας  36
5 ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου  35
6 Σούλι Παραμυθιάς  34
7 Θεσπρωτός  32
8 Θρίαμβος Σερβιανών  28
9 Τηλυκράτης Λευκάδας  27
10 Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας  23
11 Μακεδονικός Σιάτιστας  13
12 Γρεβενά Αεράτα  5
13 ΑΟ Φλωριάδας  2

4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων-ΑΣ Μετέωρα 1-0
Ολυμπιακός Βόλου-Αστέρας Ιτέας 1-0
Πιερικός-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0
Αναγέννηση Καρδίτσας-Απόλλων Μακρυχωρίου 0-3 α.α
Θησέας Αγριάς-ΓΣ Αλμυρού 1-1
Φωκικός-Νίκη Βόλου 0-1
ΑΟ Στυλίδας-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1

Βαθμολογία

1 Νίκη Βόλου 56
2 Ολυμπιακός Βόλου  56
3 Αστέρας Ιτέας  35
4 ΑΣ Μετέωρα  34
5 ΑΟ Σελλάνων  29
6 Οικονόμος Τσαριτσάνης  28
7 ΓΣ Αλμυρού  27
8 Θησέας Αγριάς  27
9 Πιερικός  24
10 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας  24
11 Απόλλων Μακρυχωρίου 24
12 ΑΟ Στυλίδας  24
13 Φωκικός  13
14 Αναγέννηση Καρδίτσας  1

5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά-Ατσαλένιος 1-3
ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΟ Παλαιόχωρας 5-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΑΟ Επισκοπής 1-1
Γιούχτας-Εθνικός 1-1
Κερατσίνι-Αμπελακιακός 1-0

Ρεπό: ΑΕ Νεάπολης

Βαθμολογία

1 ΟΦ Ιεράπετρας  38
2 Ιωνικός  37
3 Γιούχτας  35
4 Εθνικός Πειραιώς  35
5 ΑΟ Επισκοπής  32
6 ΑΠΟ Κερατσίνι  30
7 Ατσαλένιος  24
8 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  24
9 Προοδευτική  21
10 Αμπελακιακός  19
11 ΑΟ Παλαιόχωρας  16
12 Ατρόμητος Πειραιά  9
13 ΑΕ Νεάπολης  9

6ος όμιλος

Διαγόρας-Πανηλειακός 1-0
Φοίβος Κρεμαστής-Θύελλα Ραφήνας 0-0
Αστέρας Αμαλιάδας-Πανμοβριακός 0-5
ΠΑΟ Βάρδας-Νίκη Τραγανού 1-0
Παλληνιακός-Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-0
Παναιγιάλειος-Αχαρναϊκός 1-0

Ρεπό: Ιάλυσος

Βαθμολογία

1 Ιάλυσος  50
2 Διαγόρας Ρόδου  44
3 ΠΑΟ Βάρδας  36
4 Παλληνιακός  30
5 Θύελλα Ραφήνας  30
6 Διαγόρας Βραχνεΐκων  28
7 Πανηλειακός  27
8 Νίκη Τραγανού  22
9 Αχαρναϊκός 20
10 Πανμοβριακός  19
11 Παναιγιάλειος  18
12 Φοίβος Κρεμαστής  13
13 Αστέρας Αμαλιάδας  3

7ος όμιλος – 18η αγωνιστική

Θύελλα Καμαρίου-Αιολικός 1-2
Άγιος Ιερόθεος-Χαραυγιακός 3-2
Άγιοι Ανάργυροι-Πανθηραϊκός 1-1
Κόρινθος-Ηλυσιακός 1-1
Απόλλων Ερέτριας-Χαλκίδα 0-1
Καλλιθέα-Αιγάλεω 1-0

Βαθμολογία

1 Αιγάλεω  44
2 Ηλυσιακός  34
3 Αιολικός  31
4 Πανθηραϊκός  27
5 Άγιος Ιερόθεος  26
6 Άγιοι Ανάργυροι  25
7 Θύελλα Καμαρίου  21
8 Χαραυγιακός  20
9 Καλλιθέα  19
10 ΑΟ Χαλκίς  19
11 ΠΑΣ Κόρινθος  17
12 Απόλλων Ερέτριας  6

8ος όμιλος

ΑΕ Πελλάνας-Αστέρας Βλαχιώτη 1-2
Παναργειακός-ΑΟ Εικοσιμίας 7-0
Ασπρόπυργος-Αμβρυσσέας Διστόμου 2-0
Ερμιονίδα-ΑΟ Υπάτου 0-4
Καλαμάτα-Πάμισος 1-0
ΑΟ Κατασταρίου-Ένωση Λέρνας 1-0
Παναρκαδικός-Μανδραϊκός 2-0

Βαθμολογία

1 Καλαμάτα  53
2 Ασπρόπυργος  51
3 Παναργειακός  42
4 ΑΟ Κατασταρίου  33
5 ΑΕ Ερμιονίδα  33
6 ΑΟ Υπάτου  32
7 ΑΕ Πελλάνας  32
8 Αστέρας Βλαχιώτη  30
9 Παναρκαδικός 28
10 Αμβρυσσέας Διστόμου 23
11 Μανδραϊκός  22
12 Ένωση Λέρνας  15
13 Πάμισος Μεσσήνης  7
14 ΑΟ Εικοσιμίας  2

 

Πηγή: mikriliga.com

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.