Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα στην Α και Β ΕΣΚΑΒΔΕ 2019-20.

Α’ ΑΝΔΡΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

23/2/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 61 – 50
23/2/2020 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 56 – 50
22/2/2020 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 62 – 73
22/2/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 81 – 49
22/2/2020 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ 72 – 80

Βαθμολογία:

Επόμενη αγωνιστική:

1/3/2020 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
29/2/2020 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
29/2/2020 17:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)
29/2/2020 17:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Λ.Φ.Α. 93
27/2/2020 21:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α’ ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

22/2/2020 17:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. 68 – 67
22/2/2020 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ 65 – 61
23/2/2020 16:30 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 85 – 40
23/2/2020 14:30 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 43 – 60
22/2/2020 15:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. 52 – 65

Βαθμολογία:

Επόμενη αγωνιστική:

29/2/2020 15:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.
29/2/2020 17:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
29/2/2020 15:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Γ.Σ.Ι.(Β)
1/3/2020 14:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
29/2/2020 18:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Β’ ΑΝΔΡΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

23/2/2020 15:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 54 – 42
23/2/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) 64 – 84
23/2/2020 16:00 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ 58 – 62
23/2/2020 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ 48 – 53
ΡΕΠΩ : Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

Βαθμολογία:

Επόμενη αγωνιστική:

7/3/2020 18:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
8/3/2020 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β)
8/3/2020 14:30 ΓΥΜΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ
8/3/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β)
ΡΕΠΩ : ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

Β’ ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

23/2/2020 12:30 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ 66 – 50
23/2/2020 14:30 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Γ.Σ ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ – Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ 81 – 83
23/2/2020 18:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ 66 – 63
23/2/2020 16:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 43 – 68
ΡΕΠΩ : Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β)

Βαθμολογία:

Επόμενη αγωνιστική:

29/2/2020 15:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ
29/2/2020 16:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ
15/2/2020 14:30 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β) 57 – 36
1/3/2020 15:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ
ΡΕΠΩ : Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.