Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα στην Α και Β ΕΣΚΑΒΔΕ 2019-20.

Α’ ΑΝΔΡΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18/1/2020 17:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 20 – (α.α)
18/1/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ 56 – 80
19/1/2020 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 64 – 53
18/1/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 63 – 82
18/1/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 63 – 72

Βαθμολογία:

Επόμενη αγωνιστική:

26/1/2020 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
25/1/2020 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
26/1/2020 19:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)
25/1/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Λ.Φ.Α. 93
25/1/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α’ ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19/1/2020 16:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 66 – 68
18/1/2020 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. 60 – 67
18/1/2020 17:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 84 – 76
18/1/2020 17:30 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 61 – 53
19/1/2020 19:30 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 70 – 71

Βαθμολογία:

Επόμενη αγωνιστική:

25/1/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.
26/1/2020 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
25/1/2020 15:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Γ.Σ.Ι.(Β)
26/1/2020 14:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
25/1/2020 18:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Β’ ΑΝΔΡΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19/1/2020 17:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ 69 – 44
19/1/2020 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 78 – 64
18/1/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 61 – 46
19/1/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ 55 – 46
ΡΕΠΩ : Α.Μ.Σ ΑΠΟΛΛΩΝ

Βαθμολογία:

Επόμενη αγωνιστική:

26/1/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
26/1/2020 16:00 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β)
26/1/2020 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) – Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ
26/1/2020 14:30 ΓΥΜΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′
ΡΕΠΩ : ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

Β’ ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19/1/2020 13:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
18/1/2020 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – Γ.Σ ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ 62 – 66
19/1/2020 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β) – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 75 – 44
18/1/2020 18:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ 70 – 78
ΡΕΠΩ : Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ

Βαθμολογία:

Επόμενη αγωνιστική:

26/1/2020 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ
26/1/2020 16:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ
25/1/2020 18:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β)
25ή26/1/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ
ΡΕΠΩ : Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.