Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα στην Α και Β ΕΣΚΑΒΔΕ 2019-20.

Α’ ΑΝΔΡΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15/2/2020 16:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 70 – 55
15/2/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93 62 – 57
15/2/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) 83 – 64
15/2/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 53 – 82
15/2/2020 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 77 – 58

Βαθμολογία:

Επόμενη αγωνιστική:

23/2/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
23/2/2020 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
22/2/2020 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
22/2/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ
22/2/2020 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ

Α’ ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16/2/2020 15:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 62 – 76
16/2/2020 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ δέν έγινε
11/2/2020 19:45 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) 60-61
15/2/2020 16:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 77 – 43
16/2/2020 15:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 100 – 40

Βαθμολογία:

Επόμενη αγωνιστική:

22/2/2020 17:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.
22/2/2020 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
23/2/2020 16:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
23/2/2020 14:30 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
22/2/2020 15:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.

Β’ ΑΝΔΡΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16/2/2020 15:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) 62 – 63
16/2/2020 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) – Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ 41 – 73
16/2/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 64 – 55
16/2/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 63 – 50
ΡΕΠΩ : Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

Βαθμολογία:

Επόμενη αγωνιστική:

23/2/2020 15:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
23/2/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β)
23/2/2020 16:00 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′
23/2/2020 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ
ΡΕΠΟ : Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

Β’ ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16/2/2020 12:30 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β)
16/2/2020 16:00 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ 97 – 95
16/2/2020 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 86 – 40
16/2/2020 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ 54 – 55
ΡΕΠΟ : Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

Βαθμολογία:

Επόμενη αγωνιστική:

ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ
23/2/2020 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Γ.Σ ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ – Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ
22/2/2020 18:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ
23/2/2020 16:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
ΡΕΠΩ : Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.