Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα στην Α και Β ΕΣΚΑΒΔΕ 2019-20.

Α’ ΑΝΔΡΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

11/1/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 74 – 55
12/1/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 52 – 85
11/1/2020 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) 70 – 49
11/1/2020 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93 70 – 78
11/1/2020 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 78 – 61

Βαθμολογία:

Επόμενη αγωνιστική:

18/1/2020 17:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ
18/1/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ
19/1/2020 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ
18/1/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
18/1/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α’ ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11/1/2020 15:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. 68 – 84
11/1/2020 18:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ 84 – 74
11/1/2020 17:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) 93 – 48
12/1/2020 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 60 – 50
11/1/2020 16:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 70 – 69

Βαθμολογία:

Επόμενη αγωνιστική:

19/1/2020 16:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
18/1/2020 16:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.
18/1/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ
18/1/2020 17:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
19/1/2020 19:30 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Β’ ΑΝΔΡΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

11/1/2020 19:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 49 – 57
12/1/2020 15:00 ΓΥΜΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) 66 – 61
12/1/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 71 – 58
12/1/2020 16:00 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ 71 – 69
ΡΕΠΩ : Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Βαθμολογία:

Επόμενη αγωνιστική:

19/1/2020 17:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ
19/1/2020 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
18/1/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
19/1/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′
ΡΕΠΩ : Α.Μ.Σ ΑΠΟΛΛΩΝ

Β’ ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11ή12/1/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ
12/1/2020 10:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ 64 – 61
12/1/2020 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β) 72 – 65
12/1/2020 16:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 44 – 76
ΡΕΠΩ : Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ

Βαθμολογία:

Επόμενη αγωνιστική:

19/1/2020 13:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
18/1/2020 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – Γ.Σ ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ
19/1/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β) – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
18/1/2020 18:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ
ΡΕΠΩ : Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.