Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα στην Α και Β ΕΣΚΑΒΔΕ 2019-20.

Α’ ΑΝΔΡΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

8/2/2020 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 63 – 39
8/2/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 57 – 53
8/2/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) 97 – 76
9/2/2020 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 63 – 50
8/2/2020 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 60 – 41

Βαθμολογία:

Επόμενη αγωνιστική:

15/2/2020 16:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.
15/2/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93
15/2/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)
15/2/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
15/2/2020 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α’ ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

8/2/2020 17:30 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. 79 – 68
8/2/2020 18:30 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ 61 – 44
8/2/2020 17:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) 64 – 82
8/2/2020 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 87 – 69
10/2/2020 21:20 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ- Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

Βαθμολογία:

Επόμενη αγωνιστική:

16/2/2020 15:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
16/2/2020 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
15/2/2020 15:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β)
15/2/2020 16:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
15/2/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

Β’ ΑΝΔΡΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

9/2/2020 20:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) – Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) 50 – 58
9/2/2020 15:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ διεκόπη
9/2/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ 83 – 74
8/2/2020 16:00 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ- Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ 66 – 68
ΡΕΠΩ : ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

Βαθμολογία:

Επόμενη αγωνιστική:

16/2/2020 15:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β)
16/2/2020 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) – Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ
16/2/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
16/2/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΕΠΩ : Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

Β’ ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

8ή9/2/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
9/2/2020 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β) – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ 61 – 79
29/2/2020 15:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ
9/2/2020 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ 61 – 69
ΡΕΠΩ : ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ

Βαθμολογία:

Επόμενη αγωνιστική:

16/2/2020 12:30 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β)
16/2/2020 16:00 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ
15ή16/2/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
16/2/2020 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ
ΡΕΠΩ : Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.