Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα στην Α και Β ΕΣΚΑΒΔΕ 2019-20.

Α’ ΑΝΔΡΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

7/3/2020 16:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) 95 – 47
7/3/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 79 – 60
8/3/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93 55 – 73
7/3/2020 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 96 – 60
7/3/2020 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 61 – 65

Βαθμολογία:

Επόμενη αγωνιστική:

14/3/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
14/3/2020 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
15/3/2020 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ
14/3/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Α.Σ. ΛΕΩΝ
14/3/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α’ ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

7/3/2020 16:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) 86 – 71
7/3/2020 15:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ 64 – 54
7/3/2020 18:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 81 – 43
7/3/2020 21:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 80 – 44
8/3/2020 16:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 65 – 48

Βαθμολογία:

Επόμενη αγωνιστική:

15/3/2020 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.
14/3/2020 16:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
14/3/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
14/3/2020 17:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.
15/3/2020 14:30 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

Β’ ΑΝΔΡΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

7/3/2020 18:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 67 – 56
8/3/2020 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) 61 – 53
8/3/2020 14:30 ΓΥΜΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ 62 – 63
8/3/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) 70 – 60
ΡΕΠΩ : ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

Βαθμολογία:

Επόμενη αγωνιστική:

15/3/2020 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) – ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
15/3/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ
15/3/2020 15:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
15/3/2020 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΕΠΩ : Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’

Β’ ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

8/3/2020 14:00 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ 93 – 83
8/3/2020 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β) 74 – 40
8/3/2020 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 44 – 56
8/3/2020 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Γ.Σ ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 69 – 65
ΡΕΠΩ : Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ

Βαθμολογία:

Επόμενη αγωνιστική:

15/3/2020 16:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ
15/3/2020 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ
15/3/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β) – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
14/3/2020 18:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Γ.Σ ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ
ΡΕΠΩ : ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.